مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shamila

New member
آره فصلهايي هم كه ما نبايد بخونيم.:smiliess (8): چند تا شكل داره اونارو خوندي؟ نميدونم چطوري ازش سوال مياد

آره.خوندم ولی زیاد سخت نبود. احتمالا میگن کدام دارو مربوط به شکله یا مثلا فلان دارو چه رفتاری داره.:33:نمودار تداخل دارو_ گیرنده هم همینطور

لبخند

New member
من کتاب سم شناسی رو ندارم اما یکی از دوستام که این کتابو خریده بود لطف کرد و کپی های 2تا فصلشو واسم پست کرد من هنوز هیچکدوم از منابع جدیدو نخوندم بنظرم آسون میان فعلا درگیر بیوشیمی و زیست هستم واقعا نمیدونم اینا رو کجای برنامم جا بدم واسه همین درسامم که برنامه ریزی کردم آخرش تو یه روز کم میارم نمیتونم سر برنامه پیش برم!!!

آخرین ویرایش:

star1234

New member
سلام دوستان
من نتونستم کناب رو بگیرم
امگانش هست فصلای کتاب رو اسکن کنید بذارید رو سایت؟ :sadsmiley:

shamila

New member
من کتاب سم شناسی رو ندارم اما یکی از دوستام که این کتابو خریده بود لطف کرد و کپی های 2تا فصلشو واسم پست کرد من هنوز هیچکدوم از منابع جدیدو نخوندم بنظرم آسون میان فعلا درگیر بیوشیمی و زیست هستم واقعا نمیدونم اینا رو کجای برنامم جا بدم واسه همین درسامم که برنامه ریزی کردم آخرش تو یه روز کم میارم نمیتونم سر برنامه پیش برم!!!

تو برنامت روزی 1 ساعت هم بذار میتونی تمومشون کن:smiliess (3):

Maryam-87

New member
از دست این بیوشیمی خسته شدم!!!!!:(50): :1dco2x0p1lilzhfpg1t
آخه چرا اینقدر سخته؟؟؟!!! خیلی حفظی داره :shocked:
بچه ها برای شما سخت ترین درس کدومه؟؟؟؟

لبخند

New member
تو برنامت روزی 1 ساعت هم بذار میتونی تمومشون کن:smiliess (3):

مرسی از راهنماییت .اگه تونستم امروز یه وقتی میذارم واسش.ولی واقعا درس خوندنم کنده . انگار انرژیم هم کمتر شده دیگه مثل لاکپشت درس میخونم:dadad4:

لبخند

New member
از دست این بیوشیمی خسته شدم!!!!!:(50): :1dco2x0p1lilzhfpg1t
آخه چرا اینقدر سخته؟؟؟!!! خیلی حفظی داره :shocked:
بچه ها برای شما سخت ترین درس کدومه؟؟؟؟

بلههه واسه منم همون بیوشیمی سخت ترههههه .ای خدا امروز میخونم فردا یادم رفته.هر چی تست کار کنیم باعث میشه بهتر بفهمیم:smiliess (3):

mikhak s

New member
كتاب منم امروز به دستم رسيد اگه بچه هاي ديگه نتونستن كتاب سم رو بخرن. چطوره كسايي كه كتاب سم رو دارن خلاصه ي اين 20 صفحه(دوتا فصل) رو اينجا بزاريم تا بقيه بچه ها ازش استفاده كنن؟ اگه موافقيد بگيد تا حالا منو مريم و شاميلا اين كتابو داريم.

:33: :65d6a5d6s::dadad4::smiliess (12):

karshenasgh

New member
میخک جووووووووووووووووووووووون بچه های سم شناسی مژده
کتاب سم شناسیو خریدممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:4d564ad6:
از انتشارات جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران سفارش دادم فرستادن:thumbsupsmileyanim:
.

میشه لینک اون صفحه از سایت انتشارات رو که از طریق اون کتاب رو سفارش دادین، اینجا بزارین.. من هرچی تو اینترنت برای این اتنشارات که شما گفتین، گشتم پیدا نکردم!:sadsmiley:

shamila

New member
میشه لینک اون صفحه از سایت انتشارات رو که از طریق اون کتاب رو سفارش دادین، اینجا بزارین.. من هرچی تو اینترنت برای این اتنشارات که شما گفتین، گشتم پیدا نکردم!:sadsmiley:

من تلفنی زنگ زدو سفارش دادم 66419890_021
آقای بهرامی. این هم آدرس فروشگاه الکترونیکی:http://nashr.jahat.ir
انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران

آخرین ویرایش:

shamila

New member
منم هر چه میکشم از بیوشیمیه گل گلاب میکشم:riz304::14: کلییییییییییییییییییییییییییی اسم آنزیم و کوآنزیم و کوفاکتور و چرخه و سوبسترا و مهار کننده فعال کننده و ... داره:dadad4::14:

shamila

New member
بچه ها یه سوال: شما روزی چندتا تست میزنین؟؟

من بعد از مرور چرخه ها که 2-3 روز طول میکشه روزی تقریبا 50 تا بیو میزنم:dadad4: زیست و شیمی هم تقریبا 30 تا وقتی نوبتش بشه.زبان هم که لغت و سم و دارو هم که تستی ندارم براشون:smiliess (12):

shamila

New member
مرسی از راهنماییت .اگه تونستم امروز یه وقتی میذارم واسش.ولی واقعا درس خوندنم کنده . انگار انرژیم هم کمتر شده دیگه مثل لاکپشت درس میخونم:dadad4:

منم گاهی اوقات، یه همچین حسهای مشکوکی دارم:smiliess (11):

karshenasgh

New member
از قسمت فروشگاه سایت، خود کتاب سم شناسی رو برداشتن... اسکن فصل 2 و 3 اون رو گذاشتن با قیمت 3000 تومان!! چه خبره مگه! خود کتاب 7500 تومان بیشتر نیست... اسکن این دو فصل دیگه فکر نمیکنم بیشتر از 1000 تومان بی ارزه.....:j58r36j3gcr4suxymup:1dco2x0p1lilzhfpg1t

http://shop.olompezeshki.com/produc...ی-و-شیمی-مواد-خوراکی-آخرین-چاپ-دانشگاه-تهران/

shapur68

New member
بابا چه خبره؟؟؟!!!!:13: من هنوز به نصفم نرسیدم اونوقت شماها شروع کردین به تست زدن دوپینگ می کنین:smiliess (2):

shapur68

New member
بچه ها من هرچی تو اینترنت گشتم نتونستم سوالات کنکور 88 و 86 پیدا کنم اگه کسی لینک سراغ داره ممنون میشم بذاره

mikhak s

New member
بچه ها من هرچی تو اینترنت گشتم نتونستم سوالات کنکور 88 و 86 پیدا کنم اگه کسی لینک سراغ داره ممنون میشم بذاره

فکر کنم من سال 88 رو دارم باید کامپیوترمو نگاه کنم الان با لب تاپ اومدم فردا نگاه میکنم بهت خبر میدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا