مسابقه داستان نویسی با عکس<سری سوم>

AWWA

New member

مسابقه داستان نویسی با عکس

سلام....به امید خدا میخواییم سری سوم مسابقه داستان نویسی با عکس رو استارت بزنیم.
یه توضیح کوتاه برای کسایی که اولین باره با این تاپیک آشنا میشن:
روال مسابقه اینطوریه که یه عکس گذاشته میشه و هرکس که داوطلب بود یه داستان کوتاه راجع بهش مینویسه. و متنشو برای من پیغام خصوصی میکنه. روز آخر همه داستانها بدون اسم نویسنده توی تاپیک گذاشته میشه و بقیه رای میدن. برندهء بهترین داستان، تعیین کننده موضوع بعدی مسابقه و قوانین خواهد بود.

نکات مهم:
1) داستان حداقل 5 سطر و حداکثر 20 سطر باید باشه. و اسمی براش تعیین بشه.
2) نفر برنده ای که موضوع و تصویر بعدی رو تعیین میکنه میتونه قانون هم بذاره. مثلا کلماتی رو مشخص کنه و دیگران باید از اون کلمات در داستانشون استفاده کنن. یا بخواد که داستان دیالوگ محور یا خاطره نویسی یا طنز و ..... باشه.
3)نوشته ها حتما باید از تراوشات ذهنی فرد باشه وکپی برداری اصلا قبول نیست. مگر اینکه از یک داستان معروف استفاده کنه و در اون داستان تغییر قابل ملاحظه ای ایجاد کنه.
4) نوشته برنده مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
و تصویر بسیار زیبای این مرحله که توسط آقا احسان خوش سلیقه (برنده مرحله های قبل) تعیین شده:painting:

AWWA

New member
تصویرش سخته نه؟
آقا مجید دیجی بیا کمک:j58r36j3gcr4suxymup

eeeeeeehsan

New member
تصویرش سخته نه؟
آقا مجید دیجی بیا کمک:j58r36j3gcr4suxymup
نه تقلب نداریم، دهههع!!
__0.0___(3).gif

AWWA

New member
اره واقعا سخته.
ولی خیلی نمیشه واقعی نوشت انگار باید تخیلم قاطیش کرد....
آره تخیل خیلی نیاز داره.من چون به داستانای کودکان علاقه دارم فضاسازی برام سخته.برا این عکس داستانای کودکانه خوبی میشه نوشت ولی مناسب این رقابت نیستن.

hebe.nurse

New member
آره تخیل خیلی نیاز داره.من چون به داستانای کودکان علاقه دارم فضاسازی برام سخته.برا این عکس داستانای کودکانه خوبی میشه نوشت ولی مناسب این رقابت نیستن.

چرا مناسب این رقابت نیستن آوا جان؟؟
منم ایده ام گودکانه اس اتفاقا. هر ایده ای دوس داری بگیر. مزه داستان به همینه که آزاد باشی هرمدلی دوس داری بنویسی. چون نویسنده داستان باید بیش از خواننده لذت ببره تا بتونه احساسشو به خوبی منتقل کنه.
فقط محدودیت حجم داستان یکم کارو سخت میکنه قبول دارم.

mhfazel

New member
سختیش به خاطر دو تا چیزه
1. ماه تو این عکس یه شخصیت کامله به انحناء اول و آخر ماه نگاه کنید و پستی و بلندیای روش و اشک و لبخندش.
2. همتون با دیدن این عکس یه حسی بهتون دست داد. برای پیدا کردن این حس باید برگردید به دوران خوش کودکیتون و چراییش و اونجا دنبال کنید. بعد از اینکه فهمیدین که چرا با دیدن این عکس حس خوبی می گیرین این آگاهی یه داستان خوب بهتون می ده

hebe.nurse

New member
سختیش به خاطر دو تا چیزه
1. ماه تو این عکس یه شخصیت کامله به انحناء اول و آخر ماه نگاه کنید و پستی و بلندیای روش و اشک و لبخندش.
2. همتون با دیدن این عکس یه حسی بهتون دست داد. برای پیدا کردن این حس باید برگردید به دوران خوش کودکیتون و چراییش و اونجا دنبال کنید. بعد از اینکه فهمیدین که چرا با دیدن این عکس حس خوبی می گیرین این آگاهی یه داستان خوب بهتون می ده

آره دقیقا. ماه مث ی شخصیت جداگونه اس که داره تو تصویر باهامون حرف میزنه .
من بی صبرانه منتظرم تا داستان ها و ایده های زیبای دوستان رو بخونم.به نظرم این سری خیلی جالبتر خواهد شد :thanks::riz304:

mhfazel

New member
البته دوستان در نظر داشته باشن که اگه می خوان خلاقیتشون بره بالا راحت تر قلم بزنن باید از کنارش باید رد شن و نذارن این شخصیت ذهنشون و اسیر خودش بکنه (البته باید یکی این و به خودمم بگه خخخخخ)

ZOT

New member
کیا داستانشونو فرستادن دستا بالا! ههههههههههه:smiliess (4):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

baran-

New member
حس میکنم این سری داستان ها خیلی شبیه به هم بشه:(50):

فکر کنم نشه بیشتر از یه جور تخیل کرد!!!!!

ZOT

New member
بچه ها پس صاحب تاپیک کجاست!؟ آوا رو میگم!:smilies-azardl (181

بالا