مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی ، آزمون 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

م.صفری

New member
سلام دوست جونااااا باید فلور طبیعی بخونیم ؟؟؟ اخه من عباس بهادر میخونم اینو نداره !!!!! ولی تو جاوتز است

آنیتا

New member
سلام دوستان خسته نباشید همگی

من هر روز سر میزنم به اینجا اما از گزارش دادن زیاد خوشم نمیاد برای همین هیچی نمیگم
برای همگی آرزوی موفقیت دارم به امید قبولی همه

:)

روژان

New member
سلام اکو بیو جون اینکه تو سایت نوشته دانشگاه تهران بیوتکنولوزی فعالی نداره با وجود تحریم ها چیه ؟ بنظرتون از زبانشروع کنم خوبه

eco.bio

New member
سلام اکو بیو جون اینکه تو سایت نوشته دانشگاه تهران بیوتکنولوزی فعالی نداره با وجود تحریم ها چیه ؟ بنظرتون از زبانشروع کنم خوبه

سلام روژان جون. عزیزم میشه بگی کدوم سایت نوشته؟
حالا شاید منظورش اینه بخاطر تحریم ها و همچنین کم شدن میزان بودجه وزارت بهداشت کارهای تحقیقاتی لنگ شدن. چون هرچی باشه بیوتکنولوژی کلا با تحقیقات معنا میگیره دیگه حالا کمی بودجه و به همراه تحریم ها ( که مربوط به واردات یه سری تجهیزات و امکانات ازمایشگاهی و مواد شیمیایی و خلاصه از این قبیل مواد هستش) شاید باعث غیر فعال شدنش شده. ولی جونم هرکی که علاقه داشته باشه با امکانات کم ازمایشگاهیی هم میتونه به نتایجی برسه. مهم علاقه هس. علاقه باشه دیگه همه چی حله. من خودم بودمو دیدم که واقعا علاقه میتونه غوغا کنه. پس زیاد درگیر این موارد نشو جونم. مثلا یه مثالی بزنم همه میدونن که زیست شناسی الان هیچ جا بازار کاری نداره و کسی خواهانش نیس البته تو بازار کار منظورم هستش. ولی بودن از دوستان من که با عشق اومدن سراغ این رشته و الانم تو مراکز تحقیقاتی با همون مدرک کارشناسی دارن کار میکنن :thumbsupsmileyanim:
اره زبان رو حتما شروع کن خصوصا تو بیوتک زبان خیلی اثرگذار هس. زبان رو هر روز بخون درسهای دیگه رو هم همراه زبان پیش برو. باز هر سوالی داشتی تو تاپیک بپرس بچه ها همه شون از رتبه های برتر سال اینده هستن فقط وقت نمیکنن بیان سایت یا به اینتر زیاد دسترسی ندارن:smiliess (4):

arezoomand

New member
سلام.مثل اینکه همه ادوستان اینجا هستن.کسی به جز اکو بیو نظری نداره راجع به پیشنهادم همکلاسیای اینده عزیز:21: ؟؟؟؟؟؟اکو بیو جان ممنون که موافقی.

mahdieh

New member
تهران خوب نباشه جای دیگه هم آش دهان سوزی نخواهد بود..این نظر منه
عشق تهران و ایرانم نیستم ولی بخونید ..کلن از جو منفی انرژی منفی..ناامیدی خوشم نمییاد.. منم اوایل این حرفا روم اثر داشت ولی بعدش فکر کردم دیدم چقدر جون کندم که شرایط مهیا کنم و زانو نزنم..نمیخوام حداقل پیش خودم شرمنده باشم..شما هم تلاشت رو بکن

mahdieh

New member
سلام.مثل اینکه همه ادوستان اینجا هستن.کسی به جز اکو بیو نظری نداره راجع به پیشنهادم همکلاسیای اینده عزیز:21: ؟؟؟؟؟؟اکو بیو جان ممنون که موافقی.
من سعیم رو میکنم بیام و اتفاقا دلم میخواد نکته های مهم رو از فصول مختلف بذارم ولی نمیتونم قول بدم فقط جمعه..فعلا میگم تمام سعیم رو میکنم ولی قول نمیدم

eco.bio

New member
راستش دوستان من اگه برنامه ام خوب باشه حتما میگم. اگه گزارش کار نمیدم چون نمیخوام تضعیف روحیه باشه حالا نمیگم نمیخونم میخونم ولی بنظرم گزارش میزان ساعات اینا زیاد منطقی نیس ولی در کل منم هستم :smilies-azardl (113 تا نکات مهم درسهایی رو که خوندیم رو اینجا بذاریم:28: فقط از همه دوستان خواهش میکنم که نظر بدن حتی اونایی که تازه عضو شدن اونایی که سال بعدش کنکور دارن کلا همه نظر بدن خواهشا:auizz3ffy9vla57584x

arezoomand

New member
من سعیم رو میکنم بیام و اتفاقا دلم میخواد نکته های مهم رو از فصول مختلف بذارم ولی نمیتونم قول بدم فقط جمعه..فعلا میگم تمام سعیم رو میکنم ولی قول نمیدم
مهدیه عزیز ممنون که همکاری میکنی.به خاطر این میگم جمعه که در طول هفته مطالعه میکنیم و اشکالات و نکته هارو پیدا میکنیم واخر هفته اونارو حل میکنیم با کمک هم.ولی محدودیتی نیست هر وقتی میتونه باشه.راستی میتونیم نکات مهم یا سوالات سخت ازمون های ازمایشی که شرکت میکنیم هم بنویسیم.

mahdieh

New member
مهدیه عزیز ممنون که همکاری میکنی.به خاطر این میگم جمعه که در طول هفته مطالعه میکنیم و اشکالات و نکته هارو پیدا میکنیم واخر هفته اونارو حل میکنیم با کمک هم.ولی محدودیتی نیست هر وقتی میتونه باشه.راستی میتونیم نکات مهم یا سوالات سخت ازمون های ازمایشی که شرکت میکنیم هم بنویسیم.
اینم فکر خیلی خوبیه..اگر ببینم واقعا نکته خیلی مهمی تو سوالاست و یا به نسبت جدیده حتما میذارم

arezoomand

New member
پس تا حالا سه نفرشدیم.من اگه وقت کنم به جز جمعه ها هم میام و نکات رو مینویسم سوالامم میپرسم از دوستای خوبم.پیش به سوی موفقیت با کمک هم .:rose:

eco.bio

New member
عالیه ارزومند عزیزم منم اگه وقت کنم میام مینویسم. راستی به تاپیک سوالاتم سر بزنین من یه سوال پرسیدم مونده هر وقت به اون مباحث رسیدین خواهشا نظر بدین:auizz3ffy9vla57584x

arezoomand

New member
عالیه ارزومند عزیزم منم اگه وقت کنم میام مینویسم. راستی به تاپیک سوالاتم سر بزنین من یه سوال پرسیدم مونده هر وقت به اون مباحث رسیدین خواهشا نظر بدین:auizz3ffy9vla57584x
عزیزم سوالتو دیدم ولی دقیقا سوال خودمه نتونستم نظری بدم چون نمیدونم چرا جوابش یک میشه.اگه بتونم راجع بش نکته خوبی پیدا کنم مینویسم حتما .راستی هنوز خبری نیست ها....تاپیک شیمی وزبان و میکروبم باز کنیم برای رشته خودمون جداگانه بنویسیم مباحثو یا همین جا؟

eco.bio

New member
عزیزم سوالتو دیدم ولی دقیقا سوال خودمه نتونستم نظری بدم چون نمیدونم چرا جوابش یک میشه.اگه بتونم راجع بش نکته خوبی پیدا کنم مینویسم حتما .راستی هنوز خبری نیست ها....تاپیک شیمی وزبان و میکروبم باز کنیم برای رشته خودمون جداگانه بنویسیم مباحثو یا همین جا؟
یعنی نکات هر درس رو تو تاپیک خودش بگیم؟
یا منظورت تاپیک برای سوالات هستش؟ بنظرم سوالاتو تو تاپیک سوالات بپرسیم که اونجا فقط سوال باشه ولی نکات رو اینجا بگیم که همراه مطالب شیرین باشه:4d564ad6:

arezoomand

New member
سلام دوستان.پاسخنامه کنکور امسالو از کجا میشه دانلود کرد؟ممنون میشم راهنماییم کنین.

eco.bio

New member
سلام دوستان.پاسخنامه کنکور امسالو از کجا میشه دانلود کرد؟ممنون میشم راهنماییم کنین.

عزیزم واسه دانلود منم نتونستم چیزی پیدا کنم. البته کلید سوالاتو که از سایت بهداشت دانلود کردیم ولی پاسخنامه تشریحی رو نه.
فقط اینو پیدا کردم که انگار باید تماس بگیریم. پاسخ تشريحي آزمون ارشد وزارت بهداشت 91 92 | كنكور و آموزشگاه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا