مطالعه دسته جمعي بچه هاي گل ام ار اي 93

hoseini

New member
ماهی جان آدم هیچوقت نباید بی هدف درس بخونه ما باید بدونیم داریم واسه چی درس میخونیم و برنامه ریزی میکنیم من فعلا هم رو کاربرد ارشد ام ار شک دارم

mahii

New member
داداش حسين مي دوني من چقد واسه ام ار اي تحقيق كردم و حرص خوردم تا به اين نتيجه رسيدم كه با جديت شرو كنم.نميدوني كه نزديك ي سال با خودم درگير بودم
حالا هم فعلا هدفم ارشد ام اره ديگه هيچ شكي ندارم
تا دكترا خدا بزرگه .مطمينم ازين بدتر ديگه نميشه
شما هم هر تصميمي كه مي خواي بگيري زود تر بگير نذار مثل من ترديد بيدا كني اونجوري فقط فرصت زياديو از دست ميدي

hoseini

New member
داداش حسين مي دوني من چقد واسه ام ار اي تحقيق كردم و حرص خوردم تا به اين نتيجه رسيدم كه با جديت شرو كنم.نميدوني كه نزديك ي سال با خودم درگير بودم
حالا هم فعلا هدفم ارشد ام اره ديگه هيچ شكي ندارم
تا دكترا خدا بزرگه .مطمينم ازين بدتر ديگه نميشه
شما هم هر تصميمي كه مي خواي بگيري زود تر بگير نذار مثل من ترديد بيدا كني اونجوري فقط فرصت زياديو از دست ميدي

خب میشه بگی چه چیزایی باعث شد مطمین بشی؟ شاید سردرگمی ما هم کم شد احساس میکنم بیشتر به درد دخترا میخوره نه؟

mahii

New member
شما اين وسط چرا هي بحث و زنونه مردونه ميكني اخه؟:wacsmiley:
فرقي نداره كههههههههههههه
اول ازهمه علاقه.من به مباحث ام ار برعكس اصلا دروس ديگه مثل كتب منابع راديو بيولوزي و فيزيك بزشكي تو كتم نميره
بعد اينطور كه من فهميدم ارشد ام ار موقعيت شغلي خيلي بيشتري از بقيه داره البته ان شا الله.اگه باز قانونا عوض نشه.از اينده كسي خبر نداره
بعدتر من از همون اوايل ترم تصميمم ام ار بود فقط هي مثل شما به حرف اينو اون كه خيلي مواقع از سر بي اطلاعي بود گوش مي دادم اصن تو تابستون داشتم از ترديدو دودلي ديونه ميشدم
اما اينجا كه اومدم خيلي چيزا برام روشنتر شد .هم تصميم جدي گرفتم هم انگيزم زياد شدم.
خدارو شكر ميكنم واقعا سبك شدم
الان بيشتر ازين ديگه يادم نيست چي بايد بگم اگه باز سوالي داشتي يا قانع نشدي من همين جا هستم.و عاشق كمك كردن به ديگرانم
:rolleyessmileyanim:

mahii

New member
بچه ها.همچين ميگم بچه ها انگار چن نفريم
اينجا كسي از جزوات نفرات برتر استفاده ميكنه؟
جي بنج چي؟
بعدشم چرا من فقط بايد روزانه گزارش بدم؟ها ها ها:(50): ي خرده خجالت بكشين من ببينم

mahii

New member
فيزيك 1.5ساعت
زبان 1.5 ساعت
ماهي جان.. مادر . شمام خسته نباشي.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

cherry

New member
من ساعتی درس نمیخونم...مثلا مبحث gre رو اینقد میخونم که کامل جا بیفته برام حالا هرچقدر میخاد طول بکشه....واسه زبان کتاب لزگی رو میخونم، آناتومی هم تا حالا قسمت آناتومی تنه رو شروع کردم و الان رسیدم به دستگاه گوارش! فکر کنم خیلی عقبم! فیزیولوژی رو هم فعلا بیخیالم!!!

FARNAZz

Member
بچه ها.همچين ميگم بچه ها انگار چن نفريم
اينجا كسي از جزوات نفرات برتر استفاده ميكنه؟
جي بنج چي؟
بعدشم چرا من فقط بايد روزانه گزارش بدم؟ها ها ها:(50): ي خرده خجالت بكشين من ببينم
خجالت....خجالت
580300_10151875542376838_1082193423_n.jpg

FARNAZz

Member
فیزیک 2 ساعت
زبان 1 ساعت

ماهی جان من از اون ها که میگی و جی 5 استفاده نمی کنم...هنوز منابع کنکور هم کامل نخوندم!

mahii

New member
من ساعتی درس نمیخونم...مثلا مبحث gre رو اینقد میخونم که کامل جا بیفته برام حالا هرچقدر میخاد طول بکشه....واسه زبان کتاب لزگی رو میخونم، آناتومی هم تا حالا قسمت آناتومی تنه رو شروع کردم و الان رسیدم به دستگاه گوارش! فکر کنم خیلی عقبم! فیزیولوژی رو هم فعلا بیخیالم!!!
سلام خوش اومديييييييي:smiliess (10):
خوش به حالت كه عمقي مي خوني.برعكس من اول بايد كل كتابو سرسري ي دور بخونم بعد............نمي دونم چرا تو خوندن هي عجله دارم.خيلي بده مو دو نم
انا من از همه عقب ترم افتضاح عقبم.فيزيو هم حالا حالا ها نمي خونم
شما چ كتابي واسه انا مي خوني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (4):
بازم مثل هميشه ي چيز يادم رفت بگم.حافظمو قربووووون
بد نيست لاقل حدود مطالعتونو بدونيدا.دونستي بيا اينجا بگو لطفي

آخرین ویرایش:

mahii

New member
ب نظر منم كتاب دكتر عقابيان با اينكه ترجمش حرف نداره ولي ي جاهاييش انگار متناقضه
chery شما ي كاري كن لطفا بيا مثل ما ترجمه عقابيان و بخون .بعد هر كجا كه بنظرتون مبهم بود بيا اينجا ببرس ما اينجا تشكيل جلسه بديم ب ي نتيجه برسيم
منم همين كارو ميكنم.البته اگه تمايل داريا.ديگه هر جور خودتون مي دوني .ولي من اينكارو مي خوام بكنم اصن واسه همه درسا اشكالاتمونو بيان كنيم
اه اه باز اين بيشنهاد داد........

cherry

New member
سلام!!! من واسه آناتومی کتاب آناتومی امید افشین خاکی رو به همراه گری میخونم...!!!
راستش کتاب گری توضیحاتش واقعا خوبه اما به نظرم خیلی ریخت و پاشیده گفته...هرکدوم از جزییاتش یه گوشه هست!!!! اما کتاب خاکی اینجور نیس همه توضیحات مربوط به یه قسمتو کامل و جامع آورده. البته من کپیشو دارم فکر کنم دیگه چاپ نمیشه....کتاب مبانی ام آر من ترجمه دکتر قهرمانی هست، گاهی خیلی توش گیر میفتم...پیشنهاد خوبیه که میگی رفع اشکال کنیم!!!من که هستم!!! :thumbsupsmileyanim:

mahii

New member
فيزيك 1.5 ساعت
زبان 1.5 ساعت
انا 45 دقيقه..............اخه چرا من نميتونم ي دفعه ي ساعت انا بخونم
:smiliess (12)::
چري جون يعني حتي حدود مطالعتم يادت نيس؟:smiliess (3):
منم گري دارم ولي حوصله خوندشو ندارم ماشالله اونقد زياده ك..........

آخرین ویرایش:

cherry

New member
آناتومی خوندن واسه من راحت تره چون فقط مرورش میکنم....حدودا یه ساعت میخونم هر روز.اما این فیزیک هست که ادیتم میکنههههه.......:sad:
ایشالا موفق باشی دوست گلم

mahii

New member
بار الها به عزتت قسم
سرنوشت دوستانم رادر روز عرفه و شب عيد قربانبه خير و نيكي تقدير كن
تا من جز لبخند رضايت بر سيماي انان نبينم
آمين:riz304:
ghorban.jpg

آخرین ویرایش:

mahii

New member
بچه ها من الان چن روزه نمي تونم درس بخونم رو فصل ارتيفكتها موندم.واسه همين گزارش نميدم:sadsmiley:
اصن تمركز ندارم.يكي كمك كنه لطفا
حالا چيكار كنم؟:sad:
شما در چه حاليد چرا چيزي گزارش نداديد؟

آخرین ویرایش:

FARNAZz

Member
بچه ها من الان چن روزه نمي تونم درس بخونم رو فصل ارتيفكتها موندم.واسه همين گزارش نميدم:sadsmiley:
اصن تمركز ندارم.يكي كمك كنه لطفا
البته نميخواستم اينجا مطرح كنم از يكي برسيدم اونم لطف كرد جواب درست و حسابي نداد
حالا چيكار كنم؟:sad:
شما در چه حاليد چرا چيزي گزارش نداديد؟
منم یادمه اولین بار که آرتی فکت ها رو می خوندم واسم سخت بود. چند بار بخونی متوجه میشی که چیز خاصی نداره.
به نظر من تو تا الان خوب پیشرفتی.نگران نباش انقدر.

mahii

New member
منم یادمه اولین بار که آرتی فکت ها رو می خوندم واسم سخت بود. چند بار بخونی متوجه میشی که چیز خاصی نداره.
به نظر من تو تا الان خوب پیشرفتی.نگران نباش انقدر.
يني تو تو اين فصل به مورد مبهمي برنخوردي ك بگي؟
تازه ديشب رفتم فصل بعد فست اسبين اكو رو ي نگاهي كردم باز ي جاهايش ب نظرم غلط بود
نكنه من دچار وسواس شدم هان؟

FARNAZz

Member
يني تو تو اين فصل به مورد مبهمي برنخوردي ك بگي؟
تازه ديشب رفتم فصل بعد فست اسبين اكو رو ي نگاهي كردم باز ي جاهايش ب نظرم غلط بود
نكنه من دچار وسواس شدم هان؟
یه نگاهی به سوالات فیزیک کنکور بنداز. اون وقت متوجه میشی که روی کدوم قسمت ها باید فوکوس کنی.
منم مثل تو.... یه قسمت هایی از فیزیک مبهمه برام.

بالا