متقاضیان آزمون لیسانس به پزشکی

goldan

New member
باعرض سلام وادب و احترام به همگی توروخدا به من کمک کنید تابدونم کسی که سال آخر لیسانسه بالاخره میتونه شرکت کنه یا نه؟ بچه ها من با کسی که توی آزمون قبول شده حرف زدم منتها اون اولین دورشو شرکت کرده بود اطلاعاتش آپ دیت نبود.اطلاعات خوبی هم داشت ولی بازم جوابگوی سوال من نبود.از شما خواهش میکنم اگه اطلاعاتی کسب کردید به آدرس ایمیلم بفرستید اگرم سوالی داشتید در خدمتتونم.z.gholmali21@yahoo.com

matin

New member
باعرض سلام وادب و احترام به همگی توروخدا به من کمک کنید تابدونم کسی که سال آخر لیسانسه بالاخره میتونه شرکت کنه یا نه؟ بچه ها من با کسی که توی آزمون قبول شده حرف زدم منتها اون اولین دورشو شرکت کرده بود اطلاعاتش آپ دیت نبود.اطلاعات خوبی هم داشت ولی بازم جوابگوی سوال من نبود.از شما خواهش میکنم اگه اطلاعاتی کسب کردید به آدرس ایمیلم بفرستید اگرم سوالی داشتید در خدمتتونم.z.gholmali21@yahoo.com

مثلا چه اطلاعاتی داشت ؟؟!!!

goldan

New member
مثلا اینکه لازم نیست کل کتابای رفرنسو بخونیم.همون درسنامه هاکافیه.اینکه هیچ سالی کارنامه نمیدن پس دنبال کارنامه نفرات بر تر نباشید.منظور از معدل دبیرستان،معدل کل 3سال دبیرستانه نه مدل امتحان نهایی. و... .... ......

matin

New member
مثلا اینکه لازم نیست کل کتابای رفرنسو بخونیم.همون درسنامه هاکافیه.اینکه هیچ سالی کارنامه نمیدن پس دنبال کارنامه نفرات بر تر نباشید.منظور از معدل دبیرستان،معدل کل 3سال دبیرستانه نه مدل امتحان نهایی. و... .... ......

مرسی...............................

fatemeh21

New member
سلام مهراوه جان. شما میدونی که اطلاعات بیشتر در مورد این ازمون رو باید از کجا بدست بیارم؟ اخه من نمیدونم که مثل شما میتونم 2بار امتحان بدم یا نه؟

manizheh

New member
سلام دوست عزیز منظورمعدل کتبیه درسنامه هم کافی نیست

nimajoon

New member
من معدل سه سال دبيرستانم هفده شصت صدم شد
معدل كتبي سوم دبيرستانم 16 شد ، نميتونم شركت كنم؟؟

masoud13

New member
درود به همه دوستان.من هم هستم ولی خستم.:65d6a5d6s:
سال پیشم خونده بودم به دلیل اینکه دانشگاه مخالف تموم کردن 7 ترمه بود،نتونستم شرکت کنم چون گواهی فراغت از تحصیل نداشتم.قصد دارم 3 ماه اخر بخونم دوباره...

manizheh

New member
سلام منظور از معدل دپلم معدل کل دیپلم است لطفا در این موضوع دقت کنید و به معدل کتبی گیر ندهید شما با همین یک کلمه دهها نفر رو گمراه می کنید خواهشا دیگه اصرار نکنید
من هنگام ارسال مدارکم معدل کتبی توی فرم ثبت نامم بود ننوشته بود معدل کل

goldan

New member
سلام خدمت همگی. دوستان بهتون پیشنهاد میکنم که برای مشاهده صحیح ترین اطلاعات به سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران قسمت معاونت آموزشی برید تا اینگونه اسیر اطلاعات خواسته یاناخواسته اشتباه دیگران نشید.فرم ثبت نام آزمون رو هم از اونجا دانلود بفرمایید وببینید که داخلش نوشته معدل دیپلم، ننوشته معدل کتبی.

manizheh

New member
سلام خدمت همگی. دوستان بهتون پیشنهاد میکنم که برای مشاهده صحیح ترین اطلاعات به سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران قسمت معاونت آموزشی برید تا اینگونه اسیر اطلاعات خواسته یاناخواسته اشتباه دیگران نشید.فرم ثبت نام آزمون رو هم از اونجا دانلود بفرمایید وببینید که داخلش نوشته معدل دیپلم، ننوشته معدل کتبی.
بله من معذرت میخوام معدل دیپلم نوشته نه کتبی من چون کتبیمو نوشتم توجه نکردم

nooor

New member
سلام من یکی از پذیرفته های امسالم.اگه سوالی دارید بپرسید

goldan

New member
سلام خسته نباشید. بهتون تبریک میگم. میخواستم بدونم شما از کتابای منبع علوم پایه استفاده کردید؟ درسنامه*ها رو تاچه حد قبول دارید؟ برای درسایی مثل آمار واصول خدمات که توی علوم پایه نیست از چه منابعی استفاده کردید؟ علوم پایه 2نوع سنتی وریفورم داره این آزمون جزء کدومشونه؟از کی شروع کردید؟ متشکرم ومعذرت میخوام به خاطر سوالای زیادم.

ahmadali

New member
منم میخوام واسه پزشکی بخونم .....خیلی علاقه دارم ولی شرایطشو ندارم......................یه راهی واسه ما نذاشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من زبانم خیلی خوووووووووبه....................بابا ما یه غفلتی کردیم....حالا میخوایم بخونیم...................تکلیف من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nooor

New member
بيس كار درسنامس.آزمونش اصلا مثل علوم پايه نيس.يه كنكور مستقله .فقط درساش يكيه. درسنامه و كتاب تست آبيه مخصوصا همين كتاب آبيه معجزه ميكنه.من 8 ماه خوندم.و تمام جزوات مربوط به همه درسا رو خريداري كردم به عنوان مرجع

بالا