مطالعه گروهی ارشد بیـوتـکنـولـوژی پـزشکی سال 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hanas68

New member
حالا سوال چهارم ولطفا جواب بدید: لغات ضرور تافل رو از همون کتاب Essential words for the TOFEL میوخونید یا از رو کتاب دیگه؟ معرفی کنید

Aysel

New member
سلام بچه ها میگن منابع زبان تغییر کرده، درسته؟ میشه بگید زبان تو این وقت باقیمونده چی بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:idea_majidonline:
اگه میخواین کتابای اعلام شده رو بخونین ولی پیشنهاد من لزگی هس
حالا سوال چهارم ولطفا جواب بدید: لغات ضرور تافل رو از همون کتاب Essential words for the TOFEL میوخونید یا از رو کتاب دیگه؟ معرفی کنید

خب ضروریات تافل رو باید از رو کتاب تافل خوند دیگه
میتونید از انتشارات جنگل استفاده کنین

amin667

New member
آقا امین برای جواب سوال اولی و دومی خیلی خیلی ممنونم، و برای سوال سومی اینکه شما خودتم زیاد کاربر فعالی نیستید!!!!!!!!!!!!!:thumbsupsmileyanim:

خواهش میکنم .
من تو تابستون مرتب میومدم دیگه این ترم ، ترم آخرم بود نتونستم زیاد سر بزنم اما الان چند روزی هست برگشتم دیگه مرتب سر میزنم . ما کورد نیستیم ولی هوای کوردا رو داریم . .
:auizz3ffy9vla57584x

راستی از تارا جان هم ممنونم به خاطر راهنمایی هایی که در مورد لودیش انتشارات خانه زیست شناسی به من دادن .دوستان عزیز همونطور که مدیر تارا گفته بودن این لودیش واقعا عالیه . متن روان ، رنگی بودن صفحات و فونت بزرگش باعث یادگیری خیلی راحت تر این ک.تاب شده .
در ضمن اگه کسی قصد خرید لودیش از خانه زیست شناسی رو داره الان بهتره آخه به مناسبت 22 بهمن همه ک.تابا رو با % 30 تخفیف گذاشته . هر جلدش 35 هزار تومنه و با این تخفیف میشه 24500 . البته جلد 3 هنوز نیومده و ما تا اون 2 جلد رو مطالعه بفرماییم جلد آخر هم برایمان آماده خواهند فرمود . هزینه پستی هم زده بود رایگان دیگه نمیخواد برید دنبالش و وقتتون رو بگیره .
:ad54ad::rose:

amin667

New member

فقط اینو یادت باشه این اسنشیال ورد 2 نمونه هست یدونه کاملا لاتین و بدون ترجمه هست و یدونه هم که اندازش بزرگتره و ترجمه هر قسمت رو زیرش آورده . به نظر من با توجه به مدت زمان باقیمانده تا آزمون اونی که ترجمه داره بهتره آخه دیگه نیازی نیست وقت واسه ترجمه بزاریم .

Aysel

New member
بچه ها کتاب تست برا میکروبیولوژی به غیر از ای کیو بی و خانه زیست شناسی چی خوبه؟؟؟؟
میخوام پاسخ تشریحی داشته باشه و به درد وزارت بهداشت بخوره

TrueLove90

New member
بچه ها کتاب تست برا میکروبیولوژی به غیر از ای کیو بی و خانه زیست شناسی چی خوبه؟؟؟؟
میخوام پاسخ تشریحی داشته باشه و به درد وزارت بهداشت بخوره

این کتاب هست ، واسه نشر جامعه نگر ، که تست همه درسای بیوتک رو با پاسخ تشریحی داره

لینک

TrueLove90

New member
...

چند نکته سلولی مولکولی :

1) در مراحل پروفاز I میوز این موارد دیده میشه :

لپتوتن : کرومومر ، اولین آثار کمپاکس سیناپتونمال

زیگوتن : تشکیل بخش میانی سیناپتونمال ، پیدایش سیناپس کروموزومی ، کروموزوم های بی والانت (Bivallent)

پاکی تن : کامل شدن سیناپتونمال ، کامل شدن سیناپس کروموزومی ، تشکیل تتراد

دیپلوتن : پیدایش کیاسماها (بعد از تخریب سیناپتونمال)

2) آخرین کیاسماها تا اوایل آنافاز I قابل مشاهده اند .

3) درمتافاز ، فعالیت عامل پیش برنده میتوز (MPF) به حداکثر میرسه .

...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amin667

hanas68

New member
خیلی ممنونم امین جان. دست درد نکنه، اما از کجا فهمیدی من کردم؟ من کتاب تافلو فقط انگلیسیش بدون ترجمشو دارم، میخوام لزگی بخونم و504. در کل مرسییییییی، زورس پاس:rose:

hanas68

New member
:rose::thanks:سلام بروبچ بیوتک، واقعا خسته نباشیو با همت عالی رو ب جلو برین...........

ی سوال من میخوام منابعو بخرم، ولی کتاب لودیش سال 87 رو دارم، بنظرتون لودیش جدیدو بخرم؟ و اینکه کتابای تستی رو برای 3 درس بیولوژی- میکروب- شیمی چی بگیرم؟ زود زود جواب بدین
:rose:

amin667

New member
خیلی ممنونم امین جان. دست درد نکنه، اما از کجا فهمیدی من کردم؟ من کتاب تافلو فقط انگلیسیش بدون ترجمشو دارم، میخوام لزگی بخونم و504. در کل مرسییییییی، زورس پاس:rose:

فهمیدم دیگه. .منم اول بدون ترجمه داشتم .اونی که با ترجمه داده بیرون اتفاقی دیدم و خریدمش .
:rose::thanks:سلام بروبچ بیوتک، واقعا خسته نباشیو با همت عالی رو ب جلو برین...........

ی سوال من میخوام منابعو بخرم، ولی کتاب لودیش سال 87 رو دارم، بنظرتون لودیش جدیدو بخرم؟ و اینکه کتابای تستی رو برای 3 درس بیولوژی- میکروب- شیمی چی بگیرم؟ زود زود جواب بدین
:rose:
منم یه دو جلدی لودیش پارسال خریدم که 2008 هست اما به نظر من 2013 بگیر چون دیگه خیالت راحته از اینکه منابعی که واسش وقت میذاری هیچ مشکلی نداره ،مخصوصا که داخل یکی از اطلاعیه ها هم به استفاده از جدیدترین منابع تاکید کرده . فقط انتشاراتش دیگه به انتخاب خودته که من نظرم خانه زیست شناسی هست که توضیحاتش رو هم مدیر تارا و هم من دادیم و خودت هم موقع خرید میتونی یه مقایسه بکنی .
واسه تست هم چون داریم فصل به فصل و طبقه بندی شده جلو میریم i.q.b به نظر من بهتره چون با توجه به سرفصل ها تستا رو یه جا جمع کرده .

آخرین ویرایش:

hanas68

New member
بازم ممونم از زحماتت.لودیش انتشارات خانه زیست شناسی و تست i q b، میکروب جاوتز ، شیمی مورتیمر.ب امید خدا میخونیم........ایشالا همه بروبچ بیوتک موفق شیم:28:

nasiim

New member
بچه ها این چه وضعشه آخهههه؟؟؟:14:
کی بیوشیمی خووونده؟؟:sad:

biotechnologist

New member
ای بابا! دیدید گفتم بیوشیمی بخونید:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اگه بیوشیمی بیس خوبی ندارید یه کتابی بخونید که 30-40 درصد بزنید کافیه. انرژیتون رو روی 3 درس دیگه بگذارید بیشتر نتیجه میگیرید تا بخواید زمان باقیمونده رو به یادگیری یک درس جدید و تسلط بر اون اختصاص بدید.موفق باشید.

Lilinaz22

New member
ای باباااااااااااااااااااااااااااااا
اینا دیگه شورشو در آوردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا اینقدر اذیت میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشیدا ببخشیدا بی شعورتر از اینا ندیدم.
اول شایعه میکنن که بیوشیمی میاد,بعد دفترچه میاد که هنوز شیمی توش نوشته شده,آخرشم نزدیک کنکور اطلاعیه میدن که شیمی حذف شده و باید بیوشیمی بخونید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی هم نیست به اینا بگه که آخه دارن چه ... میخورن که هر روز یه حرفی میزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه ما مسخره ایناییم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الهی خدا جواب این کاراشونو بده.
:smiliess (2):

م.صفری

New member
حالا کتاب چی بخونییییییییییییم
از دست اینااااااااااااا
چرا هیچی تو این مملکت ثبات نداره
یکی نظری بده

Taraa

Well-known member
این چیههههههههههههههه من دارم تو دفترچههههههه میبینمممممممممممممممم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیوشیمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟

leila89

New member
بچه ها بیاید همگی اعتراض کنیم که شیمی برگرده
من که به سازمان سنجش میل اعتراضم را فرستادم شما هم اعتراض کنید زنگ بزنید و ایمیل بفرستید

Aysel

New member
بیاین اومدیم اعتراض به تاریخش بکنیم زدیم چششم داوردیم!!!!!!!!!
دیگه ادامه ندینا برمیدارن ایمنی هم اضافه میکنن!!!
حالا به نظرتون بیوشیمی چی بخونیم؟؟؟؟ینی بیوشیمی بالینی هم سوال میاد یا فقط بیوشیمی عمومی بخونیم؟؟؟؟
:sadsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا