مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Z0HRE

New member
دوستان برا زبان چی میخونید؟من خیلی خیلی ضعیفم کمک لطفا:black_eyed:

biotechnologist

New member
دوستان توصیه من واسه زبان که چندسال هم هست به بچه ها می گم و هرکس گوش داده نتیجه گرفته اینه:
کتاب زبان عمومی رضازاده و جزواتشــــــون، هم متنهای خوبی داره و هم لغات زیادی داره، کتاب لزگی سوالات سالهای گذشته رو خوب پوشش داده و تکنیک های درک مطلبش هم خیلی خوبن. لغات ضروری تافل رو هم که حتما باید بخونید. واسه دوستانی که تو حفظ لغات مشکل دارن هم می تونن برنامه پرآموزی رو تهیه کنن.من خودم لغات تافل و 1100 واژه رو دارم.الان بیشتر از 8000 لغت بلدم.سیستمش شبیه لایتنره و بعد از چندین بار تکرار لغات وارد حافظه دائمی میشه. این هم آدرس سایتشون:پرآموزی
504 رو هم لازم نیست بخونید. کتاب آی کیو بـــــــی هم من داشتم پر از غلط های نگارشی و کلید غلط بود. به درد من که نخورد.مگر اینکه ویرایش شده باشه.درهر حال لزگی به اون برتری داره. موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Z0HRE

hani68

New member
سلام
من زبانو شروع کردم فعلا 504
سلولی و باکتری رو هم این هفته شروع میکنم احساس میکنم دیر شروع کردم ی حال بدی دارم بچه ها با من کی همراه میشه

SH!LA

New member
سلام
سلولی و باکتری رو هم این هفته شروع میکنم احساس میکنم دیر شروع کردم ی حال بدی دارم بچه ها با من کی همراه میشه

سـلام

دوست عزیـز؛ هیچ وقت برای شروع دیـر نیست.

نگران نباش؛ تا کنکور وزارت بهداشت خیلی زمان داری، و با برنامه ریزی درست میتونی خیلی خوب پیش بـری و موفق بشی.

maryam.

New member
سلام
سلام.خوش اومدی دوست عزیز.
یکی از مهمترین عوامل موفقیت حس خودتونه.پس حس بدی نداشته باشید خیلی هم به موقع شروع کردید.:)
فقط به نظرم اگر میتونید در مورد منبع زبان تجدید نظر کنید چون 504 دیگه جواب نمیده.
biotechnologist در کامنتشون توضیحات مفصلو دادن.

v.abbasi

New member
سلام دوستان منم تازه پیوستم به شما تا بحال 4درس منبع رو شروع کردم و زبان هم 504 و expanding reading و دارم میخونم با رضازاده منم فکر میکنم دیر شروع کردم

مهلا1991

New member
سلام دوستان منم تازه پیوستم به شما تا بحال 4درس منبع رو شروع کردم و زبان هم 504 و expanding reading و دارم میخونم با رضازاده منم فکر میکنم دیر شروع کردم

اصلا دیر نیست فقط دیگه از الان جدی بخونید.فکر نکنم 504 دیگه جواب بده یعنی اصلا فکر نکنم برا بهداشت لازم باشه بخونیدش

م.صفری

New member
اینکه سنا خوبه یا نه رو نمیدونم ولی به هیچ وجه خلیل شرکت نکنید

:25r30wi: مهلا یادته چقد پارسال بابت کارنامه حرصمون داد :13:
راس میگی اما خداییش من چندتا تست میکروبو از رو سوالای اون زدم
سطح سوالاش خیلی سخت بود اما سنا... درصدای اونجاو سنای من زمین تا اسمون باهم فرق داشت

من که علی رغم علاقم نمی دونم چرا مشکلاتی برام پیش میاد که نذاره من موفق شم چند وقتی هست که این سروصدای همسایه ها خیلی داره اذیت می کنه حتی پنبه تو گوش کردن هم راه به جایی نبرده خوش بحال اوناییکه همیشه دورشون ساکته دیگه اشکام داره در میاد

واقعا به نظرم شلوغی خونه از کمترین مشکلاتیه که تو سال کنکور پیش میاد.منم داشتم از این مشکلات وخیلی بیشترش.ولی وااااقعا دعا میکنم بزرگترین مشکلی که پیش میاد برا همه ی کنکوریا شلوغیه خونه باشه فقط... گرچه که تحمل شلوغی هم سخته.ولی به تهش فک کنید.اون هدفه،رتبه عالی و شادی بعدش

SWImic

New member
:25r30wi: مهلا یادته چقد پارسال بابت کارنامه حرصمون داد :13:
راس میگی اما خداییش من چندتا تست میکروبو از رو سوالای اون زدم
سطح سوالاش خیلی سخت بود اما سنا... درصدای اونجاو سنای من زمین تا اسمون باهم فرق داشت
یعنی شما هم میگین خلیل ی خوب نیست؟
پس من برم سنا ثبت نام کنم

Mohammad gh

New member
من که علی رغم علاقم نمی دونم چرا مشکلاتی برام پیش میاد که نذاره من موفق شم چند وقتی هست که این سروصدای همسایه ها خیلی داره اذیت می کنه حتی پنبه تو گوش کردن هم راه به جایی نبرده خوش بحال اوناییکه همیشه دورشون ساکته دیگه اشکام داره در میاد

یه گوشی های بزرگی هست که میزارن رو گوش مثل هدست و صدا رو نصف میکنه برای کارکنای ساختمونی هست
یه سری موادی هم هست که میزاری داخل گوش
پنبه نیست در واقع گوش پرکنه و اونم صدا رو خیلیی کاهش میده
تلفیق این ۲ باعث میشه که صدای خارجی به کمتر از ۱۰ درصد برسه و اگر سروصدا اذیتتون میکنه فکر کنم به کارتون بیاد
اون گوشیه که تو ابراز و لوازم فروشیا هست
اون تو گوشی ها هم اگر تهرانید میدون حسن آباد داره

E.coli

New member
سلام به همگی ، خیلی خوشحالم که تو این راه با همیم واسه همه آرزوی موفقیت میکنم
بچه های باتجربه ی عزیز که حواستون به ما هم هست خیلی ممنونم

از همه دوستان گلم هم به خاطر راهنمایی هاشون و هم بخاطر پشتیبانی روحی شون صمیمانه ممنون. این یک دلی ها خیلی شیرین و به یاد موندنیه . منم واسه همتون بهترین ها رو آرزومندم:28:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا