مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

safoo

New member
من که دانشجو بودم کتاب مونتگمری رو لازم نبود همه رو بخونیم هنوز همونجوریه؟ خوبه کتابا و هامو دارم :smiliess (11)::smiliess (11)::smiliess (11):

آخرین ویرایش:

Immortal

New member
والا انگار لازم نیست همشو بخونیم یکی از دوستانم گفته چه بخش هایی رو لازم هست بخونیم چند صفحه قبل منتها یه خورده درش ابهام هست

Immortal

New member
منکه عضو فیس بوک نیستم:5:
شرمنده من فقط کتاب بازرگان رو دارم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

عب نداره ممنون:smiliess (3):
خب عضو بشو عضو شدنش 5 دقیقه هم طول نمی کشه می گم اینجا محیطش به اندازه کافی به نظرم سوشیال نیست به همین خاطرم زیاد استقبال نمی شه البته نظره منه،الان دیگه اکثرا توی فیس بوک هستن.

Immortal

New member
منم دقیقا مثل تو هستم علاقه کلی به این رشته نداشتم و الانم خیلی ندارم تا با شاخه زیستی آشنا شدم که به نظرم جالب اومد و یه خورده انگیزه پیدا کردم دیگه چاره ای نیست یه موقعی که باید برای هدفم تلاش می کردم گذاشتم سرنوشت برام تصمیم بگیره اما این بار دیگه می خوام خودم برای آیندم تصمیم بگیرم.....ایشالا جفتمون قبول بشیم :smiliess (3):

NOVA*

New member
سلام دوستان چطوری میتونم آدرسمیلمو برای آقای بیو بفرستم کسی آدرس میل ایشون رو میدونه؟
میشه لطف کنین کمکم کنین
یه سوال دیگه من کتاب رگرسیون ندارم میخوام برم بخرمش بازرگان یا مونتگمری بهتره عایا؟؟؟

کرهانی

New member
سلام دوستان چطوری میتونم آدرسمیلمو برای آقای بیو بفرستم کسی آدرس میل ایشون رو میدونه؟
میشه لطف کنین کمکم کنین
یه سوال دیگه من کتاب رگرسیون ندارم میخوام برم بخرمش بازرگان یا مونتگمری بهتره عایا؟؟؟

سلام یک میل به آدرس kianibo911@mums.ac.ir بزنید
والا من نمیدونم ، کدوم رو تدریس کردن واستون؟

nerci

New member
من گزارش نمیدم به خاطر اینکه کم کم میخونم:(
فعلا دارم کتاب مقدماتی بهبودیان رو میخونم.زبان هم شبا یه کم میخونم.فعلا همین.
توو دانشگاه کتاب رگرسیون بازرگان خوندیم.خوب بود به نظرم.
درس دانشگاه هم هست.

NOVA*

New member
کرهانی عزیز ممنون که جوابم رو دادی.
من ی ی خودم رو میخوندم که از کتاب بازرگان گفته میشد.البته همه کتاب تدریس نمیشد میخواستم ببینم همه کتاب رو باید خوند یا سرفصلای خاصی رو بخونیم؟
:smiliess (11):

rahele.t

New member
بنظر من کتاب بازرگان برای کنکور کفایت میکنه. مونتگمری رو واسه اطلاعات بیشتر اگه وقت کردین بخونین.

Immortal

New member
بنظر من کتاب بازرگان برای کنکور کفایت میکنه. مونتگمری رو واسه اطلاعات بیشتر اگه وقت کردین بخونین.

با کمک شما تونستم مونتگومری رو بخرم شما جایی رو توی اینترنت سراغ نداری بازرگان لاری بفروشه والا گشتم نبود :wacsmiley:

parasto104

New member
سلام دوستان
وقتی ما رگرسیون داشتیم مونت گمری و فرشادفر بیشتر خوندیم و یه کم هم بازرگان :shocked:
بنظرم بازرگان خوبه البته مونتگمری جامع تر هست
کتاب بازرگان واسه خرید اینترنتی نیست جدیدا چاپ جدیدش اومده
دوست من از شیراز خرید برام، نمیدونم به غیر شیراز جای دیگه ای داره یا نه چون کتاب مال انتشارات دانشگاه شیراز هست
دوستان من برای ریاضی میخوام ریاضی 1 پارسه رو بخونم اما دو دل شدم که شاید سطحش بالاتر از ریاضی کنکور زیستی باشه و الکی وقتم رو براش بذارم در حالی که این وقت رو میشه برای درس هایی مثل ناپارامتری و رگرسیون بذارم:smilies-azardl (181
میشه بهم بگید برای ریاضی همین خوبه یا برم یه کتاب دیگه بخرم:idea_majidonline:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rahele.t

New member
درسته. کتاب بازرگان الان فروش آنلاین نداره. ولی میتونین از شهرای دیگه سفارش بدین. مثلا لیست کتابفروشیهای معتبر یه شهر نزدیکتونو از اینترنت بگیرین و به اونایی که ایمیل یا سایت دارن سفارش بدین.

rahele.t

New member
پرستو جان ریاضی پارسه رو چند تا از بچه های همین انجمن توصیه کردن. بنظر خوب میاد. ولی من خودم ندارم و تا حالا ندیدمش. سعی کن واسه کنکور بهترین منابعی که در دسترسته بخونی. کنکور زیستی رو خیلی هم دست کم نگیر.

shayeste

New member
سلام بچه ها من اومدم روحیه بهتون بدم
استرس نداشته باشین بدونین که هیچوقت واسه تلاش دیر نیست.نیاز نیست خیلی منابع مختلف رو بخونین با توجه به سطح خودتون یه منبع خوب به اضافه کنکورای سالهای گذشته رو بخونین قبول هستین :riz277:
من الان سایت دانشجوهای ارشدم ان شالا شما هم سال دیگه ارشد هستین :a2d3:

کرهانی

New member
بنظر منم کتاب بازرگان کفایت میکنه، البته منم از سرفصلاش اطلاع ندارم و مجبورم همشو بخونم
ریاضی هم فعلا تمرینات فصل یک رو حل کردم چرند بودن اگه بشه تا شب یک فصل دیگه بخونم(تمرینات)
زبان هم چنئ روزه نخوندم و از امشب باز شروع میکنم(البته من فعلا دارم لغات زبان تخصصی رو میخونم و بعد انشاءا.. با فلش کارت 504 زبان رو جدی شروع میکنم اما باز فکرنکنم وقت کنم لزگی رو بخونم چون زبانم ضعیفه)
به امید موفقیت:rose:

کرهانی

New member
با راحله موافقم که از این کتاب به اون کتاب نپرید
و سعی کنید روی همون کتابی که خوندید مسلط بشد، و رگرسیون بنظرم مونتگمری یا بازرگان هرکدوم که تدریس کردن رو بخونید(بهرحال یه آشنایی کلی دارید با کتاب)

parasto104

New member
ممنون از راهنمایی های خوب دوستان
ممنون از دلگرمی shayeste
ایشالا که همه موفق باشیم تو همه مراحل زندگی:a2d3:
منم واسه کتاب هایی که میخوام بخونم اونایی رو کتاب اصلیم انتخاب کردم که استادام بهم درس دادن و قبلا خوندمشون
درصد بالایی از مطالب کتاب های یک درس مثل هم هستن پس بهتره سراغ یک کتاب جدید نره آدم و همون کتابی که قیلا خوندش رو بخونه واسه کنکور
یه سوال داشتم به غیر از من کس دیگه ای این ترم درس و دانشگاه داره یا من تنها باید برم دانشگاه:65d6a5d6s:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا