مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

sefidrooze

New member
سلام سطح من وان ای شد منم میخوام شرکت کنم میتونم روزی 20 تا لغت یا دبگیرم

mf2009

New member
سلام سطح من وان ای شد منم میخوام شرکت کنم میتونم روزی 20 تا لغت یا دبگیرم
سلام دوست عزیز خوش اومدی برای شروع یه سری به این تایپک بزن http://olumpezeshki.ir/thread6126.html و برای آموزش کار با نرم افزار و طریقه نصب این فیلم آموزشی رو دانلود کن و طبق اون عمل کن Download lazgi(1).zip روزی 30 تا هم باید لغت حفظ کنی
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

mf2009

New member
کسانی که جعبه لایتنرشون غیرففال شده خصوصی خبر بدن راهنمایشون کنم

paradise80

New member
سلام سپاس فراوان از زحمات شما همکار گرامی
من مشکلی برام پیش اومد 3-4 روزی نخوندم از امشب میخونم
محکم محکم پیش میریم به یاری خدا
شاد باشید و پیروز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mf2009

mf2009

New member
سلام سپاس فراوان از زحمات شما همکار گرامی
من مشکلی برام پیش اومد 3-4 روزی نخوندم از امشب میخونم
محکم محکم پیش میریم به یاری خدا
شاد باشید و پیروز
سلام روزتون مبارک .:thanks: اشکال نداره دوست گرامی از این به بعد محکم محکم محکم پیش میریم از این که تو تایپک خودت هم اومدی مرسی :riz304:

aaram

New member
آفرین بخاطر این همه تلاش و محبت....تبریک و خسته نباشید....
زمان ما کسی نبود از این کارا کنه ، خودمونم تا لزگی رو دیدم فرار کردیم...منم کلا بی خیال زبان رفتم سرجلسه......ولی شما از این کارا نکنید، از این تلاش خوب استفاده کنید..ایشالله که همگی موفق باشید

آخرین ویرایش:

prancess yasaman

New member
خوش امدی همکار گرامی . روزی 20 لغت برای شما . روش کار :روزی 20 تا بعد تا 15 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 20 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

من نبودم همین الان دیدم دسترسیم به نت کمه برای همین شاید نتونم هر روز گزارش بدم ولی از همین امروز شروع می کنم :a2d3:. فقط یه مورد گوشیم اندرویده ولی نمی دونم چجوری بایدروش نصب کنم .اگه کمک کنید ممنون میشم :dadad4::sarma:

mf2009

New member
من نبودم همین الان دیدم دسترسیم به نت کمه برای همین شاید نتونم هر روز گزارش بدم ولی از همین امروز شروع می کنم . فقط یه مورد گوشیم اندرویده ولی نمی دونم چجوری بایدروش نصب کنم .اگه کمک کنید ممنون میشم :
اول نرم افزار ankiroid رو نصب کنید بعد مهارت یک اندروید رو از فایل فشرده دربیارید و بریزید تو پوشه ankiroid بعد نرم افزار رو بازکنید و فایل رو واردش کنید
SC20120906-085455.png

SC20120906-085517.png

saharandishe

New member
سلام،من بعدازیک هفته مسافرت اومدم،امشب میام گزارش کارمیدم،راستی برای کتاب 1100وتافل نرم افزاری توسبک 504 که دانلودکردیم نداریم؟اگه هست میشه لینک دانلودش روبزارین؟

mf2009

New member
سلام،من بعدازیک هفته مسافرت اومدم،امشب میام گزارش کارمیدم،راستی برای کتاب 1100وتافل نرم افزاری توسبک 504 که دانلودکردیم نداریم؟اگه هست میشه لینک دانلودش روبزارین؟
نه متاسفانه نیست اگه وقت کردم شاید خودم همون جور که مهارت های لزگی رو درست کردم اونم درست کنم

محنا

New member
و اما گزارش کار باین که عقب افتاده بودم ولی خودمو رسوندم 120 تا لغت حفظ کردم:a2d3:

sevill1991

New member
سلام
من ز سفربرگشتم اونجا اینترنتن آنتن نداشت!!!:p7977cujr38iyymsu8:
الان اومدم گزارش بدم من چون کتاب لزگی و نداشتم و فقط لغات و از یان برنامه ای که شما گذاشتید میخواندم و برای خودم فلش کارت میکردم کتاب امروز صبح بالاخره رسید!!!!:a2d3:
خوب حالا میشه بگید باید چی کارکنم؟؟؟؟یه سری لغات تو خونه اول جعبه است هنوز!!!!
کتاب و چطوری پیش برم!؟!؟؟!متن های مهارت اول و بخوانم امشب؟!؟!؟!؟

mf2009

New member
سلام
من ز سفربرگشتم اونجا اینترنتن آنتن نداشت!!!:p7977cujr38iyymsu8:
الان اومدم گزارش بدم من چون کتاب لزگی و نداشتم و فقط لغات و از یان برنامه ای که شما گذاشتید میخواندم و برای خودم فلش کارت میکردم کتاب امروز صبح بالاخره رسید!!!!:a2d3:
خوب حالا میشه بگید باید چی کارکنم؟؟؟؟یه سری لغات تو خونه اول جعبه است هنوز!!!!
کتاب و چطوری پیش برم!؟!؟؟!متن های مهارت اول و بخوانم امشب؟!؟!؟!؟
سلام دوست عزیز امیدوارم سفر خوش گذشته باشه . بله شما برید کتاب لزگی رو بخونید و سعی کنید خودتون متن هاش رو معنی کنید و به سوالاش جاب بدید و در آخر به فایل ترجمه مراجعه کنید ببینید چقدر درست کار کردید

sevill1991

New member
خوب یعنی الان مهارت 1 تموم نشده؟؟؟درسته؟!؟!؟چون من فقط لغات خواندم
پس از فرداشب مهارت 2 شروع میکنم ممنون دوست عزیز
ببخشید که اینقدر سوال میپرسم
:bunnyearsmiley:

tkia

New member
سلام بچه ها به من کمک کنیی من چطور باید زبان رو بخونم چی بخونم ؟راااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهنماییم کنید.

sevill1991

New member
سلام بچه ها به من کمک کنیی من چطور باید زبان رو بخونم چی بخونم ؟راااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهنماییم کنید.

سلام خوش اومدی
خوب یه توضیحی از زبانتون بدید؟!؟!؟!؟!البته اینجا دوستان با تجربه تری هم هستم میان کمکتون ولی اول یه توضیحی بدید

n421

New member
بچه ها کسی جواب صحیح تستهای اخر هر مهارتی و داره؟

بالا