مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی ، آزمون 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aohm

New member
سلام به همه دوستاي گل
من يه مدتي كم و بيش طولاني اينجا حضور فيزيكي نداشتم..نميدونم در چه مرحله اي هستين..ولي حتما همچنان بااراده و خوب پيش ميريد.ايشالا
من نياز مبرم به اميد دارما بچه ها...بايد دوباره شروع كنم.از نو
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم!!!

eco.bio

New member
aohm عزیز این حرکت تند و کند برای همه پیش میاد جونم. زیاد سخت نگیر و با اراده شروع کن جونم:ad54ad:

aohm

New member
قربانت اكو جان..مرسي كه دلداري ميدي
هرچند مساله من يه كم پيچيده تر از يه كند شدن معموليه،اما حق با توئه آخرش راهش همينه كه با اراده خوند
ممنون عزيزم

biotechnologist

New member
منم یه ذره تو هفته پیش افت و خیز داشتم ولی همچنان رو به جلو در حال پیشرفتم.سلولی رو تموم کردم.باکتری ژنتیک رو شرو کردم.شیمی هم دارم میخونم و دیگر هیچ.:thumbsupsmileyanim:

vahista

New member
سلام بچه ها امیدوارم شما اوضاع درس خوندنتون مث من داغون نباشه.خوب داشتم پیش میرفتم اما یه اتفاقی افتاد که مدت زیادیه نتونسم بخونم من فقط 3تا مهارت از لزگی خوندم و تازه تونسم شیمی 1 رو تا نصف بخونم.میکروب و سلولی که به نصفم نرسیده هنوز.به نظرتون واسه این مدت باقی مونده چه طوری برنامه ریزی کنم و چی بخونم.خیلی استرس دارم لطفا کمکم کنید

zeindinho

New member
البته بعضي ها دوس ندارن دوتايي درس بخونن اما اگه دوس داري بيا باهم پيش بريم

biotechnologist

New member
زبان درس 13 تافل رو هم خوندم،مولکولی رو هم که هنوز اولشم.سلولی رو دارم مرور میکنم.شیمی آلی و عمومی رو هم دارم میخونم.کلا فکر کنم دارم خوب پیش میرم.:smilies:ولی باکتری خیلی کند پیش میره.هنوز ژنتیکم:rolleyessmileyanim:

famous_sh

New member
من زبان مهارت دو لزگی ام
شیمی فصل 7
میکروب ساختمان
زیست سازمان سلول
کلا خیلی عقبم:14::smilies-azardl (181

famous_sh

New member
سلام بچه ها امیدوارم شما اوضاع درس خوندنتون مث من داغون نباشه.خوب داشتم پیش میرفتم اما یه اتفاقی افتاد که مدت زیادیه نتونسم بخونم من فقط 3تا مهارت از لزگی خوندم و تازه تونسم شیمی 1 رو تا نصف بخونم.میکروب و سلولی که به نصفم نرسیده هنوز.به نظرتون واسه این مدت باقی مونده چه طوری برنامه ریزی کنم و چی بخونم.خیلی استرس دارم لطفا کمکم کنید

عزیزم وضعیتت از من بهتره
بخون استرس نداشته باش
فقط خوب بخون
نمیخواد زیاد بخونی
فقط خوب بخون

Briana

New member
بچه ها کسی میتونه در مورد آینده کاری بیوتک پزشکی کامل توضیح بده؟البته تو ایران.
چقدر واسه کسی که دکترای این رشته داره موقعیت کاری وجود داره؟و کجاها؟چون با ارشد دیگه هیچ کاری نمیشه کرد.

biotechnologist

New member
سلام به همه دوستای گلم.خوبید ان شاا...؟درسها خوب پیش میره؟کم پیدا شدید.من باکتری ژنتیک رو تموم کردم و آنتی بیوتیک رو شروع کردم.مولکولی هم تازه همانندسازی تموم شد.زبان لغات تافل رو هنوز دارم میخونم درس 30.شیمی رو همچنان به صورت پراکنده دارم میخونم.

eco.bio

New member
گویا تو این انجمن هیچ کس بیوتک امتحان نخواهد داد!!!!!!!!!!!!!!! خلاصه نمیدونم قضیه چیه!!! ما هم تصمیم داریم کم پیدا بشیم! کلا این تاپیک رسما تعطیل اعلام شده! اصن یه وضعیه!:whistle:

biotechnologist

New member
گویا تو این انجمن هیچ کس بیوتک امتحان نخواهد داد!!!!!!!!!!!!!!! خلاصه نمیدونم قضیه چیه!!! ما هم تصمیم داریم کم پیدا بشیم! کلا این تاپیک رسما تعطیل اعلام شده! اصن یه وضعیه!:whistle:
نه عزیزم.نصفی از تاپیک ها گم و گور شدن.وگرنه من کلی حرف زده بودم.:28:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا