مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

samanpasha

New member
سلام خدمت همه دکترای آینده
ایشالا امسال همه قبول شن
منکه پارسال نتیجه نگرفتم اما امسال خیلی امیدوارم

varia

Well-known member
رهروان مداومت

دوستان برای همتون آرزوی تداوم تلاش و رسیدن به موفقیت میکنم.

امیدوارم دوستان تا روز کنکور انگیزه شونو حفظ کنند و به تلاششون ادامه بدند.

agigesabz

New member
دوستان به نظر شما گذراندن پایان نامه با یک استاد معروف در مقایسه با یک استاد معمولی تر که شهرت کمتری داشته باشه تاثیری در مصاحبه دکتراداره یا نه؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بگه.

pajoohan

New member
دوستان به نظر شما گذراندن پایان نامه با یک استاد معروف در مقایسه با یک استاد معمولی تر که شهرت کمتری داشته باشه تاثیری در مصاحبه دکتراداره یا نه؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بگه.

دوست عزیز هرچیزی میتونه روی نمره مصاحبه موثر باشه حتی رنگ لباسی که توی زمان مصاحبه میپوشی، ولی برخی از موارد تاثیر فوق العاده بالایی دارن مثل مقاله isi با ایمپکت بالا و برخی کمتر
در حالت یکسان پژوهشی بین دو نفر اگه تفاوت در استاد راهنما باشه تاثیر خودشو میزاره ولی همونجوری که گفتم اگه تمرکزتون روی مقالات isi باشه از همه چیز مهمتره

saharii

New member
سلام
کسی از تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهای زبان بخصوص mhle خبر داره؟

آخرین ویرایش:

*hadis*

New member
سلام
کسی از تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهای زبان بخصوص mhle خبر داره؟

سلام سحرجان.. سرچ کن اسم آزمونا رو.. تقویمشون رو ببین..چیزی که یادمه الان ثبت نام ام اچ ال ای واسه 29 مرداد هستش و یه آزمون هم 26 شهریور داره..ام اس آر تی هم یکی 13 شهریور داره و یکی هم 17 مهر..

love virology

New member
زمان ثبت نام 26 مرداد تا 10 شهریور / دفترچه راهنمای شرکت 26 مرداد در سایت قرار خواهد گرفت

love virology

New member
دکترا هماتو ضرایب و درس عوض شده

خون شناسی 3/5
علوم انتقال خون 3/5
ایمنی 1/5
سلولی مولکولی 1/5

love virology

New member
بیولوژی تولید مثل ضرایب و دروس عوض شده
جنین شناسی 2/5
فیزیولوژی غدد و تولید مثل 1
سلولی مولکولی 3
بافت شناسی 1/5
اناتومی لگن و پرینه 1
ایمنی شناسی 1

پزشکی مولکولی دروس و ضرایب تغییر کرده

سلولی مولکولی 4
ژنتیک 3
بیوشمی 2
ایمنی 2
فیزیولوژی 2
میکروب شناسی 2

*hadis*

New member
بچه های ارشد میکروبیولوژی هم که تا پارسال نمیتونستن باکتری پزشکی شرکت کنن امسال میتونن! بالاخره درستش کردن!! آخه خیلی مسخره بود که حتی بیولوژی سلولی مولکولی و قارچ و انگل و.... میتونستن باکتری امتحان بدن اما میکروبیولوژی نه!

bahareh. k

New member
سلام ببخشید من ظهر سایتو چک کردم اطلاعیه شماره یک رو می آورد ولی الان هر چی چک میکنم نمیاره .انگار اطلاعیه شماره یک رو حذف کردن . میشه یکی لطف کنه و سایت sanjeshp v رو چک کنه ببینید واسه شما هم اینجوریه؟

ROJO

New member
سلام ببخشید من ظهر سایتو چک کردم اطلاعیه شماره یک رو می آورد ولی الان هر چی چک میکنم نمیاره .انگار اطلاعیه شماره یک رو حذف کردن . میشه یکی لطف کنه و سایت sanjeshp v رو چک کنه ببینید واسه شما هم اینجوریه؟

سلام، فقط اطلاعیه ی شماره ی 2 رو میاره

ROJO

New member
من موندم این رشته هایی ک میگن دروس عوض شده ینی چی! یکم زود دارن میگن :5:روانی ان بخدا :-/

bahareh. k

New member
من میترسم اون قانونی که قرار بود دانشجویان ترم آخری نتونن تو آزمون شرکت کنن رو از امسال اجرا کنن .دلم به اون کلمه ی دانشجویان ترم آخر که تو اطلاعیه اومده بود خوش بود الان میترسم اونو اصلاح کنن.

love virology

New member
گواهی معدل دوره تحصیلی
- در صورتیکه معدل در مدرک تحصیلی معدل قید شده باشد، نیازی به ارائه ی گواهی معدل نیست.
- دانشجویان ترم آخر گواهی معدل ترم های گذرانده شده را ارئه نمایند.
- در صورت عدم ارائه معدل امتیاز مربوطه صفر منظور خواهد شد.

بالا