محل تجمع قبولی های ارشد 92-93

marlik

New member
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای جه خوب یه شیرازی اینجا دیدم

ALI_A

New member
بابا یکی به من جواب بده دارم میمیرم! پذیرفته شده های بین الملل با سایت sanjeshp اعلام میشه یا اونا جدا اعلام میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

elham.f

New member
ايمني شناسي دانشگاه ايران قبول شدم.
چه خوب ميشد منم بدونم با كيا همكلا سم
:rolleyessmileyanim:

yalda 023

New member
[SIZE=6]سلام من بهداشت محیط تهران شهید بهشتی قبول شدم تبریک به همه دوستان[/SIZE]

nadiap

New member
دوستاننن به همه ی کساایی که پذیرفته شدید تبریک میگممم
اماا کسی هست جواب ما را بدههه . من توی تخمین نمرم 222 بود در صورتی مه با نمره 219 مشهد قبول شدنددد . اماا من نشدمممم . تمام امیدم به بین المللی . چون نمی تونم سال دیگه بخونممم .
نتایج بین المللی کی میزنههه؟؟؟ ممنونن می شم اگر جواب بدیددد

bahram-68

New member
موفقیت ام را مدیون هرگز بهانه نیاوردن ام هستم.

فلورانس نایتینگل

ALI_A

New member
دوستاننن به همه ی کساایی که پذیرفته شدید تبریک میگممم
اماا کسی هست جواب ما را بدههه . من توی تخمین نمرم 222 بود در صورتی مه با نمره 219 مشهد قبول شدنددد . اماا من نشدمممم . تمام امیدم به بین المللی . چون نمی تونم سال دیگه بخونممم .
نتایج بین المللی کی میزنههه؟؟؟ ممنونن می شم اگر جواب بدیددد

منم زنگ زدم همینو گفتن
خیلی گنگه اگه چیزی فهمیدی بهمنم بگوو منم به شما حتما اطلاع می دم.

papion9999

New member
سلام بچه ها منم ایمنی شهید بهشتی قبول شدم و الان کاملا در شوکم :) کسی هم کلاسی من نیست؟

bahram-68

New member
از مخالفت نهراسید! بادبادک زمانی اوج می‌گیرد که با باد مخالف روبرو شود.
وینستون چرچیل

marlik

New member
بچه ها اینجا کسی ایمنی شیراز قبول نشده اخه دوست دارم همکلاسی هامو بشناسم

marlik

New member
Ashkan_abbasi_0060خودمون استاد راهنما رو مشخص میکنیم چند تا استاد راهنما ست؟ کدومشون تو شیراز بهترن؟ ممنون میشم جوابمو بدی راستی اهل کدوم شهری؟ سال چندی؟

irani

New member
بابا یکی به من جواب بده دارم میمیرم! پذیرفته شده های بین الملل با سایت sanjeshp اعلام میشه یا اونا جدا اعلام میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

سلام من از یکی از استادای بین الملل پرسیدم گفتن امسال چند برابر ظرفیت اسامی رو ببهدانشگاه اعلام میکنن و دانشگاه مصاحبه و گزینش میکنه، ددرستهمونطور که تو بند 22 اطلاعیه اومده بود.

بالا