مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

targol

New member
سلام ام اف عزیز الان 1ماهه دارم تلاش میکنم نرم افزار رو نصب کنم اما نمیشه هم نسخه جدید وهم نسخه قدیم رو دانلود کردم اما اجرا نمیشه:motat:

mf2009

New member
سلام
خداقوت
منم از امروز لزگی رو شروع کردم
روش خوندنتون چه طوریه؟
سلام
روش کار :روزی مثلا 30 لغت باید بخونید تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد میری مهارت بعدی

omid9030

New member
سلام
بچه ها لزگی جدید رو دیدید ؟؟
مثل اینکه کامل تر شده و فک کنم دیگه لازم نیست تافل با 504رو خوند
کسی چیزی میدونید

hamidehjoon

New member
سلام
بچه ها لزگی جدید رو دیدید ؟؟
مثل اینکه کامل تر شده و فک کنم دیگه لازم نیست تافل با 504رو خوند
کسی چیزی میدونید

چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دیگه پول ندارم کتاب جدیدبخرم
ته کشید

فکرکنم تفاوتش دراضافه کردن لغات 504 و اسنشیال وردباشه واینکه سوالاروبرحسب سختی واسونیش درجه بندی کرده
ام اف اگه اطلاعات بیشتری داری بگو

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bioshimi93

New member
سلام
روش کار :روزی مثلا 30 لغت باید بخونید تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد میری مهارت بعدی

سلام
من مهارت اول رو خوندم فقط تستها کمی سخته گزینه ها خیلی به هم نزدیک هستن
اول متنو میخونم و لغاتی که بلد نیستم ترجمه اونارو میبینم اول لغاتو نمیخونم این روش چه طوره؟

bioshimi93

New member
رکنم تفاوتش دراضافه کردن لغات 504 و اسنشیال وردباشه واینکه سوالاروبرحسب سختی واسونیش درجه بندی کرده

من تابستون کتاب لزگی رو گرفتم چاپ سال 92 هستش اما فکر کنم این کتاب جدیده تازه چاپ شده
ما که کتاب 504 و تافل رو جداگانه میخونیم چه فرقی داره....

mf2009

New member
رکنم تفاوتش دراضافه کردن لغات 504 و اسنشیال وردباشه واینکه سوالاروبرحسب سختی واسونیش درجه بندی کرده
اون جور که من کتاب رو دیدم تا مهارت 11 تغییری نداشته هر چی بوده تو مهارت 11 و 12 هستش بابا اینا کلک پوله دوباره بری کتاب رو بخری اون صفحاتی که تغییر کرده رو میتونید برید ازش کپی بگیرید فکر کنم 10 صفحه هم نباشه
:p

- - - Updated - - -

سلام
من مهارت اول رو خوندم فقط تستها کمی سخته گزینه ها خیلی به هم نزدیک هستن
اول متنو میخونم و لغاتی که بلد نیستم ترجمه اونارو میبینم اول لغاتو نمیخونم این روش چه طوره؟
روش شما هم بد نیست من اگه گفتم اول لغات رو بخونید برای اینه که معنی لغتی رو که یاد گرفتید در متن به کار ببندید

mf2009

New member
من تابستون کتاب لزگی رو گرفتم چاپ سال 92 هستش اما فکر کنم این کتاب جدیده تازه چاپ شده
ما که کتاب 504 و تافل رو جداگانه میخونیم چه فرقی داره....
آخه چیزی بهش اضافه نشده که لغات 504 و تافل بهش اضافه شده باشه !!!!!!! همش کلکه

sevill1991

New member
یعنی من یا خودمو میکشم یا این مهارت 5!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدا مرگش بده ازبس داغونه
آقا 2روزم هست نخواندم عصبیم :p7977cujr38iyymsu8::smiliess (2)::13:
خدایا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
بچه ها داغونم ................

mf2009

New member
یعنی من یا خودمو میکشم یا این مهارت 5!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدا مرگش بده ازبس داغونه
آقا 2روزم هست نخواندم عصبیم :p7977cujr38iyymsu8::smiliess (2)::13:
خدایا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
بچه ها داغونم ................
اولین قدم تسلیم شدن حس ناراحتیه اگه حتی دو روز هم نخوندی دلیلی نمیشه از دست خودت ناراحت باشی به جای اینکه به مشکل فکر کنی به راه حل فکر کن

sevill1991

New member
اولین قدم تسلیم شدن حس ناراحتیه اگه حتی دو روز هم نخوندی دلیلی نمیشه از دست خودت ناراحت باشی به جای اینکه به مشکل فکر کنی به راه حل فکر کن

ممنون از انرژی که دادید.....خیلی بهترم الان احساسم به لغات عوض شد باور کنید لغاتی که بلد نبودم و کفرمو در آورده بود و همه رو یادگرفتم :rose::rose:

golabatun

New member
mfجان
مهارت لزگی واسه علوم خوبه؟؟یا بریم باز پول بدیم تافلو 504 هم بخریم؟؟(به معنای کامل کلمه از بس پول کتاب دادم ورشکست شدم)

:13:

mf2009

New member
mfجان
مهارت لزگی واسه علوم خوبه؟؟یا بریم باز پول بدیم تافلو 504 هم بخریم؟؟(به معنای کامل کلمه از بس پول کتاب دادم ورشکست شدم)

:13:
چرا 504 و تافل رو بخری همش که تو نرم افزار هستش فکر کنم لزگی علوم رو هم پوشش بده :smilies-azardl (181

mf2009

New member
خبر مرگش مهارت 5 تموم شد ولی ازش راضی نیستم:(50)::smilies-azardl (181
اشکال نداره مهم روحیه درس خوندنه معمولا از الان تا چند ماه دیگه دوران دل سرد شدن داوطلبان شروع میشه امیدوارم شما اینجوری نشی :smilies-azardl (181

bioshimi93

New member
مهارت یک تموم شد :thanks:
تازه اول کارم.....اما این لغات گزینه ها چه سخته.....

بالا