مطالعه کارشناسی ارشد تکنولوژی تصویربرداری تشدید مغناطیسی (mri) کنکور94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahii

New member
سلام واقعا مطالب مفیدیه دستتون درد نکنه ........
بچهها حتما این وبلاگو ببینیدو ازش استفاده کنید..........

mri94

New member
این وبلاگ برای راهنمایی دوستانی هست که قصد شرکت در آزمون mri 1394 را دارند
کارشناسی ارشد MRI
f.jpg

آنکه مي‌خواهد روزي پريدن آموزد، نخست مي‌بايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمي‌کنند.

با تشکر ازmri13:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

mahii

New member
ClickHandler.ashx

mahii

New member
میلاد امام رضا پیشاپیش مبارک.....ایشالله به برکت اینروزا همتون موفق بشید....
ClickHandler.ashx

آخرین ویرایش:

mri94

New member
سلام امروز بعد حدود 1 سال دوباره به این تاپیکی که ساختم سر زدم
اونم حدود 2 ساعت بعد امتحان
خدا رو شکر امتحان برای من که حدود 6 ماه به کوب درس خونده بودم بد نبود و راضیم ولی میتونم بگم سوالات به کلی در همه درس ها از تکنیک بگیر تا زبان انگلیسی تیپ سوالاش عوض شده بود و این برام خیلی جالب بود، و از این راضیم که اونا که خوب خونده بودن از اونا که نخونده بودن جدا میکرد.
به صورت اجمالی میتونم بگم سولالای تکنیک حدود 70 درصد جدید بود و از کارنت کمتر سوال اومده بود و بیشترش تو وستبوروک بود و کتاب غیاثی
سوالای فیزیک یه چند تا سوال خیلی خیلی اسون داشت و یه چند تا سوال فوق العاده سخت و میتونم بگم 80 درصد سوالا جدید بود
سوالای اناتومی مثل همیشه بود ولی به سمت سوالای علوم پایه پزشکی گرایش پیدا کرده بود و میتونم بگم 5 الی 6 سوالاش عینا توی سوالای علوم پایه بود
سوالای فیزیولوژی هم که مثل همیشه فوق العاده سخت من که گایتون خونده بودم و یه حدود 1000 تا تست زده بودم کلا 8 تا تست زدم بقیشم یا عدد بود که ادم شک داشت یا این که شدیدا افتضاح
زبان انگلیسی هم به نظر من معقول بود مخصوصا لغات ، ردینگ ها هم بد نبودن مثل همیشه 1 زیاد بود 2 تاش متوسط 1 هم سخت
کلا خودم از 160 تا 127 تا تست زدم و 50 50 رو هم نزدم
دیگه کاری که از دستم بر میومد رو کردم بقیش دیگه از دست من خارج

ali tafakori

New member
سلام منم امتحان دادم باهات ون موافقم منم راضی بودم هم از خودم هم سوالا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا