مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bir

New member
بچه ها الان شرایط برای ژنتیکی ها بهتر نشده با درصد خوبی تو درس زیست بیوشیمی و زبان رتبه خوبی تو بیوتک بیارن این یعنی حق بیوتکی ها ضایع شده؟نظرتون چیه ایا این نظر من درسته یا نه؟

shentia

New member
بچه ها الان شرایط برای ژنتیکی ها بهتر نشده با درصد خوبی تو درس زیست بیوشیمی و زبان رتبه خوبی تو بیوتک بیارن این یعنی حق بیوتکی ها ضایع شده؟نظرتون چیه ایا این نظر من درسته یا نه؟

تا دلت بخواد

biotec93

New member

اگر ضریب 1 میکرو رو فاکتور بگیریم
در کل درصدهای پایین براشون خطرناک میشه

از نظر من شرایط سخت تر شد بخصوص میکروب 1 خیلی اجحافه ارزش خوندن این درس رو اورد پایین

- - - Updated - - -

پارسال حیف شد واقعا

biotec93

New member
شاید ولی تنها برگ برنده ما همین درس میکروبه اینجور باشه... میتونیم بیوشیمی رو هم کم اهمیت فرض کنیم؟ خوب یکی اصلن نخونه ببینید چه بلایی سرش مییاد
برعکس صریب 1 من میگم میکروب الان تعیین کننده شده وگرنه باید جامون رو به یه زنتیکی بدیم

شاید ولی تنها برگ برنده ما همین درس میکروبه اینجور باشه... میتونیم بیوشیمی رو هم کم اهمیت فرض کنیم؟ خوب یکی اصلن نخونه ببینید چه بلایی سرش مییاد
برعکس صریب 1 من میگم میکروب الان تعیین کننده شده وگرنه باید جامون رو به یه زنتیکی بدیم

یعنی جدی نمیشه بیوشیمی رو کم اهمیت فرض کرد؟؟
پس اینطوری کدوم درس ارزش کمتری داره؟

shentia

New member
به قول مدیر احسان توی اون بخش.....

الان ضریب بیوشیمی واسه ما و ژنتیک 1 شده ولی برای بیوشیمی ها 6 هست

اگه دفترچه یکی باشه یعنی تعداد سوال یکیه؟ از اون مهمتر یعنی ما باید سوالای همونا رو با اون سختی که واسه ضریب 6 هست واسه ضریب 1 جواب بدیم؟ چه جوریه؟

به قول مدیر احسان توی اون بخش.....

الان ضریب بیوشیمی واسه ما و ژنتیک 1 شده ولی برای بیوشیمی ها 6 هست

اگه دفترچه یکی باشه یعنی تعداد سوال یکیه؟ از اون مهمتر یعنی ما باید سوالای همونا رو با اون سختی که واسه ضریب 6 هست واسه ضریب 1 جواب بدیم؟ چه جوریه؟

سوال بسیار مهمی هست
ابهامات زیاده اگه اینطور باشه سوالات خیلی زیاد میشن که

dina9

New member
بچه ها به نظرتون واسه من كه تازه مي خوام ميكروبو شروع كنم واسه ضريب ١ چي بخونم ؟؟؟؟؟؟؟

shentia

New member
اینا اینطور درستش کردن که واسه ما که ضریب یکه و واسه اونا 6 اینطور باشه که ما سوال اونا رو جواب بدیم با همون سختی
اما چون ضریب یکه خیلی تاثیر نداره کم یا زیادش!

shentia

New member
بچه ها به نظرتون واسه من كه تازه مي خوام ميكروبو شروع كنم واسه ضريب ١ چي بخونم ؟؟؟؟؟؟؟

یعنی شما اصلا میکروب نخوندی ....؟
یا میخوای سطحش رو پایین بیاری؟ اگه اینطوره جاوتز باید کافی باشه!

dina9

New member
یعنی شما اصلا میکروب نخوندی ....؟
یا میخوای سطحش رو پایین بیاری؟ اگه اینطوره جاوتز باید کافی باشه!
من چون اين ترم دانشگاهم مي رفتم وقتي واسه ميكروب خوندن نداشتم فقط يكم كتاب دكتر بهادر رو خوندم مي خوام ببينم همونو ادامه بدم؟

hlki

New member
هیچ توضیحی راجع به تعداد سوالات ندادن اخه نمیشه که ضرایب فرق کنه اما سوالات همون باشه مثلا بیوشیمی باید واسه رشته بیوشیمی شصتا باشه بخاطر ضریبش خوب ما که یکیم که نمیایم شصتا ج بدیم یا سلول که واسه ما شده چهار حتما شصتا میشه خوب اینا چطوریه من که گیج شدم

Mohammad gh

New member

دوست عزیز به جاش ضریب ژن شده ۵!
من بعید میدونم کسی وقت کنه و بره ۴ تا منبع میکروب بخونه تا سر کنکور بتونه به سوالات میکروب که تعدادشون هم معدود خواهد بود پاسخ بده

منم قبول دارم که الان ژنتیکی ها سود بیشتری میکنن ولی خب نباید همیشه نیمه ی خالی لیوان رو نگاه کرد
به هرحال باید یه سری احتمالاتو هم در نظر گرفت

صحبت من اینه که این اتفاق به هرحال افتاده و کاریش نمیشه کرد
نباید خودتونو اذیت کنید و از ژنتیست ها بترسید
شما کار خودتونو بکنید بیوتک هم همچین رو زمین نمونده که یر رشته ها بیان برش دارن و ببرن!

alireza-ja

New member
دوستان من سوالمو از کجای سایت سنجش بپرسم؟ به ایمیلی هم که توی دفترچه نوشتن ایمیل میزنم فایلور میزنه. اصلا انگار ایمیله الکیه.

alireza-ja

New member
از نظر من هنوز میکروب برگ برنده شما هستش حتی با ضریب 1. من دوستان کنکوریم همشون ژنتیکی هستن و استرس داشتن که خدایا میکروب واسمون ضریب نداشته باشه. ژنتیکیها امری واسشون یه غوله خیلی هنر بکنن روی کتاب خودشون مسلط بشن میکروب خوندن که الکی نیست.

Taraa

Well-known member
خب خدا رو شکر دفترچه هم اومد تکلیفمون مشخص شد

دیدید که خیلی از حرفای قبل از اومدن دفترچه عملی نشد .. قبلا هم گفتم کسی برد کرد که آرامششو حفظ کردو خودشو قاطی بحثای بر پایه حدس و گمان نکرد، تا اومدن دفترچه به همون روال قبلش ادامه داد، الانم همچنان با آرامش ادامه میده

چند مورد دیدم نسبت به پیام خصوصیای توهین آمیزی که براتون فرستاده شده از طرف یه کاربر خاص اعتراض کردید .. لطفا گزارش تمام اونها رو به روش زیر به بخش مدیریت ارسال کنید:

پیام خصوصی مورد نظر رو باز کنید ، پایینش یه مثلث مشکی هست که توش یه علامت ! قرار داره .. روی اون کلیک کنید

hibiotechnology2015 ی عزیز .. چندین بار بصورت خصوصی و تذکر رسمی بهتون گوشزد کردم که جو آروم تاپیک رو به هم نزنید ... الان هم یک اخطار گرفتید ... فقط و فقط بخاطر اینکه نمیخوام روحیه هیچکدوم از بچه های پشت کنکور امسال ذره ای متلاطم بشه یک بار دیگه بهتون فرصت میدم .. ولی اگه بازم تکرار شد ، دیگه اجازه دسترسی به انجمن رو نخواهید داشت

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا