مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Biotechscience

New member
دوستان نظرتون راجب سلولی مولکولی دانشگاه آزاد چیه ؟ به نظرتون ارزششو داره . با توجه به وقت بسیار کم و عدم تغییر تاریخ کنکورمون میشه به قبولی دانشگاه آزاد دلبست ؟ من با یکی از دوستانم که تو یکی از موووسسسسات کنکککککککککور داره میره حرف زدم میگفت رقابت خیلی شدیده

love virology

New member
سلولی مولکولی اوضاعش از بیوتک بدتره / رشته ایی که تا 10 سال دیگه هم کسی نمیفهمه چیه در ایران / بیوتک علوم باز بهتره خوده سلولی مولکولی هست

baran-

New member
گزارش امروز

ترمیم dna

متابولیسم نوکلئوتید

بروسلا+هموفیلوس

The Guy

Well-known member
خوبه، منم تا بدین جای کار، تست پیام رسانی، + مهارت 3 لزگی
تا آخر شب هم متابولیسم قند تستشو میزنم

A2biotech

New member
من سه روز پیش تا امروز یه کاری پیش اومده بود برام...کار مهمی بود نمیشد ولش کرد...خدا رو شکر به خیر و خوشی تموم شد ...:thanks:
از همین امشب دوباره با انرِِژی مضاعف شروع میکنم...:smilies-azardl (181
لودیش فصل 18/لزگی مهارت 5/میکروب مایکوباکتریوم/بیو شیمی کربوهیدرات

آخرین ویرایش:

.Nazanin

New member
امروز با سردرد عجيبى که داشتم اما سعى کردم درس بخونم مرور قسمتهايى از چرخه سلولى و شروع فصل 17 ....
مرور لغتاى زبان

رسپینا

New member
سلام بچه ها ,
منم اگه فصل 16 لودیش بخونم تقریبا میشه گفت تموم شده , البته به جز فصل های سلول عصبی وایمنی ,
باکتری مرور میکنم البته دو سه تا از باکتری ها همچنان نخونده موندن
بیوشیمی کلی عقبم , ساختار تموم شده متابولیسم ها هم اسید امینه مونده.
بیوشیمی اختصاصی هم باید خونده بشه ؟ هورمون و ویتامین و فقط بخونم ؟
چه فصل هایی از بیوشیمی مهمن ؟
کلا درگیرم با این بیوشیمی , آخرشم نمیخونمش

رسپینا

New member
راستی بچه ها تست هم نزدم !
میتونم تو فروردین تست هم کار کنم یا دیگه دیر شده؟
واسه باکتری و میکروب چه کتاب تستی بگیرم ؟
همگی موفق باشید دوستان

یاسمنم

New member
سلام دوستان عزیز
دوستانی که لودیشو کامل خوندن لطف میکنن توضیح بدن که آیا اندامک کلروپلاست و واکوئل از لودیش حذف شده یا اگرهم هست کدوم فصلشه چون من تا فصل 14 ندیدم واینکه لیزوزوم اولیه و ثانویه منظورش چیه تو تستا ؟

The Guy

Well-known member
سلام دوستان عزیز
دوستانی که لودیشو کامل خوندن لطف میکنن توضیح بدن که آیا اندامک کلروپلاست و واکوئل از لودیش حذف شده یا اگرهم هست کدوم فصلشه چون من تا فصل 14 ندیدم واینکه لیزوزوم اولیه و ثانویه منظورش چیه تو تستا ؟

کلا هیچ اندامکی به طور یکجا تو لودیش بحث نشده. کلروپلاست و واکوئل هم تو قسمتهای مربوط به سلولهای گیاهی (مثلا فصل 12 بخشهای 3 تا 5 یا مثلا فصل 11 انتهای بخش5) توضیح داده شدن.

لیزوزوم اولیه (پرولیزوزوم) و ثانویه هم تا جایی که میدونم تفاوتشون تو PHشون هست، و اینکه لیزوزوم ثانویه از لیزوزوم اولیه منشا میگیره و حاوی هیدرولاز فعاله و pH=4 داره.
درواقع لیزوزوم ثانویه همون لیزوزوم خودمونه! :)

FARAMARZ.A.R

New member
سلام دوستان...کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی و مهندسی ژنتیک...تالیف مجیدمهدوی خیلی کتاب خوبیه....برای اونایی که تازه شروع کردن پیشنهاد میکنم...:smilies-azardl (181

.Nazanin

New member
خدا رو شکر امروز اوضاع خوبه فصل 17 نصف شد ميکروب لژيونلا زبان لغات فصل اول لزگى مرور متابوليسم کربوهيدراتها

biotec94

New member
بچه ها به نظرتون ضروریات بیوشیمی رضا محمدی یکم زیاد نیست برای ضریب به این کمی؟
شما بیوشیمی رو از روی چی میخونین؟

love virology

New member
کلا هیچ اندامکی به طور یکجا تو لودیش بحث نشده. کلروپلاست و واکوئل هم تو قسمتهای مربوط به سلولهای گیاهی (مثلا فصل 12 بخشهای 3 تا 5 یا مثلا فصل 11 انتهای بخش5) توضیح داده شدن.

لیزوزوم اولیه (پرولیزوزوم) و ثانویه هم تا جایی که میدونم تفاوتشون تو PHشون هست، و اینکه لیزوزوم ثانویه از لیزوزوم اولیه منشا میگیره و حاوی هیدرولاز فعاله و pH=4 داره.

درسته لیزوزوم ثانویه ادغام میشه با اولیه چون اولیه بصورت وزیکول وارد شده / لیزوزوم ثانویه اسیدی هست که مواد یا هرچی به سیتوزول نشت کنه بر حسب ویروس که خوندم گفتم / ولی جواب استاد درست تره

TrueLove90

New member
...

ElhamBakhsh17_Persian_Star_org_09.jpg

1545173_625773914157334_1000158353_n.jpg

diamond.jpg

...

یاسمنم

New member

ممنون از پاسختون.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا