ما تا وقتی که خودمان را درست نکنیم

Dexter2009

New member
وال استریت؟ شما فکر کنم زیاد به خبرهای فارس نیوز و روزنامه کیهان توجه میکنی! سطح رفاه همون کسایی که در اون تظاهرات شرکت کردند از سطح رفاه قشر کارمندان دولت کشور ما خیلی خیلی بهتره! از تغذیه و بهداشت بگیر تا برسی به پوشاک!
لطفا کمی واقع بین باشیم!

این چیزی نیست که رسانه های ما بگن...خودتون اگه توی سایت های خارجی هم سرچی بفرمایید متوجه می شید... و اینکه به نظر شما کسی که کارش رو از دست داده , خونه و زندگیش رو هم دارن ازش می گیرن وضع رفاهیش خیلی خوبه؟
...شما که می فرمایید باید واقع بین باشیم خودتون واقعا از چه منبعی حرفاتون رو ذکر می کنید؟

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

New member
نه مزاح نیست. متاسفم از اینکه چنین دیدی دارید

تشکر مینمایم. :riz304:

این چیزی نیست که رسانه های ما بگن...خودتون اگه توی سایت های خارجی هم سرچی بفرمایید متوجه می شید... و اینکه به نظر شما کسی که کارش رو از دست داده , خونه و زندگیش رو هم دارن ازش می گیرن وضع رفاهیش خیلی خوبه؟
...شما که می فرمایید باید واقع بین باشیم خودتون واقعا از چه منبعی حرفاتون رو ذکر می کنید؟

از همون منبعی که میگه تورم کشور به 70% رسیده! و اگه معنیشو بدونید اصلا به بیکار شدن عده ای در آمریکا فکر هم نمیکنید.

varia

Well-known member
من اینو قبول دارم که ملت بی نظمی داریم که نمیدونن توقعشون تو زندگی چیه! این کشور تا زمانی که ملتش خودشو اصلاح نکنه وضعش اینه حتی اگه صد بار هم انقلاب کنن. مردمی که با شعار زندگی میکنن نه شعور. البته درسته ویژگی های خوبی هم دارن.

mikhak s

New member
سلام

ما مردمان و کشور خوبی داریم که در سخت ترین شرایط پشت هم هستن به نظر من شما دارین کم لطفی می کنید.حالا اگه یه بار همه چیز بروقف مراد نبود که نباید همه چیزو زیرسوال برد.

فقط يه بار؟ يكم اطرافتو با دقت نگاه كن چيزاي بيشتري ميبيني هر چند با وضعي كه مردم آذربايجان دارن بايد همه چيزو زير سوال برد.شما توي بارونو سرما يه سقفي بالا سرته نفست از جاي گرم بلند ميشه ولي اونا چي؟ با وضعي كه الان دارن نبايد همه چيو زير سوال برد؟

Dexter2009

New member
تشکر مینمایم. :riz304:

از همون منبعی که میگه تورم کشور به 70% رسیده! و اگه معنیشو بدونید اصلا به بیکار شدن عده ای در آمریکا فکر هم نمیکنید.

آقا مسعود...حرف من این نیست که توی کشور ما مشکل وجود نداره...بلکه خیلی هم هست اما این دلیل نمی شه بگیم وضع آمریکا گل و بلبله! در ضمن ما نباید داشته های خودمون رو فراموش کنیم یه نمونش هم مردم مهربان کشورمون هستند...

princess

New member
آقا مسعود...حرف من این نیست که توی کشور ما مشکل وجود نداره...بلکه خیلی هم هست اما این دلیل نمی شه بگیم وضع آمریکا گل و بلبله! در ضمن ما نباید داشته های خودمون رو فراموش کنیم یه نمونش هم مردم مهربان کشورمون هستند...

دکستر جان متاسفانه بعضیا فقط می شینن و حرف می زنن. حرف زدن هم که کاری نداره بجای اینکه تمام توانشونو جمع کنن و یه یاعلی بگن .فقط می شیننو از اینو اون بد می گن از وضع بد مملکت حرف می زنن. ما اول باید به خودمون یه تلنگر بزنیم ،یه تکونی به خودمون بدیم بعد حرف از مملکت بزنیم. متاسفانه اینقدر این دسته از آدما تو مملکت ما زیادن که ، حالا حالاها ما همین وضع و داریم.

آخرین ویرایش:

princess

New member
متاسفانه بعضیا همه چیزو به شوخی می گیرن. واقعا جای تاسف داره

Persian-Masoud

New member
دکستر جان متاسفانه بعضیا فقط می شینن و حرف می زنن. حرف زدن هم که کاری نداره بجای اینکه تمام توانشونو جمع کنن و یه یاعلی بگن .فقط می شیننو از اینو تون بد می گن از وضع بد مملکت حرف می زنن. ما اول باید به خودمون یه تلنگر بزنیم ،یه تکونی به خودمون بدیم بعد حرف از مملکت بزنیم. متاسفانه اینقدر ادما زیادن که اوضاع ما حالا اینه دیگه

شما پس چرا بجای تاسف برای بنده خوردن پا نمیشی با کسایی که مثل خودتون اهل عمل هستن مملکت رو آباد کنی؟
دیدی؟
توهم مثل من فقط شعار داری! من شعار میدم وضعیت مملکت بده و تو شعار میدی که شعار ندین! باشه چشم!
اما به ریشه نگاه نکردی! کردی؟ ریشه در حکومت هست. نه مردم. حکومت هست که بلایی سر مردم آورده که داشتن نون شب شده آرزو و هرکس با شکم گرسنه نخوابید باید روزی صدبار به درگاه خدا شکر کنه و بگه این از برکات این نظ*ام هست!
مطمئن باش تا از اون بالا یه تغییری صورت نگیره از این پایین هیچ حرکتی صورت نمیگیره.
ببین کی گفتم..

princess

New member
شما از کجا می دونی که من بیکار نشستم؟ فرق من با شما اینه که ایه ی یاس نمی خونم . حتی با کوچکترین کار که ممکن به چشم هم نیاد برای بهتر شدن مملکتم کاری انجام بدم حتی از طریق شغلم به مردمم خدمت کنم. و با دیدی باز به اینده نگاه کنم .این بهتر از اینه که فقط بشینم و بگم نمی شه و همش بگم این مملکت درست بشو نیست

Persian-Masoud

New member
شما از کجا می دونی که من بیکار نشستم؟ فرق من با شما اینه که ایه ی یاس نمی خونم . حتی با کوچکترین کار که ممکن به چشم هم نیاد برای بهتر شدن مملکتم کاری انجام بدم حتی از طریق شغلم به مردمم خدمت کنم. و با دیدی باز به اینده نگاه کنم .این بهتر از اینه که فقط بشینم و بگم نمی شه و همش بگم این مملکت درست بشو نیست

ببخشید فرق شغل شما با ماله من دقیقا چیه؟ مگه من دارم توی بیمارستان غاز میچرونم؟
همینکه از وضع موجود ناراضیم این یعنی دوست دارم وضعیت تغییر کنه و مملکت روی آرامش به خودش ببینه! پس قطعا منم دوست دارم برای این هدف تلاش کنم! اگه تلاش نکنم فرقم با اونی که میگه "به به مملکت به این خوبی" چیه؟
خیلی خوشحالم کردین از اینکه میگید میخواییدب رای بهبود وضعیت کشور هرچند کمکتون کوچیک باشه اما دریغ نمیکنید،
درود بر شما...

ariyana

New member
ای بابا من همیشه از بچه های سایت کلی تعریف کردم!!! نظراتتون رو بگید ولی نیازی نیست به هم بپرید!!!!!!
امیدوارم یه روزی همه کسانی که به بهتر شدن اوضاع فکر میکنن اراده کنن و یک قدم بردارن و مجموع این قدم ها ما رو جلو ببره.....
بچه ها همتون تقریبا حرفتون یکی هست و فقط بیانتون با هم فرق داره پس حیفه با لحن بد همدیگه رو ناراحت کنید.

princess

New member
ببخشید فرق شغل شما با ماله من دقیقا چیه؟ مگه من دارم توی بیمارستان غاز میچرونم؟
همینکه از وضع موجود ناراضیم این یعنی دوست دارم وضعیت تغییر کنه و مملکت روی آرامش به خودش ببینه! پس قطعا منم دوست دارم برای این هدف تلاش کنم! اگه تلاش نکنم فرقم با اونی که میگه "به به مملکت به این خوبی" چیه؟
خیلی خوشحالم کردین از اینکه میگید میخواییدب رای بهبود وضعیت کشور هرچند کمکتون کوچیک باشه اما دریغ نمیکنید،
درود بر شما...

انشالله. به امید اون روز که همه باهم کمک کنیم برای ساخت کشوری بهتر.

princess

New member
ای بابا من همیشه از بچه های سایت کلی تعریف کردم!!! نظراتتون رو بگید ولی نیازی نیست به هم بپرید!!!!!!
امیدوارم یه روزی همه کسانی که به بهتر شدن اوضاع فکر میکنن اراده کنن و یک قدم بردارن و مجموع این قدم ها ما رو جلو ببره.....
بچه ها همتون تقریبا حرفتون یکی هست و فقط بیانتون با هم فرق داره پس حیفه با لحن بد همدیگه رو ناراحت کنید.

خانمم تو این تاپیک هیچکس به دیگری بی احترامی نکرد.الحمدالله همه تحصیل کرده ایم و با منطقمون باهم حرف می زنیم . همه تو این سایت عزیزن و نظراتشون محترم.

ariyana

New member
خانمم تو این تاپیک هیچکس به دیگری بی احترامی نکرد.الحمدالله همه تحصیل کرده ایم و با منطقمون باهم حرف می زنیم . همه تو این سایت عزیزن و نظراتشون محترم.

بله متوجه هستم!!!!!!!!! پس انگار حرف من بی احترامی شد؟؟؟

ghoghnoos

New member
سلام دعوا نکنین ما فعلا چاره ا ی جز صبر کردن نداریم نه با شعار دادن چیزی درست میشه نه با حرکت کردن بهتره سعی کنیم خودمونو همونجوری که همیشه با تغییرات وفق دادیم سازگار کنیم اینجوری لا اقل فرصت بیشتری برای فکر کردن درمورد آیندمون داریم بهتره درس بخونیم و تعصبی نباشیم

ghoghnoos

New member
همه اون چیزهایی که بچه ها میگن درسته همه یه انتظاراتی از جامعمون داریم همه دوس داریم راحت زندگی کنیم همه دوس داریم و می خایم که اوضاع کاش این جوری نبود اما قربونتون برم بهتر نیست به نیمه پر لیوان هم نگاهی بندازیم و به اون کشورایی نگاه کنیم که همین یه جرعه آرامش و رفاه و یه ذره از این امنیت را که ما داریم شاید ندارن

Ebro

New member
دستت درست امید خان چه تاپیک خوبی بود:thumbsupsmileyanim:

sara77

New member
چی شده اینجاااااااااااااااااااااا اوه اوه ولی انصافا یکمم واقع بین باشیم خوبه من از این وضع جامعمون بدم میاد اگه یکم از این بدتر شه واقعا نمیدونم دیگه میخاد چطوری باشه

بالا