مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
چه خوب! خوب زودتر میگفتید خیالمونو راحت میکردید! من که برا زبان اصلا نمیشه روم حساب کرد!!:riz513: اگه زبان وقتتونو زیاد گرفت، میتونید از درسهای تخصصی بر ندارید!

این روشی که میگید خیلی خوبه.

فقط شمام یه نظری بده تقسیم بندی رو کی شروع کنیم دیگه؟

بنده با زمان تقسیم بندی مشکلی ندارم! فقط زمان تحویلش اواسط و به بعد فروردین باشه!
و اگه زبان رو انتخاب کنم دروس دیگه برداشتن هم شاید سخت بشه برام!!
و از اونجایی که پرنسس هم میفرمایند نگه داریم تا تعداد زیاد بشه فقط اینو میتونم بگم که پیدا شدن چنین افرادی به سختی پیدا میشه و جالب تر اینکه خیلیا زود میان و بعد پیداشون نمیشه یا میرن و یه مدت بعد دوباره میان!! پس حساب کردن روشون کمی ریسک هست!!
فقط میتونم این راه حل رو بدم که حالا سوالای سال قبل یا دو سال یا سه سال اخیررو بین خودمون تقسیم بندی و روشون کار کنیم!
بعد طبق نظر پرنسس تا دوهفته ای اگه یه چندنفری هم پیدا کردیم که بتونن کمک کنن! سوالات سالهای قبل تر رو تقسیم بندی میکنیم تا حل کنن!!
با این روش فکر میکنم ریسک کار پایین تر میاد!
البته اینم نظر من بود و باز هرتصمیمی باشه تابع جمع هستم!

prinses

New member
بنده با زمان تقسیم بندی مشکلی ندارم! فقط زمان تحویلش اواسط و به بعد فروردین باشه!
و اگه زبان رو انتخاب کنم دروس دیگه برداشتن هم شاید سخت بشه برام!!
و از اونجایی که پرنسس هم میفرمایند نگه داریم تا تعداد زیاد بشه فقط اینو میتونم بگم که پیدا شدن چنین افرادی به سختی پیدا میشه و جالب تر اینکه خیلیا زود میان و بعد پیداشون نمیشه یا میرن و یه مدت بعد دوباره میان!! پس حساب کردن روشون کمی ریسک هست!!
فقط میتونم این راه حل رو بدم که حالا سوالای سال قبل یا دو سال یا سه سال اخیررو بین خودمون تقسیم بندی و روشون کار کنیم!
بعد طبق نظر پرنسس تا دوهفته ای اگه یه چندنفری هم پیدا کردیم که بتونن کمک کنن! سوالات سالهای قبل تر رو تقسیم بندی میکنیم تا حل کنن!!
با این روش فکر میکنم ریسک کار پایین تر میاد!
البته اینم نظر من بود و باز هرتصمیمی باشه تابع جمع هستم!
سلام خوبه نظر دوتا تون
خب تقسیم بندی که تموم شده! شما که فقط زبان میخوای
من و فاطمه هم 70 تای دیگه رو نصف میکنیم
فقط درجریان هستی که فقط مارسال و سال قبلش این دوتا کنکور رو میخوایم حل کنیم ها ... من بقیشو میخوام از خودم جامع بگیرم
خب بچه ها به نتیجه رسیدیم فقط فاطمه جان سوالای اول دفترچه راحت تری یا 35 تای دوم دفترچه؟

سلام خوبه نظر دوتا تون
فقط درجریان هستی که فقط مارسال و سال قبلش این دوتا کنکور رو میخوایم حل کنیم ها ... من بقیشو میخوام از خودم جامع بگیرم
خب بچه ها به نتیجه رسیدیم فقط فاطمه جان سوالای اول دفترچه راحت تری یا 35 تای دوم دفترچه؟

باشه پس منم زبان مارسال!! و سال قبلش رو ترجمه و جواب میدم :thumbsupsmileyanim::whistle::smiliess (11):

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
سلام خوبه نظر دوتا تون

خب خوبه! میخوای من 70تا تستهای مارسال! رو جواب بدم و تو هم تستهای سال قبلش؟ (البته بر عکسشم میشه!)
(این پیشنهاد جهت حفظ تنوع در سهمیه ی تست مون بود!)

البته اگرم بخوای میتونیم تستهای هر سال رو نصف کنیم!؟ هر جور تو میگی!:smilies-azardl (113

fateme5

New member
نوسانم زیاد شده!
یه روز خوب میخونم و از خودم راضیم و خودمو دوست میدارم:thanks:

یه روز هم خوب نمیخونم و از خودم راضی نیستم! البته بازهم خودمو دوست میدارم!!!!:thanks:
فکر کنم بخاطر نزدیک شدن عیده!

شما هم اینجوری هستید عایا؟

prinses

New member
خخخخخخ دوس میدارم معروف شدم:4d564ad6:
خب پس تو سوالای مارسال! منم سال قبلیش ، خوبه
:rose::28::smilies-azardl (113
شبخیر

fateme5

New member
خب حالا که تکلیف تستها معلوم شد...

بچه ها از فردا من کمتر میام اینجا! فقط شبها یه ساعت میام

بریم پی زندگیمون بابا! درس داریماااا!

چه زود دیر شد!! فقط یکماه به عید مونده ها!:smiliess (15):

mo.stat7

New member
سلام...دوستان به نظرتون امیدی هست از الان شروع کنم به خوندن ؟؟؟:sadsmiley:
اصلا انگیزه ندارم....:sadsmiley:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

ماجدي

New member
سلام دوستان خسته نباشيد .من اين هفته رياضي رو تموم ميکنم و از فردا کتاب لزگي رو شروع ميکنم و از همين فردا تازه ميخوام رگرسيون و امار رياضي رو شروع کنم .واسم دعا کنين منم واستون دعا ميکنم

biosta

Well-known member
سلام
من باشم آمارریاضی نمی خوانم
خواندن آمارریاضی مال کسانی است که از خودشان انتظار رتبه ی زیر 15 دارند و وقت نیز دارند
رگرسیون به این پر اهمیتی را بخوانید و بیشتر روش وقت بگذارید و مطالبی که تا الان خونده اید را مرور کنید
هر روز بان انگلیسی در برنامه تان باشد

biosta

Well-known member
خب حالا که تکلیف تستها معلوم شد...

بچه ها از فردا من کمتر میام اینجا! فقط شبها یه ساعت میام

بریم پی زندگیمون بابا! درس داریماااا!

چه زود دیر شد!! فقط یکماه به عید مونده ها!:smiliess (15):

آفرین بر شما
و همه داوطلبان جدی کنکور آمارزیستی

biosta

Well-known member
سلام...دوستان به نظرتون امیدی هست از الان شروع کنم به خوندن ؟؟؟:sadsmiley:
اصلا انگیزه ندارم....:sadsmiley:

قبولی، موفقیت به عوامل مختلفی بستگی داره
از جمله امید ، امید که باشه با کمیت و کیفیت بیشتر درس خوانده می شود و نتیجه بهتر خواهد بود

biosta

Well-known member
نوسانم زیاد شده!
یه روز خوب میخونم و از خودم راضیم و خودمو دوست میدارم:thanks:

یه روز هم خوب نمیخونم و از خودم راضی نیستم! البته بازهم خودمو دوست میدارم!!!!:thanks:
فکر کنم بخاطر نزدیک شدن عیده!

شما هم اینجوری هستید عایا؟

منم گاهی روزها کم می خواندم یا حتی پیش می آمد که نمی خواندم
برنامه نظم و استمرار و هدف باعث میشه ثبات در مطالعه بیشتر شود
بستگی به میانگین مطالعه هفتگی تان دارد که نرمال میانگین مطالعه هفتگی برای هر کسی میتونه متفاوت باشه
بنظرم اگر کمتر از 35 ساعت میخونید زنگ خطر است که نوسان تان زیاده

biosta

Well-known member
خیلی زود دیر میشه
اردیبهشت میاد و میره و بعد شما می مانید و نتایج کنکور
بیاییم بیشتر از قبل قدر ساعت های مان را بدانیم

fateme5

New member
وای خدای من! بیوستا اومدن! اومدن و کلی امید و انگیزه برامون آوردن! :a2d3:
فکر کردم دیگه ما رو بی خیال شدین!

بچه ها! من امروز خوب خوندم. وقت داشتم بیشتر هم بخونم ولی نخواستم زیاد فشار بیارم به خودم!

با 7ساعت مفید، برنامه ی امروزو بستم!:4d564ad6:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا