مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Biotechscience

New member
ضمن تشکر از زحمات دوستان نکته مهمی که متاسفانه در صحبت ها ی دکتر بهش اشاره نشده تعداد سوالاته
ایا امسال تعداد 50 یا 60 تاست ؟

baran-

New member
بچه ها من لودیش 2008 دارم.کتاب سلولی و مولکولی برای کنکور رو هم خوندم به نظرتون خلاصه لودیش2013 انتشارات اندیشه رفیع رو که معرفی کردن بگیرم؟!فکر نکنم خیلی فرق داشته باشه!

تفاوت ها تو قسمت مولکولیه وگرنه قسمت اعظم مباحث مثل همه . . .

حتما قسمت همانند سازی و رونویسی رو از یه کتاب 2013 بخونید:riz277:

A2biotech

New member
فکر کنم منظور از این که گفتن پروکاریوت رو نمیخات بخونید...اینه که مثلا توی فصلایی مثل همانند سازی و رونویسی و... که به انزیمای پروکاریوت هم اشاره شده رو نمیخاد...

Biotechscience

New member
6- برای مولکولی نیاز به خوندن بخش پروکاریوت نیست فقط رونویسی پروکاریوت بخونید
منظور چیست ؟ در ضمن اینکه گفتن از مهندسی ژنتیک سوال نمیاد کدوم فصله ؟ فصل 5 فک کنم میشه ؟

Biotechscience

New member
من استرس گرفتم نمی دونم چرا هر چی بیشتر سلولی مولکولی رو می خونم بیشتر یادم میره من نگرانم شما ها هم اینجوریید؟

The Guy

Well-known member
ممنون از لطفتون....

منم زياد نتونستم بخونم شديدا سرما خورده بودم اما خوب سلولى رو خوندم اگه خدا بخواد فصل 14 امروز مرور مى کنم البته چند صفحه ايى مونده تموم شه ...

من امروز فصل 13 رو شروع کردم. بخش اولشو خوندم. خوب بود. آدم اگه از هرفصل یه پیش زمینه داشته باشه میتونه سریع تر بخونه!

love virology

New member
مکانیسم همانند سازی پروکاریوت و ترجمه نیاز نیست چون از لودیش حذف شن فقط مکانیسم رونویسی پروکاریوت بخونید
مهندسی نیاز نیست فقط الکتروفورز / میکروسکوپ و سانتریوفوژ کروماتوگرافی و طیف سنجی

sheytunak

New member
سلام دوستان.
ی سوال دارم
کسی از همایش های جمع بندی ی روزه خبر داره ?
تاحالا رفتید? میدونید کجاها هست و کدومش بهتره ?
و اینکه اصلا مفید هست یا نه..
کلا اطلاعاتی راجع بهش دارید..
ممنون.

A2biotech

New member
بچه ها یک سوال...
برای درس "بیوشیمی" هم ایا راهنمای مطالعه ای مثه سلولی ملکولی دارید؟؟
کدوم مباحث مهمه...کدوم مباحث نمیات...و...؟

love virology

New member
درود بر همه دوستان بیوتک امروز سوالات دکترا بیوتک 90 و تولید مثل 90 با کنکور ارشد 90 بیوتک مقایسه کردم حدود 14 سوال از کنکور دکترا بود پس دوستان غافل نشید امشب هم سوالات میزارم / پیروز باشید

Biotechscience

New member
بهتره تو دفترچشون می نوشت مولکولی اصلا سوال سلولی واسه دکتری نمی دن مسخره نیست ؟

shabnam_m

New member
درود بر همه دوستان بیوتک امروز سوالات دکترا بیوتک 90 و تولید مثل 90 با کنکور ارشد 90 بیوتک مقایسه کردم حدود 14 سوال از کنکور دکترا بود پس دوستان غافل نشید امشب هم سوالات میزارم / پیروز باشید

14 تاااااااااااااااااااااااا؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا