مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rahele.t

New member
سیمین جان مهم نیست چند سال از درس دور بودی. وقت زیاده. تابستونو فقط روی پایه ت کار کن. مطمئن باش میتونی موفق بشی.
منم از آمار مقدماتی شروع کردم و یواش پیش میرم. فعلا تا آخر ماه رمضون این کتابو با ریاضی و زبان میخونم. بعدش کم کم درسای دیگه رو هم شروع میکنم.

Immortal

New member
خب من از اواسط فروردین شروع کردم و چیزایی که خوندم ایناست البته این کتاب ها رو فعلا سطحی خوندم در مرحله بعدی عمقی خواهد شد و ایشالا فکر می کنم از اوایل پاییز بتونم تست زدن رو به صورت مداوم تا کنکوره آمار ریاضی داشته باشم بعدشم که تا خرداد ماه باید بخونم برای آمار زیستی که برام خیلی هم مهمتره:
نمونه 1 و نمونه 2 به صورت کامل مطالعه شده (کتاب عمیدی)
رگرسیون یک فصل (کتاب رگرسیون تالیف سنفورد وایزبرگ ترجمه دکتر نیرومند انتشارات مشهد)
کتاب آمار و احتمال مقدماتی تا حالا 2 دور خوندم کتاب بسیار عالی هستش (دکتر بهبودیان)
زبان (تازه شروع کردم از روی لزگی می خونم)
آمار ناپارامتری اوایل فصل اولم(دکتر بهبودیان)
طراحی و تحلیل آزمایش ها ابتدای کار هستم(طراحی و تحلیل آزمایش ها داگلاس سی مونتگومری)
مبانی احتمال 2 فصل خوندم(کتاب شلدون راس)
ریاضی رو هم از روی کتاب پارسه می خونم
فعلا چیزایی که یادم میاد خوندم همینا بود :)))

Immortal

New member
آهان آمار ریاضی رو هم توامان از روی بهبودیان و احمد پارسیان می خونم :smilies:

simin30

New member
سلام آقا رضا
خيييييييييييييييييييلي خوبه:thumbsupsmileyanim:
بابا يكم يواشتر بذار ما هم بهت برسيم:wacsmiley:

rahele.t

New member
خب من از اواسط فروردین شروع کردم و چیزایی که خوندم ایناست البته این کتاب ها رو فعلا سطحی خوندم در مرحله بعدی عمقی خواهد شد و ایشالا فکر می کنم از اوایل پاییز بتونم تست زدن رو به صورت مداوم تا کنکوره آمار ریاضی داشته باشم بعدشم که تا خرداد ماه باید بخونم برای آمار زیستی که برام خیلی هم مهمتره:
نمونه 1 و نمونه 2 به صورت کامل مطالعه شده (کتاب عمیدی)
رگرسیون یک فصل (کتاب رگرسیون تالیف سنفورد وایزبرگ ترجمه دکتر نیرومند انتشارات مشهد)
کتاب آمار و احتمال مقدماتی تا حالا 2 دور خوندم کتاب بسیار عالی هستش (دکتر بهبودیان)
زبان (تازه شروع کردم از روی لزگی می خونم)
آمار ناپارامتری اوایل فصل اولم(دکتر بهبودیان)
طراحی و تحلیل آزمایش ها ابتدای کار هستم(طراحی و تحلیل آزمایش ها داگلاس سی مونتگومری)
مبانی احتمال 2 فصل خوندم(کتاب شلدون راس)
ریاضی رو هم از روی کتاب پارسه می خونم
فعلا چیزایی که یادم میاد خوندم همینا بود :)))

خیلی عالیه اگه تا آخر با همین انرژی پیش بری. تمرینات مبانی احتمال رو چطوری میخونی؟ کامل یا فقط اونایی که بنظرت مهمتره؟ آخه خیلی زیاد و وقتگیرن:13:

Immortal

New member
خیلی عالیه اگه تا آخر با همین انرژی پیش بری. تمرینات مبانی احتمال رو چطوری میخونی؟ کامل یا فقط اونایی که بنظرت مهمتره؟ آخه خیلی زیاد و وقتگیرن:13:

نه همه رو نمی خونم همونایی که به نظر مهمتره رو می خونم کلا باید بیشتر تست زد خیلی روی تمرینا تمرکز کردن به نظرم خیلی فایده ای برش نخواهد بود......اگر می خواستی دانشگاه این واحد رو امتحان بدی خب باید همش رو می خوندی اما حکایت کنکور چیزه دیگست به نظره من به هر حال نظره آقای biosta درست تر خواهد بود :smiliess (3):

Immortal

New member
بچه ها حتما از انتشارات دانشگاه شیراز تست های سال قبل رو سفارش بدید بخرید چون فقط با خوندنو تست زدن به نظرم می شه نتیجه گرفت تازه خیلی هم مهمه که با سوالات آشنایی نسبی داشته باشیم که سره کنکور خیلی سوپرایز نشیم......این کتاب لزگی هم حرف نداره حتما بخریدش و بخوندیش ایشالا که سال دیگه با هم یک جا درس بخونیم :heart:

آخرین ویرایش:

rahele.t

New member
بچه ها حتما از انتشارات دانشگاه شیراز تست های سال قبل رو سفارش بدید بخرید چون فقط با خوندنو تست زدن به نظرم می شه نتیجه گرفت تازه خیلی هم مهمه که با سوالات آشنایی نسبی داشته باشیم که سره کنکور خیلی سوپرایز نشیم......این کتاب لزگی هم حرف نداره حتما بخریدش و بخوندیش ایشالا که سال دیگه هم ی بشیم :heart:

منظورت از تستای سال قبل چیه؟ تستای درس به درسه یا کلا برای تمام درساست؟

Immortal

New member

منظورت از تستای سال قبل چیه؟ تستای درس به درسه یا کلا برای تمام درساست؟

نه منظورم مجموعه کنکورهای سال های قبل هستش......کلا برای تست زدن مبحثی هم که هم کتاب زیاده از پارسه بگیر تا انتشارات پردازش و غیره که در بازار هست :)

rahele.t

New member
نه منظورم مجموعه کنکورهای سال های قبل هستش......کلا برای تست زدن مبحثی هم که هم کتاب زیاده از پارسه بگیر تا انتشارات پردازش و غیره که در بازار هست :)

کنکورای سالای قبلو دارم. البته میخوام کتاب پردازش رو هم بگیرم. پارسه رو نمیشناسم. یعنی فقط اسمشو شنیدم. ممنون از اطلاعاتت.

shayeste

New member
آفرین راحله جون خیلی انگیزت خوبه :thumbsupsmileyanim:
من که یه درصد حوصله دوباره واسه کنکور خوندن رو ندارم ( حالا درسته کلا 1 ماه خوندم) :14:
خدا کنه قبول شم (آمین)

شبنم86

New member
گزارش اولین هفته

برای شروع :
30صفحه ریاضی
25صفحه نمونه 1
30صفحه امارمقدماتی

sts92

New member
سلام و خدا قوت به همه مشتاقان علم
من هم از امروز با زبان 504 همراه شما هستم تا آزمون 93
:smilies-azardl (113

nerci

New member
من از زبان شروع کردم.لزگی میخونم و رضازاده اما هنوز درسای دیگه رو شروع نکردم.
به نظرتون کارم اشتباهه؟

Hassan.e

New member
سلام به دوستان آماری
امیدوارم همتون موفق بشین و در مسیر کمال بهترین راه رو انتخاب کنید
من دو هفته ای هست شروع کردم برای آزمون 93 و تقریبا کار و زندگیمو ول کردم فقط دارم میخونم
حدود 30 واحد هم از درسام مونده :wacsmiley:
آیا با وجود این سی تا و اینکه فقط یکسال وقت داریم تا کنکور امیدی به قبولی هستی یا نه
و اگه هست با توجه به اینکه زبانم خیلی ضعیفه و همینطور درسای

Hassan.e

New member
وااا چرا نصفه میاد
خلاصه اینکه روزی چند ساعت باید بخونم
با تشکر

rahele.t

New member
اول از همه سلام به تمام دوستان قدیم و جدید. همگی خوشامدین.
من از زبان شروع کردم.لزگی میخونم و رضازاده اما هنوز درسای دیگه رو شروع نکردم.
به نظرتون کارم اشتباهه؟
nerciی عزیز با توجه به اینکه فعلا وقت زیاده میتونی تا آخر تابستون با زبان پیش بری. ولی از اول مهر حتما درسای دیگه رو هم شروع کن.

سلام به دوستان آماری
امیدوارم همتون موفق بشین و در مسیر کمال بهترین راه رو انتخاب کنید
من دو هفته ای هست شروع کردم برای آزمون 93 و تقریبا کار و زندگیمو ول کردم فقط دارم میخونم
حدود 30 واحد هم از درسام مونده :wacsmiley:
آیا با وجود این سی تا و اینکه فقط یکسال وقت داریم تا کنکور امیدی به قبولی هستی یا نه
و اگه هست با توجه به اینکه زبانم خیلی ضعیفه و همینطور درسای

دوست عزیز میتونی موفق بشی ولی تلاش بیشتری نیاز داری. باید با برنامه ریزی دقیقتر پیش بری و سعی کنی اگه ساعت مطالعت در روز کمه حتما مفید باشه. فقط امیدوار و با انگیزه باش. منم اگه روحیمو نباخته بودم امسال قبول بودم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا