مرور فصل به فصل بیوشیمی (شروع از 20 اسفند)

melinaa

New member
همگروهیه من که یکیش نمیتونه بیاد.اون یکیم خبری ازش نیست.چیکااااااااااااااااار کنم من الان ؟؟؟؟کدوم قسمتو انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شیدا جان؟؟ساناز عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکیتون جواب بده خببببببببببببب

- - - Updated - - -

همگروهیه من که یکیش نمیتونه بیاد.اون یکیم خبری ازش نیست.چیکااااااااااااااااار کنم من الان ؟؟؟؟کدوم قسمتو انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شیدا جان؟؟ساناز عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکیتون جواب بده خببببببببببببب

@... zahra

New member
هیچ یک از هم گروه های من نیس...خو بچه ها من چیکا کنم؟؟؟؟؟23 و 30 فروردین و به من دادین؟؟؟فقط سرین مرحله اول متابولیسم قند و گیکولیز زحمت کشیدن...از بقیشه ش خبری نیس؟؟بوخودا ی وضیه لاقل فقط ی مرحله به عهده من باشه...من قبلن گفتم بیو م ضعیفه...نعداد سوالاتم مثل سرین 100تا نمیشه....

sheida93

New member
شیدا خانوم مدیریت این بخش با شماستا اصلا نیستی بابا بیا ببین بچهها چی میگن خو...میل اعضای گروه هم برام بفرست لطفا فصل خودمو بفرستم ...نمیدونم اعضا کیا هستن ..اسماشون هست اما وجود خارجی ندارن ظاهرا....یه رسیدگی کن عزیز

شما می تونی برا اینکه بفهمی هستم یا نه به گروه های دیگه سر بزنی ببینی که من تو گروهی فعالیت می کنم که اعضای گروه حداقل یه درکی از کار گروهی داشته باشن
بله مدیریت این گروه با منه ولی من موظف نیستم به زور بچه ها رو پیدا کنم و یادشون بدم که مسئولیتی رو که به عهده میگیرن رو باید انجام بدن، الان یه عده ناپدید شدن یه عده هم اعلام انصراف کردن/ ظاهرا یه سری چیزا رو که باید یاد بگیرن هنوز نتونستن یاد بگیرن
من به هر نفر چند بار پیام خصوصی میدم تا شاید یه بار یکی جوابمو بده

sheida93

New member
میل اعضای گروه هم همونیه که سرین یه بار سئوالا رو واستون ارسال کرده (این از بحث میل ها)

در مورد نبود اعضای گروهتون می تونید شما هم اعلام انصراف کنید و کلا از اون مبحث کسی سئوال در نیاره وقتی تنهایی نمی تونید (این نظر منه البته)

یا می تونید اون فصل رو بخونید و اشکالات رو مطرح کنید تا رفع اشکال بشه همونطور که خودتون قبلا اعلام کردید/ البته اگه سئوالی مطرح بشه رفع اشکال هم صورت میگیره

اگه کار دیگه ای از دست من بر میاد لطفا بفرمایید ولی انتظار نداشته باشید که بخوام به کسی یاد بدم مسئولیت پذیر باشه این از عهده من خارجه

آخرین ویرایش:

melinaa

New member
میل اعضای گروه هم همونیه که سرین یه بار سئوالا رو واستون ارسال کرده (این از بحث میل ها)

در مورد نبود اعضای گروهتون می تونید شما هم اعلام انصراف کنید و کلا از اون مبحث کسی سئوال در نیاره وقتی تنهایی نمی تونید (این نظر منه البته)

یا می تونید اون فصل رو بخونید و اشکالات رو مطرح کنید تا رفع اشکال بشه همونطور که خودتون قبلا اعلام کردید/ البته اگه سئوالی مطرح بشه رفع اشکال هم صورت میگیره

اگه کار دیگه ای از دست من بر میاد لطفا بفرمایید ولی انتظار نداشته باشید که بخوام به کسی یاد بدم مسئولیت پذیر باشه این از عهده من خارجه

باشه شیدا عزیز.من مبحث اسیدهای آمینه و پروتئین ها رو تنهایی انجام میدم.چاره ای نیست...دوستای دیگم نیستن...ببخشید که دیر هم شده تا الان.منتظر دوستای همگروهیم بودم...

sheida93

New member
باشه شیدا عزیز.من مبحث اسیدهای آمینه و پروتئین ها رو تنهایی انجام میدم.چاره ای نیست...دوستای دیگم نیستن...ببخشید که دیر هم شده تا الان.منتظر دوستای همگروهیم بودم...

مرسی ملینا جان لطف میکنی

sanaz alizadeh

New member

شما می تونی برا اینکه بفهمی هستم یا نه به گروه های دیگه سر بزنی ببینی که من تو گروهی فعالیت می کنم که اعضای گروه حداقل یه درکی از کار گروهی داشته باشن
بله مدیریت این گروه با منه ولی من موظف نیستم به زور بچه ها رو پیدا کنم و یادشون بدم که مسئولیتی رو که به عهده میگیرن رو باید انجام بدن، الان یه عده ناپدید شدن یه عده هم اعلام انصراف کردن/ ظاهرا یه سری چیزا رو که باید یاد بگیرن هنوز نتونستن یاد بگیرن
من به هر نفر چند بار پیام خصوصی میدم تا شاید یه بار یکی جوابمو بده

دوست عزیز یه چیزی رو از رفاقت بهتون میگم تا بهتون بر نخوره و تند حرف بزنید...وقتی مسئولیت کاری رو قبول میکنیم اونم داوطلبانه قبلش باید روحیه انتقاد پذیری رو تو خودمون تقویت کنیم تا اگه کسی بهمون گفت چرا نیستی انقذ جبهه نگیریم بش بگیم برو بقیه تاپیکها ببین هستم یا نه ...من کاری به تاپیکای دیگه ندارم من اینجا منظورم بود چون وقتی خلوته لااقل شما یه پیام بزار که این تاپیک از صفحه اصلی حذف نشه بقیه دیدن بیان یه سر بزنن...من اصلا لحنم توهین نبود که شما انقد تند حرف زدی فک کنم عصبانیت غیبت اعضا رو خواستی رو من خالی کنی ..ایراد نداره ...کسی نگفت شما موظفی به زور بچه ها رو بیاری میتونستید اینجا یه پست بزاری اسامی اعضا که انصراف دادنو یا یه چیزی تو همین مایه ها میگفتی بدونیم این تاپیک هنو هست...مگه ما تو تاپیک امری ازین مشکلا نداریم من هم میل زدم هم پیام هم اینکه دیگه تو خود تاپیک هم نوشتم....بله ادمایی که احساس مسئولیت بلد نیستن زیادن....

اینکه گفتم میل اعضای گروهو بفرست چون من هر سری اونایی که اضافه میشن و یا یکی دو مورد که حذف شدن براتون رفرش میکنم میفرستم ...اینجا که اکثریت انصراف دادن پس همون میلی که سرین فرستاده پس اون نی...چون شما فقط میدونی کیا انصراف دادن...منو سرین 11ام فصل رونویسی رو اماده کردیم ولی چون میل بچه ها رو نداشتیم من نفرستادم...حالا که وضعیت اینه و همه انصراف دادن پس فقط برا ملینا که فصل خودشو فرستاد بفرستیم و این تاپیک بسته شه فک کنم بهتر از این وضع باشه....

من بازم عذر میخام اگه از حرفام بهتون بر میخوره .....

sheida93

New member
جوابی ندارم به شما بدم متاسفانه
این که تاپیک ادامه پیدا کنه یا نه به بقیه اعضا بستگی داره من با نظر جمع موافقم
اگه قراره مقابل هم بایستیم و اینطوری با هم صحبت کنیم خوب .....

sanaz alizadeh

New member
دوست عزیز زیاد سخت میگیری شما....من اولشم گفتم که دارم چه جوری میگم که بهتون بر نخوره....من مقابل شما نیستم....بد برداشت کردید متاسفانه....امیدوارم این تاپیک مکانی برا بحث و دعوا نباشه....

sheida93

New member
دوستان عزیز

من طبق تقسیم بندی که قبل عید انجام دادم انتظار داشتم طبق تاریخ مشخص شده سئوالات رو اینجا بذارید به خاطر تعطیلات عید نمیتونم از کسی زیاد انتظار داشته باشم احتمالا به خاطر تعطیلات و وضعیت اینترنت خیلی ها نتونستن فعالیت کنند
از دوستانی که تا الان حضور فعال داشتن و کمک کردن بسیار سپاسگزارم
من فصلی که به عده گرفتم رو سئوال طرح میکنم و در اختیار هر کس که خواست قرار میدم اگر ادامه تاپیک به هر دلیلی براتون مشکله میتونید انصراف بدید یا اعلام کنید که دیگه تاپیک رو ادامه ندیم

mojnia

New member
سلام
ظاهرا مبحث کربس مربوط به من می شد
البته تاپیک را که مرور می کردم از مطلبی که alireza-j گذاشته بود متوجه شدم
تو اولین فرصت ارسال می کنم
ضمنا سوالات پروتئین را هم طرح می کنم

vatson

New member
دوستان ناراحت نشین. ایشالا دیگه تعطیلات تموم شد و بچه ها میان و جبران میکنن.

melinaa

New member
سلاااااااااااااااااممممممممممم
چرا دعوا میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوالات فصل اسیدهای آمینه آمادست.فرستادم پیام خصوصی.ایمیلش هم میکنم براتووووووووونننننننن دوستای گلللللللللللللللللللللللممممممممم

sheida93

New member
بچه ها وقتی از مبحث کربس و زنجیر تنفس هم سئوالا طرح شد (mojnia)

مبحث ساختمان و متابولیسم کربوهیدرات ها رو هر کس سئوالی براش پیش اومده مطرح کنه چون این فصل کلا تموم میشه بهتره رفع اشکالش هم انجام بشه

@... zahra

New member
شما با زهرا همکاری کن برا قسمت لیپیدها که باید 30 فروردین آماده بشه
با پیام خصوصی باهاش هماهنگ کن البته باکسش پره من نتونستم بهش پیام بدم

شیدا جان باکسم پر نیس...تنظیماتش اینجوریه...شرمنده دوست گلم..درخواست دوستی مو قبول کنی..میشه پیام داد..به آلدوز هم پیام دادم..کاش همکاری کنه...ایشالا شرمنده دوستان نشم....:rose::rose:

@... zahra

New member
بخدا اینجا من انگیزه میگیرم به خوندن...ممنون دوستان به خاطر همه چی...:riz304:

بالا