مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad gh

New member
کسی می دونه زمان فارغ التحصیلی از کی حساب می شه؟‌ زمان پایان ها یا زمان ثبت شدن نمره ها؟
گمان کنم بعد از تایید آخرین نمره
معمولا پایان هرماه رو میزنن به عنوان تاریخ فارغ التحصیل شدن

پس میگن لنینجر جز منابع نیست؟

خیر نیست اما سرفصل هاش کاملا مطابق دولین و استرایر هست
و متنش روان تر و قابل فهم تر

Aysel

New member
چقد سوت و کووووووووووووررررررررررررر
خلوووووووووووووووت:65d6a5d6s:
امیدوارم مشغول درس باشید

م.صفری

New member
چقد سوت و کووووووووووووررررررررررررر
خلوووووووووووووووت:65d6a5d6s:
امیدوارم مشغول درس باشید

من که نیستم اصلا نمیدونم چرا حسش نیس دو روزه مفید 3 ساعتم نخوندم:smiliess (2):
انگار انرژیم تحلیلی رفته
دوست دارم استراحت کنم:shocked:
خیلی عقبم عذاب وجدانم داره خفم میکنه :ph34r-smiley:

alireza-j

New member
انگار انرژیم تحلیلی رفته

اصلا من هر سال نزدیک عید حس و حال درس خوندن رو از دست میدم خیلیا هم دقیقا حس شما رو دارن به همین خاطر سعی کردیم یه ایجاد انگیزه ای در خودمون بکنیم

http://olumpezeshki.ir/thread12003.html#post422249

آخرین ویرایش:

Aysel

New member
انگار انرژیم تحلیلی رفته
بهتره یکی دو هفته ای به خودتون استراحت بدین اونوقت میبینین که چقد انرژیتون بیشتر میشه
من که بعد وزارت علوم درحال استراحتم از شنبه دوباره شرو میکنم:a2d3:

hanas68

New member
بچه ها من ی سوال فنی بپرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hanas68

New member
لطفا، خواهشا: میشه بگید باتوجه به اینکه رشته بیوتک رشته جدیدی هستش واز کاربردش و بازار کارش خیلی اطلاعات اندکی جود داره، میشه بگید چرا این رشترو انتخاب کردید؟ حتی اگه دلیلش علاقه بوده، چطور علاقمند شدید و چرا؟

لطفا کمکم کنید تا با این رشته نه من بلکه خیلیا آشنا شدن.
زکات علم نشر آن است.
....ممنونم

Mohammad gh

New member
لطفا، خواهشا: میشه بگید باتوجه به اینکه رشته بیوتک رشته جدیدی هستش واز کاربردش و بازار کارش خیلی اطلاعات اندکی جود داره، میشه بگید چرا این رشترو انتخاب کردید؟ حتی اگه دلیلش علاقه بوده، چطور علاقمند شدید و چرا؟

لطفا کمکم کنید تا با این رشته نه من بلکه خیلیا آشنا شدن.
زکات علم نشر آن است.
....ممنونم

مدت ها بود که میدونستم به زیست علاقه دارم مخصوصا به شاخه ی سلولی مولکولی اما همه ی اطلاعاتم پراکنده بود و بسیار سردرگم بودم بین ژنتیک و بیوتک و میکروب و بیوشیمی و ....
تا اینکه بالاخره با خوندن بخش های همانندسازی و ترجمه و رونویسی و ....متوجه شدم که چقدر به زیست مولکولی و هارمونی و ظرافت و هوش خارق العاده ای که پشتش هست علاقه مند هستم اما اوج این علاقه مندی در مهندسی ژنتیک و تکنیک های ژنتیک مولکولی بود
شاید هیچ وقت نمیدونستم که چه قدر عاشق مهندسی هستم اما نه الکترونیک و عمران و ... بلکه مهندسی باشکوهترین نظم و سازه تاریخ آفرینش!یعنی اسید نوکلئیک یا بهتر بگم مهندسی ژنتیک

درسته که بازار کارش خیلی گرم نیست
اما من اصلی ترین هدفم خروج از ایرانه بعد از ارشد و ادامه ی تحصیل در خارج
هرچند در ایران هم میشه به موفقیت های زیادی دست پیدا کرد مخصوصا که توجه ی دولت و نظام اخیرا بیش از پیش به بیوتکنولوژی جلب شده و اونو یه پرستیژ برای خودشون میدونن که از طرفی برای ما هم بسیار خوبه.
هرچند فعلا باید روی هدف کوتاه مدت یعنی ارشد بیوتک تمرکز کنم و خروج از کشور برای دکترا رو به عنوان یه راهبرد طولانی مدت در نظر داشته باشم.

آخرین ویرایش:

hanas68

New member
خیلی خیلی ممنونم برای صبر و حوصله ای ک تو توضیح دادن و نوشتن به خرج دادی....

Mohammad gh

New member

خواهش میکنم
حتی حرف زدن ازش برام هیجان انگیزه
و برای همینم اطمینان دارم که درش موفق میشم

- - - Updated - - -

خواهش میکنم
حتی حرف زدن ازش برام هیجان انگیزه
و برای همینم اطمینان دارم که درش موفق میشم

Mohammad gh

New member
چرا اینجا اینقدر سووت و کوره؟بابا شهر یاران بود و خاک مهربانان این تایپک...مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد؟؟؟

آخرین ویرایش:

Aysel

New member
شهریاران انگار تاج و تختی رنگین تر از اینجا پیدا نموده اند...!!!

Taraa

Well-known member
تاج و تخت افسردگی و دلمردگی:sadsmiley: ... نههههه .. نشنیده بگیرید .. قرار نیس فاز منفی بدیم ... ما خوبیم .. ما میتونیم :sad:

Aysel

New member
از اولشم قرار بر توانستن بود
یه ذره افسردگی هم مال خستگی هس که یه چن روزی استراحت کنین حل میشه

Mohammad gh

New member
تاج و تخت افسردگی و دلمردگی:sadsmiley: ... نههههه .. نشنیده بگیرید .. قرار نیس فاز منفی بدیم ... ما خوبیم .. ما میتونیم :sad:

حال همه ی ما خوب است اما تو باور نکن
شب شعر شد دیگه:دی

- - - Updated - - -

حال همه ی ما خوب است اما تو باور نکن
شب شعر شد دیگه:دی

م.صفری

New member
مدت ها بود که میدونستم به زیست علاقه دارم مخصوصا به شاخه ی سلولی مولکولی اما همه ی اطلاعاتم پراکنده بود و بسیار سردرگم بودم بین ژنتیک و بیوتک و میکروب و بیوشیمی و ....
تا اینکه بالاخره با خوندن بخش های همانندسازی و ترجمه و رونویسی و ....متوجه شدم که چقدر به زیست مولکولی و هارمونی و ظرافت و هوش خارق العاده ای که پشتش هست علاقه مند هستم اما اوج این علاقه مندی در مهندسی ژنتیک و تکنیک های ژنتیک مولکولی بود
شاید هیچ وقت نمیدونستم که چه قدر عاشق مهندسی هستم اما نه الکترونیک و عمران و ... بلکه مهندسی باشکوهترین نظم و سازه تاریخ آفرینش!یعنی اسید نوکلئیک یا بهتر بگم مهندسی ژنتیک

درسته که بازار کارش خیلی گرم نیست
اما من اصلی ترین هدفم خروج از ایرانه بعد از ارشد و ادامه ی تحصیل در خارج
هرچند در ایران هم میشه به موفقیت های زیادی دست پیدا کرد مخصوصا که توجه ی دولت و نظام اخیرا بیش از پیش به بیوتکنولوژی جلب شده و اونو یه پرستیژ برای خودشون میدونن که از طرفی برای ما هم بسیار خوبه.
هرچند فعلا باید روی هدف کوتاه مدت یعنی ارشد بیوتک تمرکز کنم و خروج از کشور برای دکترا رو به عنوان یه راهبرد طولانی مدت در نظر داشته باشم.
دقیقا منم به خروج از ایران فک میکنم
از هدفم همین بود تا خدا چی بخواد

Sol Negro

New member
گفتین خروج از ایران! منم میخوام بعد ارشد اپلای کنم ولی از الان آن چنان شروع کردن به فراهم کردن مقدمات اپلای کردن که انگار نه انگار سه ماه دیگه کنکور دارم انگار ارشدم رو گرفتم و حالا بیکارم! =)) یه همچین آدم خوشحالیم یعنی!! :)))

م.صفری

New member
گفتین خروج از ایران! منم میخوام بعد ارشد اپلای کنم ولی از الان آن چنان شروع کردن به فراهم کردن مقدمات اپلای کردن که انگار نه انگار سه ماه دیگه کنکور دارم انگار ارشدم رو گرفتم و حالا بیکارم! =)) یه همچین آدم خوشحالیم یعنی!! :)))
خب بد نیست که جدی گرفتی قضیه رو دیگه!!!!
منکه با این همه هدف رنگاوارنگ ب جا اینکه ساعت مطالعه ام بیشتر شه کم میشه :smiliess (12):
اصن بد جو نزدیک عید گرفته منوووو :ph34r-smiley:

- - - Updated - - -

خب بد نیست که جدی گرفتی قضیه رو دیگه!!!!
منکه با این همه هدف رنگاوارنگ ب جا اینکه ساعت مطالعه ام بیشتر شه کم میشه :smiliess (12):
اصن بد جو نزدیک عید گرفته منوووو :ph34r-smiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا