مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
سلام آقای مدیر وقت بخیر
به نظر شما آیا آزمون های مرحله ای سنا که از آبان شروع میشه مفیده یا نه؟؟؟

سلام
شرایط شما را نمی دانم اما اغلب اغلب مواقع توصیه می کنم این آزمون های مرحله ای را یک داوطلب شرکت کند
شرکت در این آزمون ها شما را نکات درسی جدید آشنا می کند
مشکلات درسی خود را بهتر متوجه می شوید که چه مباحثی است
یک برنامه ی بلند مدت بهتان می دهد
با روش های مدیریت زمان و تست زنی بیشتر آشنا می شوید
به مطالعه تان در طول این چند ماه بیشتر نظم می دهد
میتوانید وضعیت خود را بین دیگر داوطلبان هر چند که جامعه شرکت کنندگان کم است اما بسنجید
من اگر بخواهم دوباره در کنکور آمارزیستی شرکت کنم این کنکور های آزمایشی را شرکت می کنم
البته مرحله ای ها را به صورت مکاتبه ای و کنکورهای آزمایشی جامع را به صورت حضوری شرکت می کردم .
در مکاتبه ای باید شرایط کنکور را کاملا برای خودتان رعایت کنید .
کنکورهای آزمایشی اگر خودتان را با برنامه اش منطبق کنید و خودتان را ملزوم کنید فصول ارائه شده در هر مبحث را بخوانید
نهایتا به اندازه ی چند تا تست در جلسه کنکور اصلی کمک کننده بهتان است
و این یعنی قبولی در اولویت های انتخابی بالاتر و بهتر
اگر کنکور های آزمایشی سنا مربوط به دوسال قبل را می خواهید بهم ایمیل بزنید و بگویید تا برایتان بفرستم .

sts92

New member
سلام
اینجا هنوز جون نگرفته
البته تا درس خوندن رو غلطک یفته زمان میبره اما همین وه تفتاد شتاب میگیره
نگران نتیجه نباشید تلاش کنید

کرهانی

New member
سلام
اینجا هنوز جون نگرفته
البته تا درس خوندن رو غلطک یفته زمان میبره اما همین وه تفتاد شتاب میگیره
نگران نتیجه نباشید تلاش کنید

سلام:rose:
آره واقعا سوت و کوره
اما از یه نظر هم شاید نشون دهنده این باشه که بچه ها مشغول درسند و نت نمیاند
امیدوارم اینجوری باشه
:28:

parasto104

New member
یک کلاسور داشتم موقعی که برای کنکور می خواندم
گاهی نوشته های اون کلاسور را می خواندم که جلوی کم کاری ام را بگیرم
یکی از این مطالبی که توی کلاسوی گذاشته بودم این بود

" من بهترین خودم خواهم بود" این جمله بین بقیه برام پر رنگ تره چون خیلی وقته هر روز مرورش میکنم
امیدوارم همه بچه های انجمن جوری درس بخونن که بهترین خودشون تو کنکور بشن

Hamed.N

New member
درود خدا قوت بر همه دوستان اعم اونایی که برای ارشد می خونن و اونایی در دوره ارشد مشغول هستند.
از دوستانی که برای ارشد می خونن با توجه به توضیحات کامل آقای مدیر کسی هست که آزمون های سنا رو شرکت کنه؟؟؟

stat90

New member
سلام به همه دوستان و داوطلبان کنکور 94 :rose:
ان شالله همه رتبه یک را بدست میاریم ^_^
از همه دوستان عزیزی که سال های گذشته آزمون ارشد دادند خیلی متشکرم که تجربیاتشون را در اختیارمون میگذارند

mo.stat7

New member
سلام به همه دوستان عزیز ،مخصوصا همه داوطلبان کنکور آمارزیستی 94 :)
من هم یکی دیگه از متقاضیانم و خیلی خوشحالم که در جمع شما هستم :rolleyessmileyanim:

stat90

New member
سلام به همه دوستان عزیز ،مخصوصا همه داوطلبان کنکور آمارزیستی 94 :)
من هم یکی دیگه از متقاضیانم و خیلی خوشحالم که در جمع شما هستم :rolleyessmileyanim:
سلام ، خوش اومدی :28:
فکر کنم بهتر باشه برنامه هفتگی رو اینجا مطرح کنیم تا اگر احتیاج به تغییر داره (ایرادی داشت)از دوستانمون کمک بگیریم
:rose:

simin30

New member
سلام به همه دوستای گلم...
من پارسال آزمونای آزمایشی سنا شرکت کردم.7 مرحله. برای من که خیلی مفید بود...پیشنهاد میکنم آزمون آزمایشی شرکت کنید حالا اینکه کدوم باشه انتخابش با خودتون...
منم پارسال از این نوشته هایی که آقای کیانی گذاشته داشتم...یه سررسید برای برنامه هام داشتم که اولش نوشته بودم " روز کنکور همان قدر موفقم که مطالعه امروزم موفقیت آمیز بوده"
باور کنید تک تک روزا مهمند

sungirl0077

New member
گویا ما داوطلبان سال قبل بیشتر از داوطلبای امسال میایم اینجا سر میزنیم و نگران نتیجه اونهاییم!!!!!!!!!!!:21::14:

biosta

Well-known member
با بودن یا نبودن این تاپیک داوطلبی که بخواهد آمارزیستی قبول بشه راهش را پیدا می کنه
منتها این تاپیک راه یی با پیچ و خم کمتر را نشان می دهد.
اغلب داوطلبان موقع ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت که میشه یادشان میفته چنین کنکوری هم هست
یا اون موقع با آمارزیستی آشنا می شوند
و اغلب شروع مطالعه از اسفند ماه می تونه برای دانشجویان ضعیف و متوسط نتیجه قبولی را نیاورد.

faAl

New member
گویا ما داوطلبان سال قبل بیشتر از داوطلبای امسال میایم اینجا سر میزنیم و نگران نتیجه اونهاییم!!!!!!!!!!!:21::14:

سلام
سر زدن پیشکسوتها باعث دلگرمیه
بقیه بچه ها رو نمیدونم اما در مورد خودم میدونم که صبح ها تا3 سرکارم
بعد 4 تا 7 جایی دیگه فعالیت اقتصادی

اما انشالله توی فکرم که کار بعد ظهر رو سبک تر کنم و کم کم درسو دوباره شروع کنم
سال قبل تقریبا 220 بودم:sadsmiley:
اما باید قبول بشم و میشم:smilies-azardl (113

sungirl0077

New member
سلام
سر زدن پیشکسوتها باعث دلگرمیه
بقیه بچه ها رو نمیدونم اما در مورد خودم میدونم که صبح ها تا3 سرکارم
بعد 4 تا 7 جایی دیگه فعالیت اقتصادی

اما انشالله توی فکرم که کار بعد ظهر رو سبک تر کنم و کم کم درسو دوباره شروع کنم
سال قبل تقریبا 220 بودم:sadsmiley:
اما باید قبول بشم و میشم:smilies-azardl (113

انشاالله که قبول میشین
اقا یکی یه کار واسه من پیدا کنه :)))

stat90

New member
با بودن یا نبودن این تاپیک داوطلبی که بخواهد آمارزیستی قبول بشه راهش را پیدا می کنه
منتها این تاپیک راه یی با پیچ و خم کمتر را نشان می دهد.
اغلب داوطلبان موقع ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت که میشه یادشان میفته چنین کنکوری هم هست
یا اون موقع با آمارزیستی آشنا می شوند
و اغلب شروع مطالعه از اسفند ماه می تونه برای دانشجویان ضعیف و متوسط نتیجه قبولی را نیاورد.

امسال 100درصد دانشجویان ورودی 90 هم دانشگاهی من قصد شرکت دارند و اکثرشون شروع به مطالعه کنکوری کردن
باتوجه به اینکه امسال مشهد 4نفر ظرفیت داشته گویا و یکی از دوستانم با رتبه 39 مشهد قبول نشده درنتیجه رقابت بسیار فشرده شده ، حتی دانشجوی معدل الف که میتونه با شرط معدل وارد مقطع ارشد آمار بشه هم قصد شرکت در کنکور آمار زیستی داره :|

- - - Updated - - -

biosta

Well-known member
سلام؛
دوستان اطلاع دارند که در سوالات روش‌های آماری، تعداد سوالاتی که از هر مبحث مطرح می شود به چه نسبت است؟ آیا می ارزد که مثلا کتاب مونتگمری رو کامل بخوانیم؟
رتبه‌ی مورد نظرم زیر پنجاه هست. امسال دور و بر صد و پنجاه شدم. رشته ام پیرا پزشکی (تجربی) بوده.

ممنون از کمکتون.

سلام
به لینک زیر مراجعه کنید
جواب سوال بالا و جواب ده ها سوال دیگه که امکان داره طی چند ماهی که برای کنکور می خوانی مطرح شود پاسخ داده شده
موفق باشید
آمارگیران • مشاهده مبحث - اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

آخرین ویرایش:

korbayqush

New member
ممنون biosta گرامی.
اطلاعات فوق العاده‌ای گرفتم.
اگر اشتباه نکنم شما یکبار در مورد امتحان یک سالی گفته بودید که طراحی و طرح فقط دو سوال بوده. همین منُ به اشتباه انداخت.
ولی با حساب اون فروم، باید تقریبا تعداد برابر سوال از هر مبحث داده شود.
آمار ریاضی فقط دو سه سوال از بیست سوال ُ داره؟ ۱۷ ۱۸ تای بقیه رُ می شه با خوندن مثلا امار و احتمال مقدماتی بهبودیان از پسش بر اومد؟
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

simin30

New member
برای موفق بودن، مراقب مکالمه درونی خود باشید
_ اشتباه کردن اشکالی ندارد اما آنچه شما پس از آن به خود می گویید بسیار مهم است. مکالمه درونی، هم می تواند شرایط بد کنونی را بدتر کند و هم می تواند به شما کمک کند وضعیت را بهتر کنید. مکالمه درونی منفی، غیرواقعی و غیرضروری است و زمینه بدتر شدن شرایط را فراهم خواهد کرد. مکالمه درونی، شما را وارد یک سراشیبی احساسی ویرانگر می کند که خروج از آن بسیار دشوار است.

آنچه شما با خود می گویید حاصل باورهای مهمی است که درباره خود دارید. مکالمه درونی نقشی بسیار بزرگ اما نادیده گرفته شده در موفقیت دارد زیرا هم می تواند شما را در راه رسیدن به هدف پیش ببرد و هم مانع حرکت تان شود.

تحقیقاتی تلنت اسمارت (Talentsmart) هوش احساسی بیش از یک میلیون انسان را ارزیابی کرده و به این نتیجه رسیده که 90 درصد افراد موفق، هوش احساسی بالایی دارند. این گروه دارای یک مهارت بسیار مهم هستند: آنها قادرند مکالمه درونی منفی خود را شناسایی کرده و کنترل کنند طوری که این گفتگو نمی تواند آن ها را از رسیدن به هدف های شان باز دارد.

این گروه از افراد بیشتر از دیگران درآمد دارند، بیشتر ارتقاء شغلی پیدا می کنند و عملکرد بسیار بالاتری دارند. در حوزه مکالمه درونی، شش باور شایع و زهرآلود وجود دارد که افراد را از حرکت باز می دارد. مراقب این مکالمه های درونی زیانبار باشید و اجازه ندهید آنها از حرکت شما جلوگیری کنند.

1. موفقیت یعنی بدون نقص بودن. انسان ها دچار اشتباه می شوند و اگر بدون نقص بودن را هدف خود قرار دهند همواره احساس ناراحت کننده ناکامی خواهند داشت. در این حالت، به جای لذت بردن از موفقیت های خود، زمان را با گله و شکایت از آنچه نتوانسته اند بدست آورند از دست می دهند.

2. سرنوشت هر کس از پیش مشخص است. تعداد بسیار زیادی از مردم به این ایده غیرمنطقی باور دارند که شکست یا موفقیت شان از پیش رقم خورده است. اما سرنوشت هر کس دست خود اوست پس نیروهای بیرونی و خارج از کنترل را عامل شکست یا موفقیت خود ندانید.

3. من "همیشه" این کار را انجام می دهم، من "هرگز" این کار را انجام نمی دهم. هیچ چیز در زندگی وجود ندارد که شما همیشه آن را انجام دهید یا هرگز آن را انجام ندهید. ممکن است شما برخی کارها را بیشتر انجام دهید یا برخی کارها را به اندازه کافی انجام ندهید. رفتار خود را در چارچوب همیشه و هرگز محدود نکنید در غیراینصورت به این باور می رسید که کنترلی بر خود ندارید و هرگز تغییر نمی کنید.

4. تنها وقتی موفق می شوم که دیگران من را تایید کنند. صرف نظر از آنچه دیگران درباره شما فکر می کنند یک واقعیت وجود دارد: شما هرگز به خوبی یا بدی آنچه دیگران تصور می کنند نیستید. هرگز نمی توانید واکنش نشان دادن به نظر دیگران را متوقف کنید اما می توانید نگاه دیگران به خود را تعدیل کنید. بدین ترتیب صرف نظر از دیدگاهی که دیگران نسبت به شما دارند، احساس خودارزشمندی تان از درون تان نشات می گیرد.

5. آینده من مانند گذشته من است. ناکامی های مکرر می تواند اعتماد به نفس شما را از میان ببرد و سبب شود نتوانید به موفقیت در آینده امید داشته باشید. اکثر اوقات ناکامی ها حاصل ریسک پذیری برای دستیابی به هدفی دشوار است. به یاد داشته باشید موفقیت در توانایی شما در برخاستن پس از ناکامی نهفته است. دستیابی به هر چیز با ارزش مستلزم پذیرش ریسک است و شما نباید به ناکامی ها اجازه دهید باورتان به موفقیت در آینده را ار بین ببرد.

6. احساسات من واقعی هستند. باید روش داشتن دیدگاهی عینی به احساسات خود و جدا کردن واقعیت از توهم را فرابگیرید در غیراینصورت احساسات شما واقعیت ها را طوری دیگر نشان خواهند داد و شما را نسبت به مکالمه درونی منفی آسیب پذیر می کنند. در این حالت شما توان استفاده از تمام توان برای دستیابی به موفقیت را نخواهید داشت.

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا