مامایی ها..آیا به نظرتون حق من قبولی نبوده؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ala

New member
دوست من زبانش 15 درصدبودبقیه درصداش 60-70 بهداشتش زیر50 شهیدبهشتی قبول شده رشته مامایی بود من خیلی براتون ناراحت شدم پیگیرکارتون باشید.

آخرین ویرایش:

aohm

New member
سمين و آمنه و... تو تكميل ظرفيت قبول شدين؟
آمنه جان اگه مشكلي نيست درصدات و رتبه ت رو لطفا بذار
اين قضيه شما براي ما استرسي درست كرده كه نگوووو...

nazaninmahdavi

New member
نمره من 140 و فقط تهران زده بودم . مردود شدم. دلم میسوزه چون اگر امکان شهرستان رفتن داشتم الان قبول بودم . انشاء الله سال دیگه...

آمنه

New member
سمين و آمنه و... تو تكميل ظرفيت قبول شدين؟
آمنه جان اگه مشكلي نيست درصدات و رتبه ت رو لطفا بذار
اين قضيه شما براي ما استرسي درست كرده كه نگوووو...

سلام .جنین شناسی80% ،بارداری47%، نوزادان52%، داخلی جراحی61%، بهداشت61% و زبان10% این درصذای اعلام شده من از طرف وزارت بهداشت وتکمیل ظرفیت هم قبول نشدم چون کلا مطمئن بودم رشته مامایی تککمیل ظرفیت نخواهد داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آمنه

New member
نمره من 140 و فقط تهران زده بودم . مردود شدم. دلم میسوزه چون اگر امکان شهرستان رفتن داشتم الان قبول بودم . انشاء الله سال دیگه...
سلام نازنین جان. عزیزا مطمئن نباش که قبول میشدی و اصلا هم ناراحت نباش که چرا شهرستان نزدی چون من با 208 و سمین با اون درصدای عالیش قبول نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!پس اصلا ناراحت اتنخاب دانشگاهت نباش

آمنه

New member
دوست من زبانش 15 درصدبودبقیه درصداش 60-70 بهداشتش زیر50 شهیدبهشتی قبول شده رشته مامایی بود من خیلی براتون ناراحت شدم پیگیرکارتون باشید.
سلام آلا جان مطمئنم جای پیگیری نداره چون چیزی که برای قبولی مهمه درصد نیست نمره هستش که باتوجه به نمره آخرین فرد قبولی 233در سهمیه آزاد(و سهمیه استعداد درخشان 215) من با 208 حرفی برای گفتم ندارم:smiliess (7):

midwifry

New member
سلام آلا جان مطمئنم جای پیگیری نداره چون چیزی که برای قبولی مهمه درصد نیست نمره هستش که باتوجه به نمره آخرین فرد قبولی 233در سهمیه آزاد(و سهمیه استعداد درخشان 215) من با 208 حرفی برای گفتم ندارم:smiliess (7):

دوستای عزیزم منم با این درصدها(بارداری50.جنین61.نوزادان65.بهداشت72.داخلی66.زبان11)قبول نشدم نمرم226 شد.وقتی درصدامو با دیگران مقایسه میکنم این سوال ذهنمو خیلی مشغول کرده که درصد زبان ملاکه یا الویت بندی در انتخاب دانشگاه؟خواهشن هر کی اطلاعاتی داره ما رو هم در جریان قرار بده

senoritamaria

New member
دوستای عزیزم منم با این درصدها(بارداری50.جنین61.نوزادان65.بهداشت72.داخلی66.زبان11)قبول نشدم نمرم226 شد.وقتی درصدامو با دیگران مقایسه میکنم این سوال ذهنمو خیلی مشغول کرده که درصد زبان ملاکه یا الویت بندی در انتخاب دانشگاه؟خواهشن هر کی اطلاعاتی داره ما رو هم در جریان قرار بده

نمره کل مهمه

aohm

New member
ناراحت نباش آمنه جان.حداقل الان خيالت راحت شد كه حقي ازت ضايع نشده،اينطور كه معلومه رقابت خيلي بالاست و شركت كنننده ها همه با آمادگي زيادي ميان سر جلسه كه درصدا انقدر به هم نزديك ولي نتايج متفاوته.نمره خوبت نشون ميده كه تواناييت زياده و ميتوني با تلاش دوباره بهترين نتيجه رو بگيري...تا چشم به هم بزنيم چند ماه گذشته و دوباره موقع كنكور رسيده
موفق باشي عزيز

aohm

New member
ناراحت نباش آمنه جان.حداقل الان خيالت راحت شد كه حقي ازت ضايع نشده،اينطور كه معلومه رقابت خيلي بالاست و شركت كنننده ها همه با آمادگي زيادي ميان سر جلسه كه درصدا انقدر به هم نزديك ولي نتايج متفاوته.نمره خوبت نشون ميده كه تواناييت زياده و ميتوني با تلاش دوباره بهترين نتيجه رو بگيري...تا چشم به هم بزنيم چند ماه گذشته و دوباره موقع كنكور رسيده
موفق باشي عزيز

aohm

New member
اينطور كه درصداي امنه و ميدوايف ري نشون ميده زبان خيلي تعيين كننده س

nazaninmahdavi

New member
سلام نازنین جان. عزیزا مطمئن نباش که قبول میشدی و اصلا هم ناراحت نباش که چرا شهرستان نزدی چون من با 208 و سمین با اون درصدای عالیش قبول نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!پس اصلا ناراحت اتنخاب دانشگاهت نباش

اصلاح می کنم . نمرم 240 شده ...

آمنه

New member

هر دو مهمه. اگر درصدات خوب بزنی و بعدش فقط اکتفا کنی ب دانشگاه مثلا تهران و بقیه شهرستان ها را نزنی خوب ممکنه قبول نشی چون ممکنه بالاتر از درصدای تو هم باشه مثل کاری که نازنین کرده!!!!!!!! بر عکسشم هست یعنی اینکه همه دانشگاهها را انتخاب کنی ولی ب جاش درصدات پایین بزنی!!!!!!!!!!!اما در کل زبان چه تو آزمون ارشد چه تو آزمون دکترا و هر آزمون دیگه ایی نقش تعیین کننده داره چون اکثریت توی این درس مشکل دارند و حتی اگه دروس اختصاصیتم زیاد خوب نزنی و بجاش بتونی ب سوالای زبان خوب جواب بدی مطمئن باش تو این رقابت برنده میشی مثل سینوریتاماریا عزیزم که واقعا از نظر زبان عالی بوده

آمنه

New member
آمنه رتبه ت چند بود؟
سلام عزیزم رتبه ی من 408 بود!!!!!!!!! راستی درصدات همون هایی بود که حساب کرده بودی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه دوست داشتی درصدات برامون بزار تا بقیه بچه هایی که برای سال اینده میخونند متوجه اهمیت زبان بشند و یه زحمت دیگه منابع زبانی که میخوندی برامون بزار :thumbsupsmileyanim:!!!!!!!!!!منکه تصمیم گرفتم امسال بیشتر روی زبان کار کنم فکر کنم بهتر جواب بده

senoritamaria

New member
کارنامه من :

جنین 42 بارداری 50 نوزادان 45 داخلی 42 زبان 75 بهداشت 72
نمره 240 رتبه 141

آمنه ولی تو کلاس ما نمره 231 هم بود!!

آمنه

New member
واقعا پس چرا زدن آخرین نمره قبولی 233؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سهمیه ایی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا