مطالعه گروهی ارشد اپیدمیولوژی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abrepari

New member
سلام بچه ها تبریک میگم به دوستان گلم که اینقد جدی اند حتی بعضیهاتون یک دور تموم کردین منم تقریبا یک دور کردم دوست دارم بدونم بعد این دور چطور میخونید وچی؟تست یا کتاب ؟اگرنمی توانی شاهراه باشی ،کوره راهی باش

اگرنمی توانی خورشیدباشی،ستاره باش

کمیت نشانگرپیروزی ویا ناکامی تونیست،

بهترین هرآنچه هستی باش...:riz304:

parasto.parsa3

New member
سلام آره خوبه حداقل میدونیم بقیه تا جه حد مطالعه کردند وبیشتر تلاش میکنیم

Iris

New member
سلام بچه ها تبریک میگم به دوستان گلم که اینقد جدی اند حتی بعضیهاتون یک دور تموم کردین منم تقریبا یک دور کردم دوست دارم بدونم بعد این دور چطور میخونید وچی؟تست یا کتاب ؟اگرنمی توانی شاهراه باشی ،کوره راهی باش

اگرنمی توانی خورشیدباشی،ستاره باش

کمیت نشانگرپیروزی ویا ناکامی تونیست،

بهترین هرآنچه هستی باش...:riz304:
سلام دوست خوبم...
تا اطلاعات کاملا تو ذهنم تثبیت نشه تست نمیزنم ایشالا از اول اسفند شروع میکنم تست بخونم ...
با ارزوی موفقیت:applause:

abrepari

New member
البته موافقم که باید اطلاعات در ذهن تثبیت بشه وگرنه تست زدن معنی نداره منم تا چند فصل مونده بیماریهای دکتر یاوری رو تموم کنم 1 هفته ای طول میکشه برا همه ی بچه ها آرزوی موفقیت میکنم ان شاءا.... همه به آنچه که برایشان بهترینه خواهند رسید
هیچ لیوانی در زندگی خالی نیست ،

حتی نیمه پر هم نیستند ؛

وقتی چشمها جور دیگر می بینند .

وقتی دوست همه جا حضور دارد،

وقتی لطفش همه جا را پر کرده

آری ... چشمها را باید شست ...

بیایید لیوانها را به کناری بگذاریم ، وقتی دریای رحمتش را کرانه نیست ...

الحمد لله رب العالمین ...
:smiliess (6):

abrepari

New member
سلام آره خوبه حداقل میدونیم بقیه تا جه حد مطالعه کردند وبیشتر تلاش میکنیم
سلام دوست خوبم میتونم بپرسم شما دانشجوی کدوم دانشگاه هستید؟ودروس مقطع ارشد درچه سطحیه؟از نظر شباهت به دروسی که در دوره کارشناسی گذروندیم راستش نمیدونم چرا اما احساسم بهم میگه سال بعد به امید خدا یه دانشگاه خوب قبولم دوس دارم در مورد وضعیت ادامه تحصیل رشتمون نظرتون رو بگید ممنون

parasto.parsa3

New member
سلام من فارغ التحصیل دانشگاه بیرجند هستم اما در خصوص بقیه موارد اطلاعاتم کامل نیست بهتر است با فرد دیگری مشاوره کنید موفق باشید

امید به زندگی در بدو تولد در زنان و مردان ایرانی به ترتیب 78 و 72 سال است امید به زندگی در زنان و مردان ایرانی در 60 سالگی چقدر است ؟

بچه های عزیز سوالم در مورد اینه که کتاب جامع بهداشت عمومی تو منابع زده آخرین چاپ، میخوام بدونم تغییری کرده و از کی بروز شده؟ چون من از 4و 5 سال پیش دارم.

mary jon

New member
سلام بر بروبچ غیرفعال اپید :smilies:پس کوشین شما بابا اینقد نرین تو کتابا بسه خوندین بیاین انجمن :smilies-azardl (113

abrepari

New member
سلام بر بروبچ غیرفعال اپید :smilies:پس کوشین شما بابا اینقد نرین تو کتابا بسه خوندین بیاین انجمن :smilies-azardl (113

سلام دوست عزیز خسته درس خوندن نباشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ای بابا درس خوندن که خستگی نداره راستش آدم میاد تو انجمن اپیدمیولوژی دلش میگیره:smiliess (9):آخه هیچ کس گزارش نمیده هرچند خودمم درگیر زندگی ام وزیاد نمیام :smilies-azardl (181ولی اگه میشه لااقل شما بگو در چه مرحله ای من ک یک دورم رو تموم کردم مونده بود بیماریهای دکتر یاوری که خدا روشکر تموم شد حالا دوس دارم تو دور بعدی بایک آدم جدی ادامه بدم شما پایه اید؟خدا رو چه دیدید ان شاءا....همکلاسی بشیم

Iris

New member
سلام دوستای گلممممممممممممممم خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجا اومدن و دل گرفتن نه عمرا ...همه مشغول درسن و خوشحالیم که همه داریم میخونیم ایشالا خدا بخاد همه با هم همکلاسی بشیم اینروزا را مرور کنیم...
منم با توکل به خدا دور اولم تموم شده و از اول اسفند دارم تست میخونم بیماریهای دکتر یاوری هم 1دور خوندم ولی چون مطالبش زیاده به بار اول زیاد امیدوار نیستم و دارم دوباره میخونم و تا الان یعنی 8اسفند رسیدم ب بیماری سل(اینجا باید تاریخ بذاریم چون هیشکی اینجا سر نمیزنه خخخخخخخخخخخخخخخخخ)
دوس دارم اینجا همه باشیم نکات بیماریها رو با هم مرور کنیم هرچن کتابش همه نکته س ولی نکات برجسته حیف هیشکی نمیاد....
پایه خوندن با همه دوستای خوبم هستم واسه همه دروس و از همه مهتر بیماریها...
دوس دارم بدونم واسه بیماری چ تستی میخونین؟من که واسه بیماری بشدت نگرانم با تست خوندن ادم بیشتر امیدوار میشه...
موفق و پیروز باشید .....:sarma:

Iris

New member
چن نکته بیماریها بگم:
اولین خط دفاعی در برابر هاری دفاع غیر اختصاصی....
ویروس هپاتیت ب قادر به عبور از جفت نیس پس تو دوران حاملگی منتقل نمیشه مگر درحین زایمان...
سیاه سرفه گزارش دهی فوری....
پیگیری روز60 فلج:شناسایی موارد مظنون ب فلج شل حاد...
تنها هپاتیت aمزمن نمیشود...
هپاتیت eنسبت به بقیه هپاتیتها بیشترموارد فولمینانت داره(ده برابربقیه)...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا