مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
نه عزیز برادر، اتفاقا" ایده ایده بسیار خوبیه. به نظرم کسایی که میتونن جواب سوالا رو آنالیز کنن و به صورت تشریحی بگن، هم به خودشون لطف کردن هم به بقیه.
اگه مولکولی باشه، من اولین نفرم که این کارو میکنم

نه اتفاقا خیلی هم خوبه..حداقل شما روحیه میدین ...بقیه که...:smiliess (6):

The Guy

Well-known member
...

سلام دوستان
کیا امروز آزمون علوم داشتن !؟ دستا بالاا :ad54ad:
خسته نباشین و انشالله که خوب داده باشین :smilies-azardl (113
دیگه بهش فکر نکنین و از الان دیگهههه فقط پــر انـــرژی پیش به سووووی کنکور بهداشت :4d564ad6:

...

من که خـــــــــــیلی خوب دادم
ایشالا به یاری ایزد منان از آخر اول میشم :a2d3:
ولی تجربه شد (اولین بارم بود)
یه چیزایی از کنکور ارشد دستگیرم شد

love virology

New member
درود میگن بیو اسون بوده / من که علوم شرکت نکردم / خسته نباشید به تمام دوستان بابت ازمون امروز

biotec94

New member
کنکور علوم بیشتر شبیه جک بود از شدت آسونی .. هر سال اینقد آسونه یا امسال اینجوری بود؟

Leyli002

New member
سلام.به نظرمن آسون نبود زیاد.شاید واسه اینکه 6روز مرورکردم ؛از یه شنبه.اصن سرجلسه حوصله نداشتم برا یاد آوری به مغزم فشار بیارم.فقط زبان و 3 تا نزدم.بقیه داغون:wacsmiley:

shabnam_m

New member
سلام.من چون امسال نميتونستم برنامه منسجمي داشته باشم تصميمم بر اين بود براي سال بعد بخونم البته رشته ژنتيك.اما با تغيير ضريب دروس حس خاصي به بيوتك پيدا كردم.و فكر كردم چون ميكروب ضريبش كمتر شد بهتر بتونم از عهده بيوتكنولوژي بربيام.شايدم اشتباه مي كنم.مي خواستم كلا راهنماييم كنيد كه آيا بيام تو مسير شما؟

.Nazanin

New member
سلام دوستان اينجا چرا سوتو کوره بياين گزارش ساعت مطالعه خودتون رو بگيد به هواى هم بخونيم ....

baran-

New member
سلام گلم:bunnyearsmiley:

اینجا خیلی به امید گزارش دادن نباش . . . . . .

بچه های بیوتکی گل هستن ها!!!!!!!!!!! (تعریف از خود نباشه):whistle:

ولی رو مود گزارش دادن نیستن دیگه چ میشه کرد!!!

ولی خب هر از چند گاهی دری به تخته می خوره و گزارش هم می زاریم . . .بعله !!!:thanks:

من چن روزه نیومدم..ی کم هنگم..اندر احوالات گیجی
در مورد دوستی که میخواد از ژنتیک بیاد بیوتک:
شما که برا سال دیگه برنامه ریختین وقت زیاد دارین پس بهتره به علاقتون توجه کنید نه اسونی و سختی رشته..رشته ای که نتونی باهاش ارتباط برقرار کنی ارزش خوندن نداره..

من قاطی پاتی میخونم..قابل گزارش نیست..یهویی چن فصل جا میزارم میرم فصلای بعد به همین خاطر چیزی نمیگم البته جاهای که دوسشون ندارم یا کم مهم هستن به نظرم یا اینکه خیلی فرارن..ولی اگه کسی از اول به اخر میخونه گزارش بده خوبه بخصوص در مورد روشهای مرور

shabnam_m

New member
من چن روزه نیومدم..ی کم هنگم..اندر احوالات گیجی
در مورد دوستی که میخواد از ژنتیک بیاد بیوتک:
شما که برا سال دیگه برنامه ریختین وقت زیاد دارین پس بهتره به علاقتون توجه کنید نه اسونی و سختی رشته..رشته ای که نتونی باهاش ارتباط برقرار کنی ارزش خوندن نداره..

از اول به بيوتكنولوزي علاقه بيشتري داشتم اما از ميكروب زياد خوشم نمي يومد برا همين منصرف شده بودم

The Guy

Well-known member
من امروز
4ساعت بیو...
ولی دیگه نشد بخونم
خونه رو داریم رنگ میکنیم یهو یه عده مهمون سرزده اومدن ریختن تو اتاق من!
ناهار و میوه و جعفرنژاد و چایی و... خیلی قاطی پاتی شد همه چی....
حالا تا شب فک کنم 6 7 ساعت دیگه بخونم
بازم بیوشیمی به همراه زبان...
شما چه خبر؟؟؟

.Nazanin

New member
من قاطی پاتی میخونم..قابل گزارش نیست..یهویی چن فصل جا میزارم میرم فصلای بعد به همین خاطر چیزی نمیگم البته جاهای که دوسشون ندارم یا کم مهم هستن به نظرم یا اینکه خیلی فرارن..ولی اگه کسی از اول به اخر میخونه گزارش بده خوبه بخصوص در مورد روشهای مرور
دوست عزيزم موفق باشى...اشکالى نداره همونى که مى خونى رو بگو ....

.Nazanin

New member
سلام گلم:bunnyearsmiley:

اینجا خیلی به امید گزارش دادن نباش . . . . . .

بچه های بیوتکی گل هستن ها!!!!!!!!!!! (تعریف از خود نباشه):whistle:

ولی رو مود گزارش دادن نیستن دیگه چ میشه کرد!!!

ولی خب هر از چند گاهی دری به تخته می خوره و گزارش هم می زاریم . . .بعله !!!:thanks:

سلام دوست خوبم ....
ممنون از لطفت بله همه گلن...ولى از امروز بياين گزارش بديم اشکالى نداره که تغيير هميشه خوبه

من امروز
4ساعت بیو...
ولی دیگه نشد بخونم
خونه رو داریم رنگ میکنیم یهو یه عده مهمون سرزده اومدن ریختن تو اتاق من!
ناهار و میوه و جعفرنژاد و چایی و... خیلی قاطی پاتی شد همه چی....
حالا تا شب فک کنم 6 7 ساعت دیگه بخونم
بازم بیوشیمی به همراه زبان...
شما چه خبر؟؟؟

من اگه کل روز هیچ مشکلی هم نداشته باشم فوقش 6 تا 8 ساعت میتونم بخونم...خوب خوندنی با وضعیت اندر احوالات عید..از همین الان شروع کردین به تمیز کاری!!:riz303::riz303:

خوب میخونی پیروز..بعدش الکی میگن دخترا زیاد میخونن:smiliess (14):

بچه ها من باز انژیم کم شده..تو مرورا دچار مشکل میشم..مرور رو کی میخونین ؟؟؟قبل درس جدید یا بعدش؟
کسی اگه راهکاری داره بگه برناممونو بهتر کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا