ماهی چند پول موبایل میدی؟

باران4

New member
از شیش هزار بیشتر نشدس........
از هزار و پونصدم کمتر نشده................

setayesh71

New member
خخخخ ستایش اخه شوهرم شد مخاطب خاص، ادم به شوهر زنگ میزنه 2 ساعت میحرفه مگه! فوقش ز بزنی بگی نون بگیر دیگه:25r30wi:مخاطب خاص فرق میکنه اون نی یچی دیگس :smiliess (14):

نه خواهر من ما از اوناش نیستیم ! آره !
چه جالب ! آدم به مخاطب خاص اونطوری زنگ بزنه 2 ساعت حرف بزنه ولی به شوهر فقط بگه نون بخر !!! دوست ندارم اینطوووووووووووووووووری:13:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mj1919

حسان

Well-known member
برای من قبل قبولی در ارشد ؛ ته تهش سه هزار تومن بود.. رکورد 1700 تومن هم دارم...الان آ حدود 6 هزار تومن تا 8 هزار تومن میاد...

amirreza

New member
واسه من یبار 40شدسال 89 کل فامیل این عملمو محکوم کردن ...بعد اون تا سال 91همش 20-25 بود :riz513:
الانا ماهی 3-4 تومن ...بازار مخاطب خاصمون کساده....بخایمم ز بزنیم با گوشیه اینو اون میزنگیمممممممم:thumbsdownsmileyani:smiliess (14):

biosta

Well-known member
واسه من یبار 40شدسال 89 کل فامیل این عملمو محکوم کردن ...بعد اون تا سال 91همش 20-25 بود :riz513:
الانا ماهی 3-4 تومن ...بازار مخاطب خاصمون کساده....بخایمم ز بزنیم با گوشیه اینو اون میزنگیمممممممم:thumbsdownsmileyani:smiliess (14):

جسارت نشه ، بازارت رو با شریک زندگی ات آباد کن

setayesh71

New member

منم یه بار 40 هزار تومان فققط قبض اس ام اس اومد برام ! از اون به بعد خطمو شارژی کردم که چشممو نبدنم و اس بدم ! حداقل حواسم باشه کی تموم میشه !

ROJO

New member
نه خواهر من ما از اوناش نیستیم ! آره !
چه جالب ! آدم به مخاطب خاص اونطوری زنگ بزنه 2 ساعت حرف بزنه ولی به شوهر فقط بگه نون بخر !!! دوست ندارم اینطوووووووووووووووووری:13:

شومام بعد که شوور کردی به حرف من میرسی، اذیت نکن خودتو فعلأ ;)

بانو

New member
چه اقتصادی همگی !!!!!!!!!!!!!!!! من بی مخاطب خاص ماهی ۳۰ تومن شارژ میکنم :j58r36j3gcr4suxymup

کلا آدمیم که روابط عمومیم خوبه:dadad4: کلا تو ۲۴ ساعت با طرف دوست میشم و کلی تعریف ...عاشق دوست پیدا کردنم و آدمای تازه تاپ و سرحال . ولی هنوز دوست صمیمی پیدا نکردم.سایز دل هیشکی سایز دلم نیست :sadsmiley:دارم بیچاره میشم از بس شارژ تو گوشیم میزنم .
میخوام اقتصادی باشم یکم به فکر پدر باشم ولی نمیشه

از بس من خوش صحبتم
:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
والا همراه اول که 6000 تومن اونم پول جابجایی و بدهی پیشین و مالیات و .... هست

ایران ول هم که با وجود وایبرو واتز آپ (که خدا پدرشونو بیامرزه )زیاد نیست!!!:riz481:

نوتر

New member
:j58r36j3gcr4suxymup

کلا آدمیم که روابط عمومیم خوبه:: کلا تو ۲۴ ساعت با طرف دوست میشم و کلی تعریف ...
از بس من خوش صحبتم
:thumbsupsmileyanim:

اتفاقا منم روابط عمومیم خوبه تک میزنم اون طرفیا خودشون زنگ میزنن. هم خوش صحبتم هم اقتصادی
خخخخ:motat:

saya1370

New member
من بستگی داره ی وقتایی کل ماه 4تومن
گاهی هفته ای 5.6 تومن
بستگی به حالم داره

asal 92

New member
والا همراه اول که 6000 تومن اونم پول جابجایی و بدهی پیشین و مالیات و .... هست

ایران ول هم که با وجود وایبرو واتز آپ (که خدا پدرشونو بیامرزه )زیاد نیست!!!:riz481:

خب با همون همراه اولت از وایبراستفاده کن ....
تازه این ویچت هم که هزینه هارو حسابی آورده پایین ی پول اینترنت میدیم و بس ....

amirreza

New member
داداش امید والاااااا مخاطب خاصمون همسرمون میخواست بشه که رفیق نیمه راه شد .....جا زد فرار کرد:smiliess (5):.....مام گفتیم هر جور راحتی:dadad4:

آخرین ویرایش:

pashmak

New member
منکه از اول ثابت دارم اعتباری نداشتم اما ایرانسل داشتم خوب بود چون مرتبط اس میداد موجودیمو
ماه پیش 50 اینماه 47 خیلیه خدایی خودمم نمیدونم چرا / روزها فکر من این است وهمه شب سخنم/ شاید جابجایی بهش میخوره

هر وقت دلم تنگ میشه زنگ میزنم به دوستام بدیختی اینه که همشون همشهری نیشتند خووووووووو

mahsa.

New member
هفته ای 4تومن
ماهی میشه 28تومن البته یه خطم اون یکی کم میاد.

بالا