مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ati93

New member
سلام دوستان.یه سوال:البته سوال سال 89 هستا:ضریب همبستگی کندال برای y=x^3 چه قدر است؟(x به توان 3)
تست آخر کتاب ناپارامتری بهبودیان گفته صفر اما جواب وزارت بهداشت گفته برابر یک است!

دوستان واساتید گرامی
کسی نتونست جواب این دوستمونو بده؟ منم تو محاسبه ضریب همبستگی کندال اشکال دارم بیصبرانه منتظر نشستم!
ممنون از همگی

parasto0o

New member
دوستان واساتید گرامی
کسی نتونست جواب این دوستمونو بده؟ منم تو محاسبه ضریب همبستگی کندال اشکال دارم بیصبرانه منتظر نشستم!
ممنون از همگی

دوستان من فرمولش رو یادم نیست نمیدونم ولی با نرم افزار R که مقادیر x و y رو که دادم بهش واسه از 1 تا 5، همبستگی رو یک داد. قاعدتا و منطقا هم باید یک باشه.

parasto0o

New member
دوستان واساتید گرامی
ممنون از همگی

همچنین مقادیر y رو که عوض کردم هم بستگی هم عوض شد، پس با احتمال 99.99% همون یک درسته :)

sungirl0077

New member
به نظر من نمایندکی های ضعیفی داره پول ازمون حضوری می گیرن که خدمات بدن اما اصلا کاری نمی کنن من هم از نمایندگی اراک راضی نبودم

اصفهانم همینطور بود
تو یه مدرسه کوچیک ازمون بود که تا ساعت 8:45 هنوز ریسش درو باز نکرده بود!
ازمون دیر شروع شد
بعد خود مدرسه گلاس تقویتی داشت و صدای معلم از گلاس بغلی ارامشو ازمون گرفته بود,تازه بعد یک ربع با زحمت جاهامونو عوض کردیم
اینم از کارنامه زدنشون!

samira68

New member
1126d1370179741-40-1.png1193d1370532262-soal-9.jpeg سلام دوستان پاسخ
دو سوال از ازمون پارساله البته امیدوارم درست گذاشته باشم چون تا به حال عکسی رو اپلود نکرده ام

- - - Updated - - -

1126d1370179741-40-1.png1193d1370532262-soal-9.jpeg سلام دوستان پاسخ
دو سوال از ازمون پارساله البته امیدوارم درست گذاشته باشم چون تا به حال عکسی رو اپلود نکرده ام

samira68

New member
سوال 24:احتمال. a یا. b. مثبت باشد یعنی اجتماع 1شود و در نتیجه اشتراک دو احتمال 0/1میشود اگر a. فقط مثبت شود یعنی احتمال a ممنهاي اشتراک دو احتمال یعنی 0/6

samira68

New member
متاسفانه گزینه ج در پاسخنامه نهایی تغییر نکرد و گزینه الف به عنوان گزینه صحیح باقی موند:14:

کرهانی

New member
متاسفانه گزینه ج در پاسخنامه نهایی تغییر نکرد و گزینه الف به عنوان گزینه صحیح باقی موند:14:

اره دقیقا:mad_majidonline:
الکی نمره منفی گرفتم:sad:
http://8pic.ir/images/60rga0fvisn3tmkrbiih.jpg

سوال 69 بی کیفیته دوباره عکس گرفتم وصل کردم گوشیم ویروسی شد نشد دیگه بریزم
ایکس دارای توزیع پواسن با پارامتر 12 هست(تعداد تصادفات در ماه) پس امید ایکس برابره با واریانس ایکس
فرض اچ صفر لاندا 16 هست ،اماره ازمون زد برابر هست با 12منهای16تقسیم بر رادیکال 16 که میشه منفی یک
(فکرکنم اینجوری حل میشه)

آخرین ویرایش:

nerci

New member
سوال 48 دقیقا همین سوال تووی تمرینات کتاب نمونه هست(فصل طبقه بندی) و گفته اثبات کنید!

sungirl0077

New member
ذوستان دیدین زده انتخاب رشته بعد از ازمون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wacsmiley:
من الان شکه شدم!!!!!!!!!!!!
بنظر شما اینجوری بیشتر استرس نمیگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:

pegii

New member
سلام بچه ها خدا قوت!بچه ها سوال 67 سال 90-91 که در مورد همبستگی دو گروه رتبه ایه جوابش درسته؟گفته با ضریب همبستگی پیرسن میسنجه!!!!!
یه فایلم آقای کیانی برام فرستادید در مورد ضریب همبستگی اما جوابمو نگرفتم بهم کمک کنید این تست خیلی قللک میده بعید نیس امسال بیاد:21:

pegii

New member
ذوستان دیدین زده انتخاب رشته بعد از ازمون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wacsmiley:
من الان شکه شدم!!!!!!!!!!!!
بنظر شما اینجوری بیشتر استرس نمیگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:
دادا بد به دلت نیار بسپار بخدا شاید خدا مارو خیلی دوس داره که امسال اینجوری شده!شک نکن:thumbsupsmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا