مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

mf2009

New member
Z0HRE و ROJO شما دو تا lady کلا خسته نباشید اینقدر که سخت کوشیت من مرده تلاشتونم (شوخی میکنم ) اشکال نداره زهره خانم همین که شما افتخار دادی و تو این طرح شرکت کردی از سر من هم زیاده

sohiii

New member
سلام، گزارش:
لغتهای مهارت یک تموم شد الان دارم رو متنها و سوالاش کار میکنم:4d564ad6:...راستی mfعزیز نظر من هم گزینه 2 هستش بازم هرکدوم که خودتون ودوستان انتخاب کردید،در هر صورت لطف بزرگی میکنید.
همگی موفق باشید.:a2d3:

mahDye

New member
سلام. من از خودم راضی نیستم کم خوندم و با لایتنرش نمیتونم کار کنم... شروع کردم رو کاغذ نوشتن عزممو جمع کنم میرسم ان شا... .
من با هرچی نظر خودته موافقم mf جان. همین که زحمت میکشی ما شرمنده ایم. از زحمتات واقعا ممنونم.

ghazal26

New member
تا یک هفته دیگه انشا الله 12 مهارت لغت هاش تموم میشه به نظرتون چی کار کنیم ؟
1-لغت قسمت متن های متفرقه رو دربیارم
2-لغات کنکورهای گذشته از 83 تا 92 رو دربیارم
3-بریم سراغ یه کتاب دیگه مثل رضازاده
4-هیچ کاری نکنم
خدا قوت دوستای عزیزم..ام اف جان شما اربابی و هرچی شما بگی قبوله.اما یه سوال منظورتون از گزینه یک متنهای متفرقه خود کتاب لزگیه؟

fada19990

New member
Mfجان من با كزينه يك موافقم ،به نظر شما كه طبق كتاب ازكي بيش بريم بهتر نيس? در ضمن هنوز براي خوندن ازمون هاي سال هاي كذشته يكم زوده?

mf2009

New member
Mfجان من با كزينه يك موافقم ،به نظر شما كه طبق كتاب ازكي بيش بريم بهتر نيس? در ضمن هنوز براي خوندن ازمون هاي سال هاي كذشته يكم زوده?
نظر شما هم محترمه ولی انگار نظر اکثریت گزینه دو هستش .

- - - Updated - - -

salam sathe zabane man zaeife az koja bayad shoru konam??
شما از 504 و لغات ضروری تافل شروع کنید موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام، گزارش:
لغتهای مهارت یک تموم شد الان دارم رو متنها و سوالاش کار میکنم:4d564ad6:...راستی mfعزیز نظر من هم گزینه 2 هستش بازم هرکدوم که خودتون ودوستان انتخاب کردید،در هر صورت لطف بزرگی میکنید.
همگی موفق باشید.:a2d3:
افرین بر شما با همین جدیدت ادامه بده :a2d3:

nava

New member
سلام mf عزیز ممنون بابت لطفی که به ما داری میکنی من امروز این تاپیک رو دیدم و کلی خوشحال شدم سطح من b2 هست روزی 20 تا لغت وتقریبا 1 ساعت میتونم زبان بخونم از کجا شروع کنم ؟ 504 یا لزگی

mf2009

New member
سلام mf عزیز ممنون بابت لطفی که به ما داری میکنی من امروز این تاپیک رو دیدم و کلی خوشحال شدم سطح من b2 هست روزی 20 تا لغت وتقریبا 1 ساعت میتونم زبان بخونم از کجا شروع کنم ؟ 504 یا لزگی
سلام روزی 20 تا برای شما خیلی کمه حداقل 30 تا باید بخونید شما به نظرم لزگی و 504 رو با هم بخونید 30 تا لزگی 20 تا 504

Aysel

New member
منم 60 تا لغت رو تموم کردم
فقط نمیدونم چرا جعبه لایتنرم کار نمیکنه !!
منم با گزینه 2 موافقم

shima.p

New member
بچه ها شما هم زمان با خوندن مهارتها آزمونهای سالهای قبل رو هم میخونید؟

rezvan.s

New member
سلااااام
خدا قوت. مرررررسی بابت زحمتی که می کشین.من اگه خودم بخوام بخونم همش تنبلی می کنم ولی اینجوری خیلی خوبه.
روزی 30 تا از لزگی، 20 تا از 504
راستی لغات تافل رو نداشتین؟ (خوب توقع آدم بالا می ره دیگه :دی )

mf2009

New member
سلااااام
خدا قوت. مرررررسی بابت زحمتی که می کشین.من اگه خودم بخوام بخونم همش تنبلی می کنم ولی اینجوری خیلی خوبه.
روزی 30 تا از لزگی، 20 تا از 504
راستی لغات تافل رو نداشتین؟ (خوب توقع آدم بالا می ره دیگه :دی )
نه متاسفانه اگه دوستان بخان اضافه میشه

mhn

New member
سلامmf2009عزيز،سطح من A2،زبانم متوسطه،روزي30لغت حفظ مي كنم و1ساعت درروزمي تونم زبان بخونم.البته بايد بگم كه قبلا504وتافل ولزگي رويك دوره كامل خوندم ولي اونجوري كه مي خواستم نشد،لطفا راهنمايي كنيد.:riz304:

mf2009

New member
سلام بر شما خوش آمدید 30 لغت برای شما

روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

pashmak

New member
سلام منم فعلن با 30 تا شروع میکنم ببینم چظور پیش میره همه موفق باشید

بالا