مرضیه وحید دستجردی عزل شد ...

s861276

New member
من دیگه خودمو گول نمیزنم.گفتم برای آخرین بار میخونم.قبول شدن و نشدن دیگه برام مهم نیست..دنیا پوج هست هرچی بیشتر دنبالش بری بیشتر فرار میکنه. درس میخونم چون جواب محبت های شماست.چندبار خواستم نیام اما با محبتاتون شرمندم کردیدن.حتی اگر برای خودم نخونم.به خاطر شما ها کارمو تا آخر میبرم.

تمام زندگیمو کذاشتم روی درس و با هزار بدبختی و مریضی درس خوندم.من 20 سال از مریضی رنج میبرم اما نگذاشتم روی درسم اثر کنه الان دارم میفهمم زندگی همش درس نیست.

وقتی امکاناتش نیست وقتی فکرت آزاد نیست مجبور نباش به زور خودتو وارد مسیر جدید کنی.میخوام قبل از مرگم معنی زندگی رو بفهمم.زندگی همش درس نیست.درس مربوط به کار من هست اما زندگیم نیست.مهم اینه که شرافت داشته باشم.انسان باشم و انسانها رو چه خوب و چه بد دوست داشته باشم.

هیچکس مثل من زندگی نکرد.خودمم نمیدونم چجوری زندگی کردم.دیگه الان که 30 سالمه 23 سال برای درس گذاشتم حالا میخوام چند سال آخر رو زندگی کنم.

امید اصلا وجود نداره.بهتره هیچوقت امیدوار به چیزی نباشی چون ضررش فقط به خودت میرسه.فقط تلاشمو میکنم.جواب نگرفتم مهم نیست اما ضربه ای که از نا امید کردنش میخورم میلیونها بار بیشتر از قبول نشدن منو میشکنه.

راستش منم تا حدودی با حرفات موافقم یه روز فکر میکردم تمام زندگی درس و بس به خاطر همین از همه چی زدم تا فقط به درسم برسم ولی بعد از قبول شدن تو رشته و دانشگاه مورد علاقم فهمیدم چیزی که تو رویاهای من بوده 180 درجه با واقعت تفاوت داره حتی به خاطر درس خوندن زیاد مشکلاتی واسم پیش اومد که منو به اتاق عمل هم کشوند

ولی حالا به یه نتیجه دیگه رسیدم اصلا نا امید نیستم چون میدونم تو این دنیا هیچ چیز محض نیست و هیچ چیز آدمو 100 درصد راضی نمیکنه ولی چون فقط یه بار فرصت زندگی کردن دارم و نمیدونم فردا هستم یا نه تصمیم گرفتم اون کاریهایی رو که دوست دارم انجام بدم چیزی که واسه دل خودم باشه نه واسه پز دادن جلو دیگران

درسمو هم میخونم چون واقعا درس خوندنو دوست دارم ولی اصلا به نتیجش فکر نمیکنم اینو جدی میگم
فقط دوست دارم اون کارایی رو که بهشون علاقه دارم انجام بدم که بعدا نگم اگه تلاش کرده بودم میشد
یه چیزه دیگه هم که هست اینه که خیلی از مواقع دیگران هستن که باعث میشن تلاشمون بی نتیجه بمونه مثلا شما 1 سال تموم واسه کنکور درس میخونی امتحانتم خوب میدی ولی در کمال ناباوری میبینی که قبول نشدی با بهترین درصد ها و بهترین رتبه چیزی که واسه دوستم اتفاق افتاد بعدش کاشف به عمل میاد که بله .....بقیشم که خودتون بهتر میدونین ....
در هر حال نا امید نباش بالا خره اون دنیایی هم وجود داره که نذاره حقمون ضایع شه

delta27

New member
فروشگاه

داستان کوتاه و بسيار جالب

43 عکس خنده دار روزانه
طرز تهيه پنکيک

4 داستان کوتاه و جالب

35 عکس جالب امروز

طرز تهيه حلوا

عکسهاي جديد امروز

79 مدل پالتو

طرز تهيه شله زرد

عکسهاي روزانه جالب

جملات عاشقانه جديد و زيبا

جوک ،جديد و خنده دار

تزيين سالاد (97 عکس)

پيامک هاي جديد عاشقانه

طرز تهيه خورشت کنگر

.*..*..*..*..*.شکن ، (5راه عبور)

جک لري جديد و زيبا

سيب زميني سرخ کرده

جملات زيبا و عاشقانه جديد

طرز تهيه عدسي

جک - جديد و باحال

طرز تهيه کيک

جملات تکان دهنده زيبا و جديد

طرز تهيه ته چين مرغ

سريال حريم سلطان

مدل مو جديد- زنانه و مردانه

طرز تهيه لازانيا

انواع مدلهاي بستن شال (تصاوير)

مدل لباس اسلامي بانوان (سري سوم)

تينا آخوند تبار (عکسي متفاوت )

54 مدل مانتو جديد

سامانه ثبت نام سهام عدالت کارگران فصلي و ساختمان

اس ام اس هاي خنده دار 2013

بهنوش طباطبايي وهمسرش در يک نمايش + عکس

جنيفر لوپز در دبي + عکس

آدرس سايت ورزش3| فوتبال3 | varzesh3.com

اس ام اس تبريک تولد بسيار زيبا

اس ام اس جديد شب يلدا 91

سامانه ثبت نام وام مشاغل خانگي

سامانه کارمند ايران (سامانه نظام اداري کارکنان کشور) [url]www.karmandiran.ir
[/url]
تام کروز و زيباترين عکسهاي وي

سايت سازمان سنجش,sanjesh.org
سايت ثبت نام وام ازدواج

بيوگرافي نيکول کيدمن + عکس جالب

تولدت مبارک (بسيار زيبا)

دانشگاه آزاد شهرکرد

پيام نور شهرکرد

دانشگاه شهرکرد

مدل لباس عروس جديد

متن عاشقانه کوتاه بسيار زيبا

“دوکان دايت”؛ موثرترين متد رژيمي دنيا

قاتل بي رحم ارتباط جنسي چيست؟

طرز تهيه کشک و بادمجان

پيرترين کاربر فيس بوک+عکس

الناز شاکردوست با مادرش/عکس

جديدترين مدلهاي کيف چرم

سخناني گرانبها از بزرگان در قالب تصوير

انوشيروان ارجمند و دخترش بهار + عکس و بيوگرافي

مدرن ترين مدل هاي تخت و رو تختي

عکس لادن طباطبايي و دخترش + بيوگرافي

جديدترين اس ام اس هاي عاشقانه sms asheghaneh

فيلم موهن جديد “زندگي محمد از ديد يک مسلمان سابق”

عکس جالب از دکتر مصدق + زندگينامه

عکس جليل فرجاد و دخترش مونا + بيوگرافي

روش هايي ساده براي لاغر شدن + تصوير

يوسف تيموري،پسر و همسرش + تصاوير و بيوگرافي

عکس تشيع جنازه ميرزاده عشقي شاعر و زندگينامه

عکس پژمان بازغي،دختر و همسرش+ بيوگرافي

رضا صادقي در حال ظرف شستن!+عکس

امين حيايي و همسرش + عکس جالب و بيوگرافي

عکسهاي عاشقانه زيبا و جديد (56)

ليلا فروهر در مشهد + عکس

عکسهاي باران کوثري با خانواده + بيوگرافي

نيما يوشيج در جواني + عکس و زندگينامه

عکس کريستيانو رونالدو در 12 سالکي + بيوگرافي

رضا شاه به همراه خانواده + عکس و زندگي نامه

تجاوز به خواهر بعد از تماشاي سايت هاي مستهجن

عکس سلنا گومز بدون آرايش + بيوگرافي

عکس ديده نشده از احسان حدادي در صفحه فيس بوکش !

رقصيدن و سوتي خانم اخبارگو در برنامه زنده + تصاوير

فيس بوك،اينجا کليک کنيد

يوتيوب (کليک کنيد)

غشاخخ ئشهم، yahoo mail،ياهو ميل اينجا کليک کنيد

لخخلمث، google ،گوگل اينجا کليک کنيد

آخرین ویرایش:

daneshjooee

New member
نباید اون وضع رو برای پره و پایه ایجاد میکرد که کرد
باید بعد از قطعی شدن تخلفات چندین ساله در آزمون دستیاری اول از همه محققی رو برکنار میکرد که نکرد، تازه این اواخر براش نامه ی فدایت شوم هم می نوشت
باید بعد از احراز سوتی شون در رها کردن دو بیمار در بیابونها از مردم عذرخواهی درست جسابی میکرد که نکرد
نباید رئیس علوم پزشکی شهید بهشتی رو به زور استعفا میداد که داد (فقط چون رقیبش بود در کسب پست وزارت) (دکتر شاهین محمدصادقی رو میگم)
نباید همه ی مدیرا و حتی روسای پایین تر رو هم از علوم پزشکی تهران می آورد که آورد (حتی جبرائیل نسل سراجی که رئیس مرکز سنجش هست، قبلش مدیر آموزش دانشکده بهداشت دانشگاه تهران بود، باورتون میشه؟!!!!)
نباید دکتر حافظی که معاون توسعه منابع انسانیش بود رو به زور استعفا میداد که داد (فقط جون میخواست 25% از بودجه دانشگاه های هلوم پزشکی کل کشور کم کنه که بده به تهران ولی اون نذاشت و این خانم هم بهش اجبار کرد که یا استعفا بده یا برکناری)
نباید دانشگاه ایران رو منحل میکرد که کرد
نباید دکتر حسنی رو روی سه تا پست مهم (تازه بصورت همزمان) میذاشت که گذاشت
نباید اونهمه بودجه به تهران سرازیر میکرد که کرد (بعنوان مثال تمام بیمارستانهای دانشگاه تهران درحال نوسازی و بازسازی اند اما دریغ از یک mri سالم توی بیمارستان فیروزآبادی که مال علوم پزشکی بهشتیه و مرکز مراجعات تروما توی جنوب تهرانه)
نباید با پزشکای خانم و آقای این مملکت جلوی ساختمونش کتک کاری میکرد که کرد
نباید هرچی دروغ دلش میخواست بگه که گفت
نباید وقتی بیشتر از سال قبل، ارز دولتی گرفته بود، بعد داد و قال کنه که به ما پول ندادن، پس دارو گرون میشه !!!!!!!!!
یادمه اون اوائل که وزیر شده بود اینقدری که باقر لاریجانی در دفتر وزیر بهداشت بود، خود وزیر حضور نداشت !!!! این خانم نباید این کار رو میکرد

البته همه ی اینها از چند جنبه قابل درک بود: یکی اینکه تیم لاریجانی ها ایشون رو در یک شب وزیر کرد (یادش بخیر، شب اعلام وزرا قرار بود محمدصادقی صبحش اعلام بشه، اما به فاصله فقط 3 ساعت تا اذان صبح، ایشون معرفی شد!!!!)
پس طبیعی بود باید به حالی به سیستم میداد
از طرفی خب کارمند همونها فود، مدیر شعبه بین الملل تهران بود، قاعدتا باید برای آینده ی خودش هم یک جای آبادی رو درست میکرد، که خب بهترین ساختمونها و امکانات رو برای تهران ساخت که الان که برگشت جاش راحت باشه، حتی دانشگاه ایران رو هم منحل کرد که به اصطلاح رتبه ی علمی دانشگاه خودشون بالا بره و باز هم در نهایت برای خودش و همکاراش بهتر شد
بله دوستان عزیز، ببینید که خود این خانم هم خیلی آب زیر کاه بود و با همه بسیار بد رفتار میکرد، اما عاقبت همه ی آه و ناله های مردم از هر جنس و گروهی ایشون رو گرفت، و این تازه اولشه، امیدوارم توی زندگیش به مشکل برنخوره، سیاست خیلی کثیفه

دقت کردید که چقدر از این خانم همه ی رسانه ها تعریف میکنن؟ جتی اینقدر شورش رو درآوردن که انگار مثلا رحمت خدا رفته
خدا وکیلی برای کدوم وزیر اینهمه هیاهو و جنجال به پا کردن؟!!!!
ببینید دوستان این 2،2تا 4تای ساده ست، همش کار سیاسته
امیدوارم دیگران درس عبرت بگیرند
موفق باشید

s861276

New member
باید بعد از قطعی شدن تخلفات چندین ساله در آزمون دستیاری اول از همه محققی رو برکنار میکرد که نکرد، تازه این اواخر براش نامه ی فدایت شوم هم می نوشت
باید بعد از احراز سوتی شون در رها کردن دو بیمار در بیابونها از مردم عذرخواهی درست جسابی میکرد که نکرد
نباید رئیس علوم پزشکی شهید بهشتی رو به زور استعفا میداد که داد (فقط چون رقیبش بود در کسب پست وزارت) (دکتر شاهین محمدصادقی رو میگم)
نباید همه ی مدیرا و حتی روسای پایین تر رو هم از علوم پزشکی تهران می آورد که آورد (حتی جبرائیل نسل سراجی که رئیس مرکز سنجش هست، قبلش مدیر آموزش دانشکده بهداشت دانشگاه تهران بود، باورتون میشه؟!!!!)
نباید دکتر حافظی که معاون توسعه منابع انسانیش بود رو به زور استعفا میداد که داد (فقط جون میخواست 25% از بودجه دانشگاه های هلوم پزشکی کل کشور کم کنه که بده به تهران ولی اون نذاشت و این خانم هم بهش اجبار کرد که یا استعفا بده یا برکناری)
نباید اونهمه بودجه به تهران سرازیر میکرد که کرد (بعنوان مثال تمام بیمارستانهای دانشگاه تهران درحال نوسازی و بازسازی اند اما دریغ از یک mri سالم توی بیمارستان فیروزآبادی که مال علوم پزشکی بهشتیه و مرکز مراجعات تروما توی جنوب تهرانه)
نباید وقتی بیشتر از سال قبل، ارز دولتی گرفته بود، بعد داد و قال کنه که به ما پول ندادن، پس دارو گرون میشه !!!!!!!!!
یادمه اون اوائل که وزیر شده بود اینقدری که باقر لاریجانی در دفتر وزیر بهداشت بود، خود وزیر حضور نداشت !!!! این خانم نباید این کار رو میکرد

البته همه ی اینها از چند جنبه قابل درک بود: یکی اینکه تیم لاریجانی ها ایشون رو در یک شب وزیر کرد (یادش بخیر، شب اعلام وزرا قرار بود محمدصادقی صبحش اعلام بشه، اما به فاصله فقط 3 ساعت تا اذان صبح، ایشون معرفی شد!!!!)
از طرفی خب کارمند همونها فود، مدیر شعبه بین الملل تهران بود، قاعدتا باید برای آینده ی خودش هم یک جای آبادی رو درست میکرد، که خب بهترین ساختمونها و امکانات رو برای تهران ساخت که الان که برگشت جاش راحت باشه، حتی دانشگاه ایران رو هم منحل کرد که به اصطلاح رتبه ی علمی دانشگاه خودشون بالا بره و باز هم در نهایت برای خودش و همکاراش بهتر شد
بله دوستان عزیز، ببینید که خود این خانم هم خیلی آب زیر کاه بود و با همه بسیار بد رفتار میکرد، اما عاقبت همه ی آه و ناله های مردم از هر جنس و گروهی ایشون رو گرفت، و این تازه اولشه، امیدوارم توی زندگیش به مشکل برنخوره، سیاست خیلی کثیفه

دقت کردید که چقدر از این خانم همه ی رسانه ها تعریف میکنن؟ جتی اینقدر شورش رو درآوردن که انگار مثلا رحمت خدا رفته
موفق باشید
واقعا که حرف دل منو زدی
منم همینو میگم این خانم فقط تهرانو میدید حتی واسه بهشتی هم ارزشی قائل نبود دیگه چه برسه به دانشگاههای شهرستانها
من به عینه میدیدم تمام بودجه رو تهران مثل جارو برقی داره هورت میکشه ( یکی از دایی هام استاد اونجاست که دارم میگم ) ولی حتی یکدهم این بودجه به پزشکی شیراز که قطب پیوند خاورمیانه است اختصاص داده نشد و برای ساخت بیمارستان پیوند اعضای شیراز دکتر ملک حسینی دست به دامن مردم شد که تو رو خدا اگه میتونید کمک مالی کنید تا ما بتونیم اونجا رو تموم کنیم :14: :13:
خب آدم این چیزا رو که میبینه واقعا خونش به جوش میاد :mad_majidonline:

najma

New member

موفق باشید

جهت گیری رسانه ها خیلی بو دار هست ... واقعا ایشون کی بوده ؟ ژاندارک ؟ :whistle:

Mohammad gh

New member
تو همشهری هم زده بود که گرو کشی تخصیص ارز به دارو منوط شد به تغییر یکی از مسئولان وزارت بهداشت(باقر لاریجانی)همه هم میدونن که بین لاریجانی ها و دولت چه قدر اختلاف بود
در هرحال خانم وزیر به اینده ی خودش فکر کرده و طرف اونایی رو گرفته که در قدرت...آینده ی بهتری دارن مطمین باشید که دلیلش دلسوزی برای مردم نبوده
این یکی هم عمرا بهتر از دستجردی باشه

fateme67

New member
حرفاتو قبول دارم و همیشه بهترین زندگی رو کردم اما به هیچ چی دیگه دل نمیبندم.

کار درستی میکنین اصلا نباید به این دنیا دل بست چون هیچ چیش برای ما نمیمونه مثل همین خانم وزیر که برکنار شد...طوری کار کرد که انگار قراره همیشه تو این پست باشه
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد...آدم باید طوری زندگی کنه که همه کاراش برای رضای خدا باشه اینطوری بنده خدا هم ازش راضیه

Taraa

Well-known member
منبع : به خاطر یک نامه وزیر بهداشت را برکنار کردند+سند - Tabnak.IR | تابناك

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متن و تصویر نامه‌ای از باقر لاریجانی به وزیر بهداشت در تاریخ 21 آذر را منتشر کرده که در آن، وی درخواست نموده فرد دیگری به جای وی منصوب شود. متن نامه منتشر نشده دكتر لاريجاني و پاسخ وزير بهداشت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم
حضور محترم سركار خانم دكتر وحيد دستجردي
وزير محترم بهداشت درمان و آموزش پزشكي
سلام عليكم
توفيق خدمت در عرصه مسئوليت اجرايي دانشگاه علوم پزشكي تهران طي ساليان متمادي گذشته از الطاف بزرگ الهي نسبت به اينجانب بود كه زبان از عهده شكرگزاري آن قاصر است.
از آنجا كه علي رغم تمامي تلاشي كه جنابعالي براي ثبات مديريتي اين مجموعه به عمل آورديد، تدبير ديگري براي اداره اين نهاد علمي ارزشمند در نظر گرفته شده است، ضمن سپاس و عرض تسليم در برابر تقديرات الهي و با رخصت از سركارعالي به عنوان وزيري پرتلاش، ارزشمند و خستگي ناپذير كه توانستيد الگويي موفق از مديريت كلان در عرصه سلامت را در كشور ارائه نماييد و با توجه به شرايط، مسئوليت اداره دانشگاه علوم پزشكي تهران و شوراي سياست گذاري وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي را به همكاران محترم ديگري كه مجموعه را اداره خواهند كرد مي‌سپارم.
طي ساليان همكاري در قالب مسئوليت دانشگاه علوم پزشكي تهران و شوراي سياستگذاري وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي، تلاش‌هاي زيادي براي ارتقاي آموزش و پژوهش و ارتقاي خدمات سلامت توسط همكاران محترم دانشگاه علوم پزشكي تهران، ستاد وزارتي، دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور و همكاران شوراي سياست گذاري به عمل آمد.
بدون ترديد اين تلاش ها بدون هدايت الهي و عنايات حضرت حجت(عج) و حمايت و هدايت حضرتعالي به بار نمي نشست. لذا ضمن تشكر از همه همكاران محترم به خاطر همراهي مسئولانه و مشاركت دلسوزانه در پيشبرد اين خدمات از همراهي و هدايت سركار عالي تشكر مي كنم.
در خاتمه از اين كه در جريان امور اجرايي حسب شرايط كاري و لغزش‌هاي فردي ممكن است خاطر سركار عالي و يا همكاران عزيز را مكدر كرده باشم عذرخواهي مي‌كنم و از خداوند بزرگ براي شما و ديگر همكاران محترم توفيقات روزافزون و سلامت آرزومندم.
دكتر باقر لاريجاني

در این نامه لاریجانی به صراحت می گوید که تصمیم دیگری برای اداره دانشگه علوم پزشکی تهران در نظر گرفته شده است و با علم به چنین مساله ای از وزیر می خواهد تا با رفتن وی موافقت کند. تا احتمالا دردسر بیشتری برای وزیر به خاطر او ایجاد نشود. اما وزیر به او می نویسد که تا پایان مسئولیت وی در سمت خود باقی بماند.
در پاسخ به نامه لاریجانی، وزیر سابق بهداشت نیز ضمن عدم قبول درخواست وی، گفته که همچنان به کار خود ادامه دهد.

بسمه تعالي
برادر گرانقدر جناب آقاي دكتر لاريجاني
با سلام و احترام
دستاوردهاي سالهاي اخير وزارت بهداشت در عرصه هاي مختلف محصول همدلي، هماهنگي و همكاري مديران مجموعه بوده است. بنده اصرار دارم كه اين مجموعه مديران بالاخص حضرتعالي تا پايان مسئوليت اينجانب با وزارت بهداشت همكاري نماييد. اينجانب فشارهاي وارده از جانب مديريت اجرايي كشور براي تغيير رياست دانشگاه علوم پزشكي تهران را كه به تعبير مقام معظم رهبري نماد آموزش عالي كشور است به مصلحت نظام سلامت نمي دانم و بر اساس شناخت بيش از سه دهه از جنابعالي اطمينان دارم كه سكان كشتي علم و دانش بدست شخصيتي مدير، دانشمند و امين سپرده شده است. بر اين اساس از جنابعالي مي خواهم به همكاري خود تا پايان دوران مسئوليت اينجانب ادامه داده و رسالت خطير هدايت عرصه دانشگاه را همچنان تقبل فرماييد.
دكتر وحيد دستجردي
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متن و تصویر نامه‌ای از باقر لاریجانی به وزیر بهداشت در تاریخ 21 آذر را منتشر کرده که در آن، وی درخواست نموده فرد دیگری به جای وی منصوب شود. متن نامه منتشر نشده دكتر لاريجاني و پاسخ وزير بهداشت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم
حضور محترم سركار خانم دكتر وحيد دستجردي
وزير محترم بهداشت درمان و آموزش پزشكي
سلام عليكم
توفيق خدمت در عرصه مسئوليت اجرايي دانشگاه علوم پزشكي تهران طي ساليان متمادي گذشته از الطاف بزرگ الهي نسبت به اينجانب بود كه زبان از عهده شكرگزاري آن قاصر است.
از آنجا كه علي رغم تمامي تلاشي كه جنابعالي براي ثبات مديريتي اين مجموعه به عمل آورديد، تدبير ديگري براي اداره اين نهاد علمي ارزشمند در نظر گرفته شده است، ضمن سپاس و عرض تسليم در برابر تقديرات الهي و با رخصت از سركارعالي به عنوان وزيري پرتلاش، ارزشمند و خستگي ناپذير كه توانستيد الگويي موفق از مديريت كلان در عرصه سلامت را در كشور ارائه نماييد و با توجه به شرايط، مسئوليت اداره دانشگاه علوم پزشكي تهران و شوراي سياست گذاري وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي را به همكاران محترم ديگري كه مجموعه را اداره خواهند كرد مي‌سپارم.
طي ساليان همكاري در قالب مسئوليت دانشگاه علوم پزشكي تهران و شوراي سياستگذاري وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي، تلاش‌هاي زيادي براي ارتقاي آموزش و پژوهش و ارتقاي خدمات سلامت توسط همكاران محترم دانشگاه علوم پزشكي تهران، ستاد وزارتي، دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور و همكاران شوراي سياست گذاري به عمل آمد.
بدون ترديد اين تلاش ها بدون هدايت الهي و عنايات حضرت حجت(عج) و حمايت و هدايت حضرتعالي به بار نمي نشست. لذا ضمن تشكر از همه همكاران محترم به خاطر همراهي مسئولانه و مشاركت دلسوزانه در پيشبرد اين خدمات از همراهي و هدايت سركار عالي تشكر مي كنم.
در خاتمه از اين كه در جريان امور اجرايي حسب شرايط كاري و لغزش‌هاي فردي ممكن است خاطر سركار عالي و يا همكاران عزيز را مكدر كرده باشم عذرخواهي مي‌كنم و از خداوند بزرگ براي شما و ديگر همكاران محترم توفيقات روزافزون و سلامت آرزومندم.
دكتر باقر لاريجاني

در این نامه لاریجانی به صراحت می گوید که تصمیم دیگری برای اداره دانشگه علوم پزشکی تهران در نظر گرفته شده است و با علم به چنین مساله ای از وزیر می خواهد تا با رفتن وی موافقت کند. تا احتمالا دردسر بیشتری برای وزیر به خاطر او ایجاد نشود. اما وزیر به او می نویسد که تا پایان مسئولیت وی در سمت خود باقی بماند.
در پاسخ به نامه لاریجانی، وزیر سابق بهداشت نیز ضمن عدم قبول درخواست وی، گفته که همچنان به کار خود ادامه دهد.

بسمه تعالي
برادر گرانقدر جناب آقاي دكتر لاريجاني
با سلام و احترام
دستاوردهاي سالهاي اخير وزارت بهداشت در عرصه هاي مختلف محصول همدلي، هماهنگي و همكاري مديران مجموعه بوده است. بنده اصرار دارم كه اين مجموعه مديران بالاخص حضرتعالي تا پايان مسئوليت اينجانب با وزارت بهداشت همكاري نماييد. اينجانب فشارهاي وارده از جانب مديريت اجرايي كشور براي تغيير رياست دانشگاه علوم پزشكي تهران را كه به تعبير مقام معظم رهبري نماد آموزش عالي كشور است به مصلحت نظام سلامت نمي دانم و بر اساس شناخت بيش از سه دهه از جنابعالي اطمينان دارم كه سكان كشتي علم و دانش بدست شخصيتي مدير، دانشمند و امين سپرده شده است. بر اين اساس از جنابعالي مي خواهم به همكاري خود تا پايان دوران مسئوليت اينجانب ادامه داده و رسالت خطير هدايت عرصه دانشگاه را همچنان تقبل فرماييد.
دكتر وحيد دستجردي
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

بفرمایید
اینم با سند و مدرک از تابناک
تو این کشور همه چی مشروط به بده بستان قدرته و مردم یعنی هیییییچ!!!!
اخراجی که با هدف سیاسی صورت بگیره قطعا باعث پیشرفت و بهبودی اوضاع نمیشه!

famous_sh

New member
راستش منم تا حدودی با حرفات موافقم یه روز فکر میکردم تمام زندگی درس و بس به خاطر همین از همه چی زدم تا فقط به درسم برسم ولی بعد از قبول شدن تو رشته و دانشگاه مورد علاقم فهمیدم چیزی که تو رویاهای من بوده 180 درجه با واقعت تفاوت داره حتی به خاطر درس خوندن زیاد مشکلاتی واسم پیش اومد که منو به اتاق عمل هم کشوند

ولی حالا به یه نتیجه دیگه رسیدم اصلا نا امید نیستم چون میدونم تو این دنیا هیچ چیز محض نیست و هیچ چیز آدمو 100 درصد راضی نمیکنه ولی چون فقط یه بار فرصت زندگی کردن دارم و نمیدونم فردا هستم یا نه تصمیم گرفتم اون کاریهایی رو که دوست دارم انجام بدم چیزی که واسه دل خودم باشه نه واسه پز دادن جلو دیگران

درسمو هم میخونم چون واقعا درس خوندنو دوست دارم ولی اصلا به نتیجش فکر نمیکنم اینو جدی میگم
فقط دوست دارم اون کارایی رو که بهشون علاقه دارم انجام بدم که بعدا نگم اگه تلاش کرده بودم میشد
یه چیزه دیگه هم که هست اینه که خیلی از مواقع دیگران هستن که باعث میشن تلاشمون بی نتیجه بمونه مثلا شما 1 سال تموم واسه کنکور درس میخونی امتحانتم خوب میدی ولی در کمال ناباوری میبینی که قبول نشدی با بهترین درصد ها و بهترین رتبه چیزی که واسه دوستم اتفاق افتاد بعدش کاشف به عمل میاد که بله .....بقیشم که خودتون بهتر میدونین ....
در هر حال نا امید نباش بالا خره اون دنیایی هم وجود داره که نذاره حقمون ضایع شه

عزیزم حرفات قشنگ بودن.اما خیلی دلتو خوش نکن.از کجا میدونی اون دنیا وجود داره؟؟؟؟

mona as

New member
bachehaaa yechizi migaam nakhandin behema yani vase maha fargh dare k en vazir raft ???? (font farsi nadaram sharmande)

s861276

New member
bachehaaa yechizi migaam nakhandin behema yani vase maha fargh dare k en vazir raft ???? (font farsi nadaram sharmande)

نه بابا همشون سر وته یه کرباسن :65d6a5d6s:

ما دیگه عادت کردیم شب بخوابیم صبح بیدار شیم ببینیم قوانین عوض شده این وزیر و اون وزیر هم نداره
ولی خب خوشحالی بچه ها واسه چیز دیگه ایه .... میدونی دلشون خنک شد :a2d3:

zaragenetic64

New member
خداروشکر که عزل شد.یادمه برای ارشد 90 یه شبه طرح رواجباری کردن یادمه من و چنتا از دوستام که حسابی داشتیم میخوندیم خیلی ناامید شده بودیم آخرشم بعد از کلی اعتراض بچه ها 2-3 روز بعد قانونو برداشتن .
وزارت بهداشت یعنی پزشک سالاری اینجا برعکسه همه جای دنیاست اروپا و امریکا کلی دارن رو علوم پایه پزشکی هزینه میکنن و کلی بودجه صرف این رشته ها میکنن چون ارزش داره براشون کسی هم که بخواد بره خارج خصوصا دانشگاهای امریکا و المان کلی ساپورتش میکنن اونجا دیگه کسی دنبال رقابت و زیر اب زدن همکارش نیست چون از همه نظر تامین میشه اما اینجا هر سمت و پستی که هست میدن به کسی که پایش md بوده هر چی که خوبه ماله پزشکی و دندون و دارو هستش ... فقط خدارو شکر میکنم سهمیه پزشکارو از ژنتیک برداشتن

بالا