مطالعه گروهی ارشد اپیدمیولوژی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

setayesh71

New member
دوستان میشه لیست کتابایی که خوندین بذارین ؟؟؟
همه با هم کتابایی شبیه هم خوندین ؟؟؟

Iris

New member
مبانی:گوردیس و روش شناسی پژوهش های کاربردی
امار:دی ار اس و درسنامه جامع امار زیستی ستار رضایی
اصطلاحات دکتر ناصری با تست دهکردی
بهداشت کتاب جامع بهداشت عمومی دکتر حاتمی
بیماری:کتاب مرجع بیماریهای واگیر دکتر یاوری وبیماریهای مهم دکتر صباغیان ب همراه دستورالعمل واگیر و غیر واگیر
وتستهای مربوط به کنکور ارشد ودکترای سالهای قبل

آخرین ویرایش:

diseases

Well-known member
مبانی:گوردیس و روش شناسی پژوهش های کاربردی
امار:دی ار اس و درسنامه جامع امار زیستی ستار رضایی
اصطلاحات دکتر ناصری با تست دهکردی
بهداشت کتاب جامع بهداشت عمومی دکتر حاتمی
بیماری:کتاب مرجع بیماریهای واگیر دکتر یاوری وبیماریهای مهم دکتر صباغیان ب همراه دستورالعمل واگیر و غیر واگیر

مبانی:اول مازنر چون ساده تره + دوم گوردیس (بالای 80-90% سئوال ها از گوردیس میاد)
امار: درسنامه جامع آمار زیستی دکتر محبوب
اصطلاحات دکتر ناصری با تست دهکردی (من فقط فرهنگ اپیدمیولوژی جان لست رو خوندم و بدجور نمره م افت کرد)
بهداشت و بیماریها : اگه تو فیلد کار می کنین نخونده بالای 50-60% میشه زد چون اکثر سئوالای امسال از دستورالعمل هایی اومده بود که همیشه باهاش سر و کار داشتیم.
زبان: درسنامه زبان لزگی

مبانی:اول مازنر چون ساده تره + دوم گوردیس (بالای 80-90% سئوال ها از گوردیس میاد)
امار: درسنامه جامع آمار زیستی دکتر محبوب
اصطلاحات دکتر ناصری با تست دهکردی (من فقط فرهنگ اپیدمیولوژی جان لست رو خوندم و بدجور نمره م افت کرد)
بهداشت و بیماریها : اگه تو فیلد کار می کنین نخونده بالای 50-60% میشه زد چون اکثر سئوالای امسال از دستورالعمل هایی اومده بود که همیشه باهاش سر و کار داشتیم.
زبان: درسنامه زبان لزگی

من دقیقا این دستورالعملها را بلد نبودم از کجا باید اینها را پیدا کرد

توکلتون ب خدا باشه ...درصداتون و نمره کلتون چن شده؟
دستورالعمل های واگیر و غیر واگیر احتمالا تو وبلاگ اپیدمیولوژی ایلام هست

آیریس جان من این دستورالعملها را از آقای عباسی گرفتم ایشون واقعا تو این مدت خیلی منو راهنمایی کردن واقعا ازشون متشکرم حتی نمونه سوالهاشون فوق العاده شبیه آزمون بود ولی من متاسفانه شرایط روحی مناسبی نداشتم وگرنه اگر فقط به سوالها و توصیه های ایشون توجه می کردم بالای هفتاد میزدم

setayesh71

New member
دوستان برای آمار . من آمارم نسبتا ضعیفه . میخوام از پایه شروع کنم . به نظرتون کدوم یکی از این کتابا رو اول بخرم بهتره ؟؟

روشهای آماری و شاخص های بهداشتی دکتر ملک افضلی
درسنامه جامع آمار زیستی/ ستار رضایی و سیروس علی نیا/نشر جامعه نگر
Drs جامع آمار زیستی /فشارکی و ...
کتاب آمار و روشهای آماری دانیل ترجمه محمد تقی آیت الهی
درسنامه جامع آمار زیستی دکتر محبوب

میشه همه نظر بدن ؟؟ من فردا میخوام بخرم !!!

Iris

New member
سلام ستایش جون من خودم امارم اصلا خوب نبود از دی ار اس شروع کردم کتاب ستار رضایی کتاب خوبیه چون تست زیاد داره ولی درکنارش اشتباه هم زیاد داره که باید تو حل مسائل حواست باشه البته من چاپ 89رو داشتم شاید تصحیح کرده باشن تو نوبت چااپ بعدیش از بقیه کتب اطلاعی ندارم و من نخوندمشون

Iris

New member
آیریس جان من این دستورالعملها را از آقای عباسی گرفتم ایشون واقعا تو این مدت خیلی منو راهنمایی کردن واقعا ازشون متشکرم حتی نمونه سوالهاشون فوق العاده شبیه آزمون بود ولی من متاسفانه شرایط روحی مناسبی نداشتم وگرنه اگر فقط به سوالها و توصیه های ایشون توجه می کردم بالای هفتاد میزدم

دوست عزیزم توکلتون ب خدا باشه ایشالا هرچی صلاح همه مونه پیش بیاد:riz304:

diseases

Well-known member
دوستان برای آمار . من آمارم نسبتا ضعیفه . میخوام از پایه شروع کنم . به نظرتون کدوم یکی از این کتابا رو اول بخرم بهتره ؟؟

*درسنامه جامع آمار زیستی دکتر محبوب* رو بخرین. شک نکنید. کل کتاب *روشهای آماری و شاخص های بهداشتی دکتر ملک افضلی* رو توش داره. آخر هر فصل هم تست های سال های قبل رو داره. اگه اشتباه نکنم قیمتش 20 تومن بود. من روز اول که می خواستم شروع به خوندن کنم کتاب تست سال های قبل رو خریدم. نگام به آمار که افتاد تصمیم گرفت اون 5 تا درس دیگه رو بخونم و آمار رو کلاً بذارم کنار چون 14 سال از درس و مشق دور بودم. سئوالا برام گنگ و سخت بودن. این کتابو اتفاقی دیدم بعد از اینکه یکی دو بار خوندمش قلق سئوالا اومد دستم. آمار رو امسال بالای 80% زدم.
درضمن درسنامه زبان لزگی رو یادتون نره. فکر کنم قیمتش 40 تومن باشه. نمونه سئوالات سالهای قبلش رو بخونید(فصل آخر). پاسخ تشریحی هم داره.

setayesh71

New member
*درسنامه جامع آمار زیستی دکتر محبوب* رو بخرین. شک نکنید. کل کتاب *روشهای آماری و شاخص های بهداشتی دکتر ملک افضلی* رو توش داره. آخر هر فصل هم تست های سال های قبل رو داره. اگه اشتباه نکنم قیمتش 20 تومن بود. من روز اول که می خواستم شروع به خوندن کنم کتاب تست سال های قبل رو خریدم. نگام به آمار که افتاد تصمیم گرفت اون 5 تا درس دیگه رو بخونم و آمار رو کلاً بذارم کنار چون 14 سال از درس و مشق دور بودم. سئوالا برام گنگ و سخت بودن. این کتابو اتفاقی دیدم بعد از اینکه یکی دو بار خوندمش قلق سئوالا اومد دستم. آمار رو امسال بالای 80% زدم.
درضمن درسنامه زبان لزگی رو یادتون نره. فکر کنم قیمتش 40 تومن باشه. نمونه سئوالات سالهای قبلش رو بخونید(فصل آخر). پاسخ تشریحی هم داره.

خیلی خیلی ممنون ازتون . دارم میرم کتاب فروشی کاش پیداش کنم .
بله لزگی رو پارسال خریدم ولی هنوز شروع نکردم .
الآن تافل و رضازاده می خونم . انشاا... لزگی از مهر:rose:

setayesh71

New member
سلام ستایش جون من خودم امارم اصلا خوب نبود از دی ار اس شروع کردم کتاب ستار رضایی کتاب خوبیه چون تست زیاد داره ولی درکنارش اشتباه هم زیاد داره که باید تو حل مسائل حواست باشه البته من چاپ 89رو داشتم شاید تصحیح کرده باشن تو نوبت چااپ بعدیش از بقیه کتب اطلاعی ندارم و من نخوندمشون

مرررسی دوست عزیز .
میرم دی آر اس رو می گیرم ... رضایی هم انشاا.... بعد از مهر .
خیلیییییی ممنون :rose:

Iris

New member
موفق باشی عزیزم تافلو خیلی خوب بخون کتاب خیلی خوبیه :rose:

sony

New member
دوستان میشه لیست کتابایی که خوندین بذارین ؟؟؟
همه با هم کتابایی شبیه هم خوندین ؟؟؟

به تازگی کتابهای 555 نکته در آزمون های اپیدمیولوژی و چکیده بیماری های شایع در ایران مختص اپیدمیولوژیست ها و آمار، اصطلاحات و بهداشت عمومی توسط انتشارات شایان نمودار به آدرس شایان نمودار شایان نمودار منتشر شده به شما توصیه میکنم اگر میخواهید کتاب بخرید از این منابع غافل نباشید فکر کنم به کار شما بیایند.

sony

New member

به تازگی کتابهای 555 نکته در آزمون های اپیدمیولوژی و چکیده بیماری های شایع در ایران مختص اپیدمیولوژیست ها و آمار، اصطلاحات و بهداشت عمومی توسط انتشارات شایان نمودار به آدرس شایان نمودارشایان نمودار منتشر شده به شما توصیه میکنم اگر میخواهید کتاب بخرید از این منابع غافل نباشید فکر کنم به کار شما بیایند.

sony

New member

کتاب هایی که گفتم به صورت نکته به نکته و بدون گزافه گویی بوده و حجم کمی دارند و برای کسایی که میخوان تازه شروع کنند به کار میاد، مثلا در مورد آمار که شما مشکل دارید در کتاب آمار و اصطلاحات و بهداشت عمومی سوالات سنوات قبل به صورت مرحله به مرحله گفته شده که اگر شما حتی کتاب های مرجع مثل آیت اللهی را نخونده باشید با طی کردن و به خاطر سپردن این مراحل براحتی می توانید سوالات را حل کنید.درس خوندن باید هدفمند و به دور از اتلاف وقت باشه، متون کمتر و با ارزش خیلی مناسب تر از کتاب های بزرگی بوده که فرد اصلا نمی خواد نگاهشون کنه.
موفق باشید.

allah

New member
دوستمون راست میگه اگه اون چکیده ها رو پیدا کنید خیلی عالیه ن
من خودم 555 نکته رو داشتم آمارو اپید رو بالای 80 زدم .
البته در کنار منابع اصلی بخونیدش .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا