مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی - 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SWImic

New member
اصلا حالش نست - فوقش بشه روزی 3-4 ساعت بخونم
به نظرتون میشه با روزی 3-4 ساعت رتبه ی خوب بیارم؟

Love biology

New member
سلام ببخشید من پک آموزشی رو دارم برای خوندن بنظرتون اینارو بخونم و بعد یه مروریم رو فصول مهمه کتاب داشته باشم + لزگی وتافل کفایت میکنه؟؟؟:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

leila89

New member
سلام ببخشید من پک آموزشی رو دارم برای خوندن بنظرتون اینارو بخونم و بعد یه مروریم رو فصول مهمه کتاب داشته باشم + لزگی وتافل کفایت میکنه؟؟؟:65d6a5d6s:

منظورت از پک آموزشی چه کتابایی هستش؟ اسماشو بگو؟ باید با این کتاب ها که گفته شد مقایسه کنی

leila89

New member
بچه ها ساعت های مطالعه تون را با برنامه و به مرور افزایش بدید
الان 7-4 ساعت تا آخر تابستون به 7-9 ساعت برسونید حدود 8 ساعت را تا آخر پاییز داشته باشید خوبه
از زمستان به 10 ساعت برسونید بهار هم به 12 ساعت
موفق باشید

leila89

New member
بچه ها ساعت های مطالعه تون را با برنامه و به مرور افزایش بدید
الان 7-4 ساعت تا آخر تابستون به 7-9 ساعت برسونید حدود 8 ساعت را تا آخر پاییز داشته باشید خوبه
از زمستان به 10 ساعت برسونید بهار هم به 12 ساعت
موفق باشید

sheytunak

New member
10 ساعت؟ من دانشجو ام چجوری از مهر 10 ساعت بخونم؟؟ :5:
هرچند تو تابستون هم نمیتونم این همه بخونم..

بچه ها راست میگن با انرژی باشیددددددد....
ساعت درس خوندن هر کسی هم بستگی به مدله خودش داره..سعی کنید هرچقد میتونید بخونید..همه تلاشتونوو بکنید..
روزی 10 ساعتم نخونید من افسردگی میگیرم:sad::smiliess (3):

SWImic

New member
هه هه دلتون بسوزه من از اول تابستون روزی 4-6 ساعت خوندم :d
همه استرس بگیرید
هه هه
یه سوال - این کتاب ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی چند صفحس و تا حودود چند درصد میتونه ساپورت کنه؟
یه سوال دیگه هم اینه که باکتری بهادر رو از کجا بخریم؟

dina9

New member
كاش رتبه ي ١امسال ميومد اينجا و توضيح ميداد كه چه منابعي رو خونده و راهنماييمون مي كرد:33::33::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

carbon

New member
بچه ها من کتاب Barron's 1100 Words You Need To Know رو دارم ترجمه رضا دانشوری هستش به نظرتون چطوره ؟؟؟؟؟؟منابع جدید و پوشش میده؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

م.صفری

New member
هه هه دلتون بسوزه من از اول تابستون روزی 4-6 ساعت خوندم :d
همه استرس بگیرید
هه هه
یه سوال - این کتاب ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی چند صفحس و تا حودود چند درصد میتونه ساپورت کنه؟
یه سوال دیگه هم اینه که باکتری بهادر رو از کجا بخریم؟

بیوشیمی 900 ص است و عالیه اگه وقت کنین همه رو بخونین خوب میشه البته همش درس نیس 600 ص درس بقیه تسته
به نظرم بالای 90% ساپورت میکنه خوندشم راحته نمیگم 100% چون هیچ کتابی اینطور نیست
بهادرم همه کتاب فروشیا دارن دیگه اونم عالیه امسال شاید 80% سوالارو پوشش میداد

م.صفری

New member
10 ساعت؟ من دانشجو ام چجوری از مهر 10 ساعت بخونم؟؟ :5:
هرچند تو تابستون هم نمیتونم این همه بخونم..

بچه ها راست میگن با انرژی باشیددددددد....
ساعت درس خوندن هر کسی هم بستگی به مدله خودش داره..سعی کنید هرچقد میتونید بخونید..همه تلاشتونوو بکنید..
روزی 10 ساعتم نخونید من افسردگی میگیرم:sad::smiliess (3):
منم دانشجو بودم به خاطر همین تابستون زیاد خوندم که بعدش کلاسا شروع شد جبران شه
درسته مقدار ساعت مطالعه مهم نیس اما خب باید مقدارش قابل قبول باشه دیگه حجم مطالب زیاد و بسیار فرار
حالا جلوتر که برید خودتون متوجه میشین که واقعا هرچی بخونیم کمه !!!

sheytunak

New member
بچه هایی که امسال کنکور دادن میشه بگین دور اول خوندنتون تا کی تموم شد؟ تا چه ماهی؟
بعد اینکه همراه باهاش خلاصه / تست / ؟؟؟ چی کارا میکردید؟
.ونی خوندید یا عمقی؟ :33:

sakhreh

New member
بچه هایی که امسال کنکور دادن میشه بگین دور اول خوندنتون تا کی تموم شد؟ تا چه ماهی؟
بعد اینکه همراه باهاش خلاصه / تست / ؟؟؟ چی کارا میکردید؟
.ونی خوندید یا عمقی؟ :33:

سلام.من رتبم جالب نشد.175.تجربه الانم میگه حتما باید تابهمن دور اول خونده بشه و خلاصه ها نوشته شده باشه.مخصوصا برای درس میکروب.تستها هم باید دو یا سه بار خونده بشه.من خودم از پاییز تا بعد عید روزی 1-2 ساعت فقط خوندم و دو ماه آخر روزی 5-6 ساعت که نتیجه هم نگرفتم.

آخرین ویرایش:

SWImic

New member
بیوشیمی 900 ص است و عالیه اگه وقت کنین همه رو بخونین خوب میشه البته همش درس نیس 600 ص درس بقیه تسته
به نظرم بالای 90% ساپورت میکنه خوندشم راحته نمیگم 100% چون هیچ کتابی اینطور نیست
بهادرم همه کتاب فروشیا دارن دیگه اونم عالیه امسال شاید 80% سوالارو پوشش میداد

من کل کتابای خلیل ی رو دارم - خودشون خوب تعریف میکنن ولی کسی ندیدم بگه اینا رو خونده - باکتریش زیر نظر بهادر بوده - کلشم 400ص بیوشیمی و 600 ص باکتری (البته بزرگ نوشته اگه قرار بود کوچیک مینوشت میشد 300-400 ص) 400 ص هم سلولیه که به نظرم سلولیش خیلی خوبه

آخرین ویرایش:

م.صفری

New member
من کل کتابای خلیل ی رو دارم - خودشون خوب تعریف میکنن ولی کسی ندیدم بگه اینا رو خونده - باکتریش زیر نظر بهادر بوده - کلشم 400ص بیوشیمی و 600 ص باکتری (البته بزرگ نوشته اگه قرار بود کوچیک مینوشت میشد 300-400 ص) 400 ص هم سلولیه که به نظرم سلولیش خیلی خوبه

اره به منم پارسال اصرار میکردن بخرم مام زیر بار نرفتم شایدم خوب باشه به هرحال هرچی دارین سعی کنید بهش مسلط باشین به نظرم زیاد فرقی نداره محتوا یکیه
الانم از منابعی که خوندم راضیم اگه دوباره هم کنکور بدم همونا رو میخونم به جز زیست
درسته از درصدم راضی نیستم اما مشکل منابع نبود خودم کم تجربه بودم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا