مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی ، آزمون 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eco.bio

New member
سلام دووستان خوبم
خب من که گزارش دادم چیاو خوندم
اگه همه موافقیم بیایم تقسیم بندی کنیم و هر کدوممون یه قسمت از هر درسی رو بخونه بعد خلاصه هایی که نوشته رو برای هم ایمیل کنیم موافقیدددددد؟
اینطوری همه از فکر همدیگه استفاده میکنیم شاید من یه نکته رو سرسری بخونم و ازش راحت عبور کنم ولی یکی دیگه دونه این نکته هست و خلاصه اون مطلب رو بنویسه.
اونایی که هستن اعلام آمادگی کنن.بدویید دوستای گلم
پشنهاد خوبیه ولی اینکه خلاصه هارو تایپ کنیم و بهمدیگه بفرستیم خودش زمان بر هستش. اینم در نظر بگیرین که خیلیا تو این سایت شاغل هستن و نمیتونن یعنی وقت ندارن بیان واسه تایپ کردنو و....:dadad4:
بنظر من شما که مثلا یه فصل از سلولی رو خوندین در وهله اول اگه جایی سوال داری اونو تو سایت مطرحش کن بامنبع! یا مثلا یه قسمتی از اون فصل که بنظرت مهم هس یا حالا ابهام داره یا... رو بگو تا بچه ها هم تو اون قسمت بیشتر تمرکز کنن! یعنی مباحثی که چالش برانگیزه رو تو سایت عنوان کنین. و همینطور مباحثی که تو کنکورهای سالهای قبل بیشتر مدنظر بوده:smilies:

اینم ناگفته نمونه که گاها یکی تو عرض یه هفته بقدری وقت داره که هر روز میاد سایت. ولی یکیم هس که چن روز نمیتونه بیاد. این بی نظمی نباید این تفکر رو ایجاد کنه که بچه ها فعال نیستن یا نمیخونن!!:smiliess (4):

eco.bio

New member
تو شیراز قحطی آی-کیو-بی اومده ... سایتشم که همش در دست تعمیره
من فقط تونستم ژنتیکشو بخرم
Help..........
:sadsmiley:

ای کیو بی ژنتیک رو برای چی میخوای؟
:idea_majidonline:
منکه سلولیش رو پارسال از نمایشگاه گرفته بودم:thumbsupsmileyanim:

eco.bio

New member
Aysel و مهدیه عزیز خیلی ازتون ممنونم!! :) :) , مرسی از همه دوستان ایشالا همه تون موفق باشین! /m\

من که امسال دارم تفننی میخونم درسای دانشگاه زیاد برام وقت نمیذاره ولی شما ایشالا نتیجه زحماتتون رو بگیرین! ;)

عزیزم ربطی به کلاس اینا نداره. خیلیا با مشغله های زیادی نتیجه بهتری نسبت به کسایی که بیکارن گرفتن:smilies:
پس واسه خودت الکی توجیه نکن:smiliess (4):
بسم الله ... شروع کن:thumbsupsmileyanim:

biotechnologist

New member
اگه با شماره تلفن پشت IQB تماس بگیرید شاید بتونن براتون ارسال کنن.منم پارسال خریدم:idea_majidonline:

biotechnologist

New member
من پارسال تو یه سایت نکته نوشتم ولی هیچ کس حتی یه خط ننوشت که منم دلم خوش باشه.:14: تازه یکی هم گفت کل نکته هاتو چند میفروشی،برام بفرست.:dadad4:

آنیتا

New member
سلام بچه ها کسی کلاسای دکتر احمدی برای زبان رو ررفته یا اطلاعی ازش داره که خوبه یا نه؟

saharandishe

New member
اینم ناگفته نمونه که گاها یکی تو عرض یه هفته بقدری وقت داره که هر روز میاد سایت. ولی یکیم هس که چن روز نمیتونه بیاد. این بی نظمی نباید این تفکر رو ایجاد کنه که بچه ها فعال نیستن یا نمیخونن!!:smiliess (4):[/QUOTE]

مثلا یکی خودمن به قدری سرم شلوغه که نگو!!!!!!!!!!!!درسا,تکالیفام,مشغله های فکری مختلف,تصمیم گیری واسه حوزه های مختلف و......
ولی میام سرمیزنم ولایک میزنم که بدونیداگه زیادنمیام ولی به فکرهمه دوستام هستم.
موفق باشید.

هاکان

New member
سلام بچه ها
خدا قوت. باشه من هم موافق هستم.صحبت من در قالب یک پیشنهاد بود.همه مواردی که گفتین درست من خودمم سرکار میرم ولی علی رغم وقت پری که دارم بازم میام و ازتون کلی انرزی می گیرم. راستی تارا جان من فکر می کنم اینکه چون ماها هرکدوم داریم یه قسمت رو می خونیم نمی تونیم به سوالات پاسخ بدیم مثلا خود من درسته رونویسی و کنترل رونویسی دارم میخونم ولی هنو میکروسوپا رو نخوندم.سعی کردم از مباحثی که واسم شیرین هستند شروع کنم همین طور پیش برم.حالا اگه سوال خاصی در مورد این فصول دارید من قول میدم کمک کنم. راستی بچه ها من زبان کند پیش میرم چطوری بخونمش؟؟؟
من دارم از هر رفرنس یک کتاب می خونم و تا روز کنکور هم همون رو فقط همون منبع رو می خونم نمی خوام تعدد رفرنس داشته باشم. این گزارش کامل من هست.امشب فصولی رو که تو این هفته خوندم اعلام میکنم.راستی شما ها هم بیاین بگین بچه ها اینطور پیش بره منم دیگه نا امید میشم.:painting:

eco.bio

New member
سلام بچه ها
خدا قوت. باشه من هم موافق هستم.صحبت من در قالب یک پیشنهاد بود.همه مواردی که گفتین درست من خودمم سرکار میرم ولی علی رغم وقت پری که دارم بازم میام و ازتون کلی انرزی می گیرم. راستی تارا جان من فکر می کنم اینکه چون ماها هرکدوم داریم یه قسمت رو می خونیم نمی تونیم به سوالات پاسخ بدیم مثلا خود من درسته رونویسی و کنترل رونویسی دارم میخونم ولی هنو میکروسوپا رو نخوندم.سعی کردم از مباحثی که واسم شیرین هستند شروع کنم همین طور پیش برم.حالا اگه سوال خاصی در مورد این فصول دارید من قول میدم کمک کنم. راستی بچه ها من زبان کند پیش میرم چطوری بخونمش؟؟؟
من دارم از هر رفرنس یک کتاب می خونم و تا روز کنکور هم همون رو فقط همون منبع رو می خونم نمی خوام تعدد رفرنس داشته باشم. این گزارش کامل من هست.امشب فصولی رو که تو این هفته خوندم اعلام میکنم.راستی شما ها هم بیاین بگین بچه ها اینطور پیش بره منم دیگه نا امید میشم.:painting:

اره دوست عزیز، چون روحیات فرق میکنه واسه همون نمیشه یه برنامه کلی بدیم که مثلا این هفته همه باید رونویسی رو بخونن!
دوستان عجله نکنین هنوز اول راه هست بذارین یه مدت که بگذره همه لاقل به نصف مطالب برسن اون موقع بهتر میشه راهنمایی کنیم همدیگرو:4d564ad6:

eco.bio

New member
هااااااااااااای
اوکی هاکان، اوکی سحر
زبان خونم زده بالا
:motat:

سعی کن از یک رفرنس تجاوز نکنی ..... 1رفرنس رو چند بار بخونی بهتر از اینه که چن تا رفرنسو یک بار بخونی
برای زبانم 90 درصد سوالا رو با لغت میشه جواب داد .... فقط سعی کنید دامنه لغاتتونو بیشتر کنید ... برای این کارم جعبه لایتنر از همه روشا بهتره ... بخصوص برا شماها که شاغلید

من به وجود رقیبای سرسختی مثل شماها افتخار میکنم
:thanks:

میشه یه کیسه بمن خون بدین:4d564ad6:

eco.bio

New member
منم میخونم ولی دست و پا شکسته! ولی مطمین باشین میام بهتون میرسم:ad54ad:

mahdieh

New member
اره دوست عزیز، چون روحیات فرق میکنه واسه همون نمیشه یه برنامه کلی بدیم که مثلا این هفته همه باید رونویسی رو بخونن!
دوستان عجله نکنین هنوز اول راه هست بذارین یه مدت که بگذره همه لاقل به نصف مطالب برسن اون موقع بهتر میشه راهنمایی کنیم همدیگرو:4d564ad6:

کاملا موافقم..اول بذارید دوستان یه دور بخونن..مثلا کسی که هنوز یه فصله نخونده چه طوری بیاد خلاصه مطالب بذاره یا چطور بیاد نکته بگه یا چطور جواب بده؟..
استپ بای استپ..اول خودمون به جمع بندی برسیم بعد مطمئن باشید زمان به تست زدن و مرور رسید..حتما همه جواب میدن...بعد دیگه اینکه مثلا بگیم چه فصلی خوندی و چند صفحه خوندی..فایده نداره..اگه سوالی هم هست که میگید همگی..سر فرصت هرکسی اون بخش ور خونده جواب میده..دلخوری هم نداره اگر دوستان جواب ندن..بالاخره باید یکی به حدی از تسلط در جواب دادن برسه.. همینجور الخی که نمیشه جواب داد..............صبور باشید ..مطمئن باشید به وقت نیاز برسه ها همه همینجان

biotechnologist

New member
منم با اکوبیو موافقم.بهتره سوالاتمون رو یادداشت کنیم اگر جلوتر رفتیم و جواباشونو پیدا نکردیم از بقیه بپرسیم.
من تا آخر آبان فقط سلولی مولکولی و زبان میخونم واسه همین جواب سوالات باکتری رو نمیدونم:bunnyearsmiley:

e-arab

New member
سلام به همه دوستای عزیز-خسته نباشید
منم مثل سحر جونسال93کنکور دارم اما ترجیح میدم کم کم شروع کنم
فقط نمیدونم چه جوری میخونید؟کی میاد برنامه هاتونو چک کنید منم بیام؟

هاکان

New member
سلام گلای گل.
من که نگفتم همه رونویسی رو بخونن بلکه گفتم من دارم این هفته رونویسی رو می خونم و اگه هر کی از این مباحث سوالی داشت و بپرسه من در خدمتم. منظور من این بود که اگه هر کسی بیاد و اینجا مشخص کنه چی داره می خونه اگه هر کی تو اون قسمت سوال داشته باشه می تونه بپرسه و پاسخ سوالشو پیدا کنه
نه اینکه همه بیان و رونویسی رو بخونن .
انشالله همه موفق باشن/
من هم تصمیم گرفتم دیگه ننویسم که چی رو دارم می خونم بهتره هر وقت دوستای گلم سوالی داشتند و من هم اگه :dadad4:جوابشو بدونم اینجا جوابش رو بگم.
از اینکه این سووء تفاهم به وجود اومده عذر واهی می کنم شاید اشتباه رسوندم منظورم رو.

mahdieh

New member
سلام گلای گل.
من که نگفتم همه رونویسی رو بخونن بلکه گفتم من دارم این هفته رونویسی رو می خونم و اگه هر کی از این مباحث سوالی داشت و بپرسه من در خدمتم. منظور من این بود که اگه هر کسی بیاد و اینجا مشخص کنه چی داره می خونه اگه هر کی تو اون قسمت سوال داشته باشه می تونه بپرسه و پاسخ سوالشو پیدا کنه
انشالله همه موفق باشن/
من هم تصمیم گرفتم دیگه ننویسم که چی رو دارم می خونم بهتره هر وقت دوستای گلم سوالی داشتند و من هم اگه :dadad4:جوابشو بدونم اینجا جوابش رو بگم.
از اینکه این سووء تفاهم به وجود اومده عذر واهی می کنم شاید اشتباه رسوندم منظورم رو.

اتفاقا منظورتون رو بد نرسوندید... مهم اینه که بیایم اینجا و همدل باشیم و به همدیگه انگیزه بدیم:smilies-azardl (113

eco.bio

New member
سلام گلای گل.
انشالله همه موفق باشن/
من هم تصمیم گرفتم دیگه ننویسم که چی رو دارم می خونم بهتره هر وقت دوستای گلم سوالی داشتند و من هم اگه جوابشو بدونم اینجا جوابش رو بگم.
از اینکه این سووء تفاهم به وجود اومده عذر واهی می کنم شاید اشتباه رسوندم منظورم رو

نه دوست عزیز من خودم رونویسی رو مثال زدم!
خواهشا بچه ها برای اینکه بتونیم رقابت خوبی داشته باشیم هیچ وقت از حرفهای همدیگه دلخور نشین.:mad_majidonline:
ما اینجا دور هم جمع شدیم هرتک تکمون یه پیشنهادی میدیم بقیه هم نظر میدن اخرسر یه نتیجه ای میگیریم. حالا حضور همه دوستان اینجا مایه دلگرمی برای همدیگه هس. مثلا وقتی من میام اینجا میبینیم دوست عزیزمون هاکان مثلا 3 فصل از یه درس رو خوندن و با روحیه خوبی اومدن اینجا گزارش میدن کلی روحیه میگیرم که منم برم بخونم.:auizz3ffy9vla57584x
پس همیشه هدف اصلی رو دنبال بکنیم. هدف ما از جمع شدن تو این سایت ایجاد دلگرمی و تبادل نظر و رفع اشکال و اگاهی از اطلاعیه های کنکور و.... (البته من خودم به نوعی معتاد این سایت شدم:tonguesmiley:)هستش. پس بالطبع رنجیده خاطر شدن های الکی به جا نیست.
دوست خوبمون هاکان انشالله مثل قبل تو سایت گزارش خواهین داد:28:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا