مطالعه گروهي مامایی های داوطلب کنکور ارشد 92

کدامیک از دروس آزمون ارشد مامایی اهمیت بیشتری دارد(یک گ

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

baboliau

New member
سلام خانوما من عضو تازه واردم امسال قبول نشدم کلا انگیزمو از دست دادم و نمیدونم چیکار کنم از یه طرف میگم دوباره بخونم از طرفی هم با خودم فک میکنم بخونم و قبول شم اخرش که چی/ کاش کسی بود یه خورده راهنماییم میکرد
دوست خوبم خوش اومدی:4d564ad6:
من میدونستم که قبول نمیشم برای همین شروع کردم
شما هم مثل من و خیلی ها که اشتباه کردن این پله و اون پله نکن تلاش کن به امید خدا حتما قبولی
به زودی تو انجمن برنامه اعلام میکنیم و خوندن گروهی رو شروع میکنیم
ما موفق میشیم:tsimuzpzwoap1t9y3o7:riz304:

rozi

New member
ashel کجاااااااااااااای پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟میخواستی توضیح بدی؟؟؟؟؟؟؟ خب بگو دیگه.

parastar tbz

New member
آره آره درسته اگه طرح بری نمیتونی شرکت کنی اگه کردی هم قبول شدی نمیتونی بری در صورتیکه سال قبلشم کنکور ارشد بدی اگه ندی میتوننی در صورت قبولی بری

parastar tbz

New member
سلام بچه ها من دانشگاهم سراسری هستش بچه های ارشد پارسال که حرف میزدم میگفتن فقط خوندیم همین درساتونو خوب بخونین اگه هدفتون قبولی هستش

parastar tbz

New member
زبان خوبه ولی برای ارشد زیاد نه کارایی نداره برای ارشد بارداری ویلیامزا مهمن زبان قدرتش اینه که دانشگاهتونو تغییر بده مثلا شیراز و تهرانو جابه جا کنه فقط همین

mw.ashel

New member
دوستان بیاید اینجا: * گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

se.zh1984

New member
بچهها به نظرتون من ازاد پزشکی وقت بزارم بهتر نتیجه میگیرم یا ارشد؟

parastar tbz

New member
بچهها به نظرتون من ازاد پزشکی وقت بزارم بهتر نتیجه میگیرم یا ارشد؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
همکار ارشد مامایی قبول شدنت سخته ولی محال هم نیستش از قبول شدن در پزشکی سخت تره انشالله امسال از ارشد قبول شی

nazaninmahdavi

New member
سلام دوستان
منم به جمعتون می پیوندم . انشاء الله از 8 مهر و با توکل بر خدا ...
برای حفظ لغت زبان نرمافزار نارسیس خیلی کمک کننده و شیرینه که به شیوه لایتنر کار می کنه . من با اون لغت حفظ می کنم ...

khabari

New member
بچه هاي ماماي منم هستم ميشه از برنامتون بگيد تا منم شروع كنم تمام تلاشم رو ميكنم كه بهتون برسم

نيازي

New member
سلام منم قبول نشدم بچه ها تو رو خدا سري تر ي برنامه براي خوندن تعيين كنيد منابع يا كتا بهيي كا مي تونه كمك كننده باشه رو بنويسيد من زبانم افتضاحه كمكم كنيد

parastar tbz

New member
سلام بچه ها با اینکه من امسال سال دوممه ولی میخواام با شما باشم و هر چی خوندم و کار کردمو بنویسم

se.zh1984

New member
سلام بچه ها من می خوام با جنین شروع کنم شما واسش لانگمن می خونین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا