مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

م.صفری

New member
سلام بچه ها, باعنایت به لطف بیکران کسایی ک تاریخ امتحانو ب نفع خودشون و بی توجه ب حال ما دانشجوها به 22 خرداد عوض کردن!!!!!!!!!!!!!!

میخوام بپرسم ک عایاااااااااااااا امتحان بیوتکنو درست روز پنج شنبه صبح ؟ آخه من درست روز پنج شنبه ساعت 8 صبح امتحان ترم دارم!!!!!!!!!!!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

با دانشکدتون صحبت کن تاریخشو عوض میکنن این که غصه نداره

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای همه کاربران انجمن علوم پزشکی

بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش :

آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی

پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری !
smilies-azardl%20%28181%29.gif
:a2d3::riz304:

negin125

New member
سلام به همگی من تازه فهمیدم شیمی حذف شده جاش بیوشیمی باید بخونیم خسته نباشم:14:ولی نگفتن از چه منبعی استفاده کنیم هر کی میدونه بگه هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم:black_eyed:

م.صفری

New member
سلام به همگی من تازه فهمیدم شیمی حذف شده جاش بیوشیمی باید بخونیم خسته نباشم:14:ولی نگفتن از چه منبعی استفاده کنیم هر کی میدونه بگه هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم:black_eyed:

من ضروریات بیوشیمی رضا محمدی رو گرفتم راضیم فعلا
در ضمن اصلا نگران نباش تلفیقی از زیست و شیمیه اگه این دوتا قبلا خوندی بدون تو خوندن بیوشیمی مشکلی نداره راحت پیش میره :smilies-azardl (113

hanas68

New member
اخه من پیام نوریم وتاریخ امتحانا از اول انتخاب واحد مشخصه و عوض نمیشه و فقط باید معرفی ب استاد بگیرمش..............:13:

Aysel

New member
اخه من پیام نوریم وتاریخ امتحانا از اول انتخاب واحد مشخصه و عوض نمیشه و فقط باید معرفی ب استاد بگیرمش..............:13:

حالا شما اول با دانشگاتون صحبت کنین اگه نشد بعدا معرفی به استاد بگیرین!!!!

Sol Negro

New member
سلام بچه ها این اولین پست منه :)

من در کمال اعتماد بنفس تازه دو ماهه دارم میخونم
اونم نصفشو روزی 2-3 ساعت :))
تازگیا یکم منقلب شدم دارم بیشتر میخونم :دی:

ولی... سوال دارم ازتون خیلی خوشحال میشم جواب بدین! :*

من دارم واسه میکروب مورای میخونم,لازمه قسمت ایمنیش رو بخونم؟
چون تو سرفصلای ای که توش آزمون میدم ایمنی نیست...

راستی من پارسالم کنکور دادم هیچیم نخونده بودم رتبه م شد حدود 230 اینا...درست یادم نیس...اگه امیدی به من هست که تو این مدت کم بتونم خودمو برسونم خوشحال میشم امواج مثبتتونو دریافت کنم :(

======

پ.ن: امیدوارم پستم متناسب باشه با این قسمت :دی:

آخرین ویرایش:

hanas68

New member
صحبت کردیم جابجا نمیکنن تاریخ و نه حتی تایم امتحانو!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sol Negro

New member
صحبت کردیم جابجا نمیکنن تاریخ و نه حتی تایم امتحانو!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه تعدادتون بیشتر از یکی دو نفر باشه معمولا استاد ازتون جداگانه امتحان میگیرن، یکی از اساتید ما پارسال همین کار رو کردن البته به جبرانش یکم سوالا رو سخت تر طرح کردن.با استادتون صحبت کنین ;)

aseman1322

New member

راستی من پارسالم کنکور دادم هیچیم نخونده بودم رتبه م شد حدود 230 اینا...درست یادم نیس...اگه امیدی به من هست که تو این مدت کم بتونم خودمو برسونم خوشحال میشم امواج مثبتتونو دریافت کنم :(

======

پ.ن: امیدوارم پستم متناسب باشه با این قسمت :دی:

منم دقیقا دو ماهه میخونم و دقىقا روزی 2،3 ساعت.. حالا شما ک خوبی رشته ات مرتبطه منکه رشتم کاملا بی ارتباطه. این مدت فقط زیست و شیمی خوندم ک زیستم هنو تموم نشده شیمی هم ک حذف شد :|
اما ب قول شما با کمال اعتماد به نفس هنوز امید دارم :))))
پس امید داشته باش اگه بخونی قبولی چون پارسال هم شرکت کردي تجربه داری ;)

Sol Negro

New member
منم دقیقا دو ماهه میخونم و دقىقا روزی 2،3 ساعت.. حالا شما ک خوبی رشته ات مرتبطه منکه رشتم کاملا بی ارتباطه. این مدت فقط زیست و شیمی خوندم ک زیستم هنو تموم نشده شیمی هم ک حذف شد :|
اما ب قول شما با کمال اعتماد به نفس هنوز امید دارم :))))
پس امید داشته باش اگه بخونی قبولی چون پارسال هم شرکت کردي تجربه داری ;)

شما هم موفق باشی دوست عزیزم از هر رشته ای که هستی امیدوار باش چون هیچی غیر ممکن نیست! ;) سعی کن لغات تخصصی زبان رو هم بخونی چون رشته ت زیست نبوده ،اینجوری دیگه باهاش ناآشنا هم نخواهی بود! :)

dehghani70

New member
شما هم موفق باشی دوست عزیزم از هر رشته ای که هستی امیدوار باش چون هیچی غیر ممکن نیست! ;) سعی کن لغات تخصصی زبان رو هم بخونی چون رشته ت زیست نبوده ،اینجوری دیگه باهاش ناآشنا هم نخواهی بود! :)

سلام بانو
به نظرت کسی که از امروز بخواد شروع کنه چی! امیدی هست ؟ :motat::thumbsupsmileyanim:

م.صفری

New member

برا وزارت بهداشت که بیشتر زبان تخصصی پزشکی مهمه!!!

Mohammad gh

New member
بچه ها میکروب جاوتز جواب نمیده ب تنهایی عایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

خیر متاسفانه جاوتز به تنهایی جواب نمیده
هرچند که خودش به تنهایی اندازه یه لودیش مطب داره!در میکروب هیچ کتابی به تنهایی نتیجه نمیده سعی کنید مورای رو هم حتما بخونید

کسی راجب واکر اطلاع داره؟و زینسر؟چون زینسر واقعا حجیمه!چیزی رو میشه جایگزینش کرد؟

Mohammad gh

New member
سلام بچه ها، من کتاب میکروب جاوتز ترجمه مالک نژاد دارم تقریبا 1100 صفس و چاپ 2010 و خیلی حجیم، نمیرسم تو این وقت باقیمانده بخونمش، بنظرتون میکروبو چیکارش کنم؟ ی کتاب سبکتر سراغ ندارین؟:sad:

دوست عزیز کتاب جاوتز نصفش مربوط به ایمنی و ویروس هست یعنی ازون ۱۱۰۰ صفحه نهایت ۵۵۰صفحش یا کمترش برای ازمون لازمه و بقیش به کار نمیاد مگه مثلا برای ازمون ارشد زیست وزارعلوم مجموعه ی ویروس و قارچ و ایمنی

Sol Negro

New member
سلام بانو
به نظرت کسی که از امروز بخواد شروع کنه چی! امیدی هست ؟ :motat::thumbsupsmileyanim:

شما جوابت رو خودت تو امضات دادی...خط اول جمله ی آخر... :)

برا وزارت بهداشت که بیشتر زبان تخصصی پزشکی مهمه!!!

بله دوست عزیز بیشتر پزشکی مهمه منم نگفتم چیز دیگه! فقط گفتم زبان تخصصی! ;) و البته فکر میکنم چون ایشون زیست نخونده طبیعتا یه سری لغات براش جدید و ناملموسه! که برای من و شما اصلا نا آشنا نیستن چون در طول چهار سال به کرات شنیدیم.باید رو اونا تسلط پیدا کنن(که ابدا هم کار سختی نیست) تا مشکلی براشون پیش نیاد :)

========

بچه ها میشه جواب سوال منم بدین؟لازمه بخش ایمنی مورای رو بخونم؟ :/

sabor

New member
به نظرتو واسه بیوشیمی کتاب دایان کلبی ترجمه پروین پاسالار منبع خوبیه اگه میشه راهنماییم کنین

TrueLove90

New member
بچه ها میشه جواب سوال منم بدین؟لازمه بخش ایمنی مورای رو بخونم؟ :/

خوش اومدین دوست گرامی :rose: انشالله امسال از قبولی ها هستین :) :auizz3ffy9vla57584x

منم دارم مورای میخونم ، ترجمه دکتر بهادر ؛

راستش بخش ایمنی ندیدم ! تا اونجا که اطلاع دارم ایمونولوژی نمیاد ، فقط بخشهای باکتری شناسی پزشکی و اینا میاد ،

هوممم ؟؟ دوستان بقیه چی ؟

سلام بچه ها من تازه وارد انجمن شدم 3 ماهه میخونم
خوش اومدین دوست گرامی :rose: انشالله موفق باشین :auizz3ffy9vla57584x

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا