مسابقه داستان نویسی با عکس

AWWA

New member
آوا جونم ممنون بابت تاپیک بسیار خوبت واقعا به گفته ی دوستان حیفه که خاک خورده تا حالا :riz304:

منم به داستان نویسی خیلی علاقه داشتم یادمه بچه تر که بودم دست به قلم بودم بعضی وقتا مینوشتم :dadad4:

اگه بتونم حتما شرکت میکنم

ممنون عزیییزم......تو به خاطر اسمتم که شده باید نویسنده بشی:)(کتاب سبز!)....منتظر داستان خوبت هستم:rose::rose:

saharandishe

New member
تاپیک جالبی هست،ممنون،ان شاءالله فرصتی باشه من هم قلمم روامتحان می کنم....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

N@RVIN

Well-known member
خیلی خوبه اوا جان ممنون

حالا برعکس من فکر میکنم زمان زیادیه..ده روزم میتونست کافی باشه :)

راستی من بچه بودم تو کانون که بودم داستانهای من یه چند باری تو یه مجله بود چاپ شد یاد اون موقع افتادم ..خیلی خیالباف بودم و البته هنوزم یکم هستم :dadad4::motat:

ROJO

New member
مسابغه ی جک ساختن از عکس باشه منم هستم:rolleyessmileyanim::riz481:

hebe.nurse

New member
خیلی خوبه آواجان. منم خیلی وقته دست به قلم نبردم و تصوراتمو رو کاغذ نیوردم. فرصت خوبیه واسه فعال کردن خیال خاک خورده ام :)
منم هستممم:auizz3ffy9vla57584x

• Like

AWWA

New member
خیلی خوبه اوا جان ممنون

حالا برعکس من فکر میکنم زمان زیادیه..ده روزم میتونست کافی باشه :)

راستی من بچه بودم تو کانون که بودم داستانهای من یه چند باری تو یه مجله بود چاپ شد یاد اون موقع افتادم ..خیلی خیالباف بودم و البته هنوزم یکم هستم [/QUOTE ]
ممنون ناروین جون. خوشحالم که توام هستی:rose: هرکی زودتر تموم کرد میتونه برا من بفرسته.دفه اول که این تاپیکو زده بودم 10 روز مهلت گذاشته بودم. اینبار بیشتر فرصت میدیم تا ببینیم چطوری میشه.

مسابغه ی جک ساختن از عکس باشه منم هستم:rolleyessmileyanim:

خب تو جک بساز...خیلیم خوووووب:) ولی به این عکس باید بخوره ها

خیلی خوبه آواجان. منم خیلی وقته دست به قلم نبردم و تصوراتمو رو کاغذ نیوردم. فرصت خوبیه واسه فعال کردن خیال خاک خورده ام :)
منم هستممم:auizz3ffy9vla57584x

آره هبه جان....خیلی خوبه. به نظر من ذهن آدما خیلی شگفت انگیزه،مثل اثر انگشت برا هرکس تکه. حیفه اثری از ذهن کسی تو دنیا نمونه.ممنون که هستی:rose:

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
والا یکی بم قبلا گفت نویسنده خوبی میشی:)
ولی کلا آره ایرانیا نمی نویسن بیشترم از ترسه چون معمولا ی فرد فضول همیشه هس ک گند میزنه تو پرایوسی ادم.بعدم نوشتن حوصله میخاد و فکر ازاد و ی جای خلوت و دنج و شجاعت ک الحمدالله هیچ وقت جور نمیشه:))))

احتمالا اون یه نفر من بودم:))
تو ایران (بلا نسبت شما) بعد مرگ یکی میفهمیم طرف چه نویسنده و فیلسوفی بوده . برا همین میگن مرده پرستیم دیگه!البته نباید عمومیت داد. من بعضی وقتا جمله های حسین پناهی رو میخونم میگم چرا باید بعد مرگش میشناختیم اینو.حیفه واقعا

ZOT

New member
ممنون عزیزم...من فک میکردم دیدیش!یادت هست یه تاپیک داستان نویسی گروهی زده بودی،همون موقع این تاپیکو زده بودم. از تاپیک تو تقلب کردم:28::whistle:

اون تاپیک که داره خاک میخوره چندباری هم آوردمش بالا ولی استقبال نشد! کلا تاپیک های من دارن خاک می خورن ههههههه
اما این روش هم خیلی خوبه مطمئنم بچه ها خوششون اومده :28:

AWWA

New member

اون تاپیک که داره خاک میخوره چندباری هم آوردمش بالا ولی استقبال نشد! کلا تاپیک های من دارن خاک می خورن ههههههه
اما این روش هم خیلی خوبه مطمئنم بچه ها خوششون اومده :28:
خیلی تاپیک خوبی بود.....فقط به نظرم باید یه چارچوبی براش تعیین بشه. مثلا اولش یه عنوان و هدف براش مشخص بشه و بعد همه باهم برای رسیدن به اون هدف باهم ،همفکری کنن. من که عاشق team workهستم. از کارای گروهی همیشه لذت میبرم،مخصوصا وقتی سلیقه های متفاوتی با هم کار کنن.

AWWA

New member
سلام یارا جون. قرار شد بعد امتحانات پیگیرش باشیم.بهتره عکسی که انتخاب میکنیم هیچ متنی نداشته باشه تا هرکس از نگاه خودش اونو تفسیر کنه و چارچوب محدود کننده ای نداشته باشه.اگه عکسای دیگه ای داری خوشحال میشم پیشنهاد بدی.

AWWA

New member
هرکس در مورد تغییر یا موندن همون تصویر نظری داره بگه.از اسفند مسابقه رو ان شاءالله شروع میکنیم.

AWWA

New member
مجددا سلاااام​

فک کنم دیگه امتحان همه تموم شد..... از امروز تا پایان بهمن فرصت هست تا داستانامونو ارائه بدیم. فقط دست به قلم بشیم و از هیچی نترسیم. قضاوت دیگران رو بیخیال شیم و فقط افکارمون رو روی کاغذ بیاریم.

هر کس داستانشو نوشت برام پیغام خصوصی کنه.

eeeeeeehsan

New member
سردار سرلشگر سپهبد ارتشبهد فرمانده مسابقه داستان نویسی، داستان بنده برای شما پ خ شد.
حالا جایزه چی هست؟

• Like

AWWA

New member
سردار سرلشگر سپهبد ارتشبهد فرمانده مسابقه داستان نویسی، داستان بنده برای شما پ خ شد.
حالا جایزه چی هست؟

خیلی خیلی ممنون....جایزه مادی که!!!:black_eyed::whistle:ولی غیر مادی و معنوی هرچی برنده بخواد+یه قلم طلایی:painting:

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
کس دیگه ای داستان نداره....تجربهء خوبیه ها امتحان کنین. نویسندگی رو تجربه کنین.:smiliess (4):

ZOT

New member
منم داستانمو فرستادم :28:
پس کی شروع میشه مسابقه!؟ بچه ها بفرستید داستان هاتونو دیه!
راستی آوا جان من هم حق رای دارم تو مسابقه!؟

• Like

ZOT

New member
راسی یه پیشنهاد کوچولودارم نفر بعدی که عکس میذاره همون برنده باشه!
راسی آوا خودتم داستان نوشتی؟

AWWA

New member
منم داستانمو فرستادم :28:
پس کی شروع میشه مسابقه!؟ بچه ها بفرستید داستان هاتونو دیه!
راستی آوا جان من هم حق رای دارم تو مسابقه!؟

راسی یه پیشنهاد کوچولودارم نفر بعدی که عکس میذاره همون برنده باشه!
راسی آوا خودتم داستان نوشتی؟
سلام زهرا جونم:rose:ممنون:28: هفته بعد مسابقه شروع میشه.
آره عزیزم. حتی شرکت کننده هام حق رای دارن.
اتفاقا تصمیم منم همون بود..اینکه نفر برنده سوژه بعدی رو انتخاب کنه.
داستان منم آمادست:black_eyed:

بالا