متولد چه سالی هستید؟

waria

New member
خدا بگم چی کارت نکنه.یکاری میکنی آدم بلند بلند مجبور میشه بخنده که بعد بگن بابا اون لپ تاپو ول کن کور شدی.:25r30wi:فند 69:25r30wi:
الان این تعریف بود؟؟:smiliess (3):میگما شما سابقه هم داری مواظب خودت باش.دفعه ی دیگه حتما میان خودت و با لپ تاپتو میبیرن :idea_majidonline:

**^^**

New member
الان این تعریف بود؟؟:smiliess (3):میگما شما سابقه هم داری مواظب خودت باش.دفعه ی دیگه حتما میان خودت و با لپ تاپتو میبیرن :idea_majidonline:
واریا دیگه با اون آقای تحریم شده حرف نزن روت تاثیر منفی گذاشته قند و شکر:ad54ad:

reza.n

New member
آره جانم تعریف بود.یهو گاهی اینجوری میشه از یه چی خیلی خوشم میاد بلند بلند میخندم دیگه.اگه من و لپ تاپمو با هم ببرن عیبی نداره فقط بینمون جدایی نندازن که قلبم میشکنه :5:

pariya

New member
خدا بگم چی کارت نکنه.یکاری میکنی آدم بلند بلند مجبور میشه بخنده که بعد بگن بابا اون لپ تاپو ول کن کور شدی.:25r30wi:فند 69:14::25r30wi:

اره والا واریا جون... خداییش منم خندیدم یه لحظه متوجه شدم سکوت سنگینی خونمون حاکم شد تا بدونن قضیه چیه...... خخخخخخخخ

pariya

New member
خدا بگم چی کارت نکنه.یکاری میکنی آدم بلند بلند مجبور میشه بخنده که بعد بگن بابا اون لپ تاپو ول کن کور شدی.:25r30wi:فند 69:14::25r30wi:

اره والا واریا جون... خداییش منم خندیدم یه لحظه متوجه شدم سکوت سنگینی خونمون حاکم شد تا بدونن قضیه چیه...... خخخخخخخخ

shahram25

New member
:image170:
شهرام خان فک کنم اینجا دیگه اعتماد به نفس کاذبت هم کاربرد نداشت،وگرنه میگفتی چه سالی ی ی ی ی؟
چشمك الان در تحريم به سر ميبرم تبعيديم و حق تعويض اواتار و تعريف كردن از خودمو ندارم

estel

New member
و بازهم من همانطور کوچولو معصوم بی پناه بی همسن باقی ماندم هییییییییییییییییی............

بالا