مسلمون ها شنیدم از پیامبرمون کاریکاتور ساختن!

mina44

New member
بنظر من هر حرفی رو نباید بهش واکنش نشان داد........اگر کسی چیزی نمی گفت خود طرف ضرر می کرد .......ان آدم ها وقتی میبینن ما حساس هستیم هی سر به سرمون میزارن.......... متاسفانه تو زندگی هم همینظور هست مرد موقعی سربه سر زنش میزاره که زن حساس باشه و واکنش زیاد نشان بده........البته ان خودش جای بحث داره و ممکنه بیماری باشه

mozhdeee

New member
بنظر من هر حرفی رو نباید بهش واکنش نشان داد........اگر کسی چیزی نمی گفت خود طرف ضرر می کرد .......ان آدم ها وقتی میبینن ما حساس هستیم هی سر به سرمون میزارن.......... متاسفانه تو زندگی هم همینظور هست مرد موقعی سربه سر زنش میزاره که زن حساس باشه و واکنش زیاد نشان بده........البته ان خودش جای بحث داره و ممکنه بیماری باشه

آخه بحث پیامبر خیلی فرق میکنه!!!!

mehrshad.namdar

New member

ی چیزی تو فروع دین داریم به اسم تولی و تبری ... دوست دوستان خدا و دشمن و بیزاری جستن از دشمنان خدا و اهل بیت... سکوت همیشه جایز نیست.... ولی واکنش باید متناسب با عمل خاطی باشه.... نه بیشتر از اون. که بیشتر از اون هم نبود... وقتی واقعا کارد به استخون میرسه مسلمونا واکنش نشون میدن...

mina44

New member
ی چیزی تو فروع دین داریم به اسم تولی و تبری ... دوست دوستان خدا و دشمن و بیزاری جستن از دشمنان خدا و اهل بیت... سکوت همیشه جایز نیست.... ولی واکنش باید متناسب با عمل خاطی باشه.... نه بیشتر از اون. که بیشتر از اون هم نبود... وقتی واقعا کارد به استخون میرسه مسلمونا واکنش نشون میدن...

بنظر من پیامبر هیچگاه مردم رو به خشونت هدایت نمیکرده .........تو داستان های پیامبر اگر شنیده باشید میگن مردم به او سنگ پرتاب کردند زدنش اما پیامبر با خوشرویی رفتار کرد و اصلا واکنشی نشان نداد اگر پیامبر میخواست با آنها درگیر بشه یا واکنشی نشان بده مثل واکنش ما شاید زودتر از سنش کشته میشد......

mehrshad.namdar

New member
والا تا جایی که مطلع هستم خشونتی نشون ندادند . تو مشهد مردم پلاکارد دستشون گرفتن و نوشته بودن ما حضرت محمد رو دوست داریم و این پرخاشگری نیست !!
گاهی ما مسایل رو قاطی می کنیم. البته که پرخاشگری تو دین ما نفی شده...و البته که پیامبر ما پیامبر رحمت هستند.... ولی باید بدونیم بی تعصب بودن هم خیلی وقت ها طرف مقابل رو جری تر می کنه. تناسب در رفتار باید اعمال بشه.بصیرت؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز
بالا