مامایی های کنکور داده..بگین چه طوری خوندین؟؟

vb2

New member
بچه هایی که میخواین کنکور بدید اگه پارسال قبول نشدید بیاید روش مطالعه تونو بگید تا با هم بفهمیم ضعفش کجاست تا رفعش کنیم

میخوایم سال دیگه کلی مامایی قبولی ببینیم اینجا ها

shirin68

New member
من تا قبل از دی ویلیامز خوندم.البته از چکیده که به نظرم بهتر از 3 جلده.و از دی به بعد جدی شروع کردم.زنان و نوزادان خوندم.اخرای اسفند و کل فروردین تعطیل کردم.اردیبهشت جنین و ام سی اچ خوندم.خرداد هم مرور.هم زمان همه اینه تست میزدم.تست تست تست.به نظرم رو تستهای کنکورهای سال پیش کار کردن خیلی مهم و تاثیر گذاره.و اینکه از چکیده کتابها خوند.چون رفرنسهای اصلی حجم زیاد و مطالب که تو کنکور نمیاد زیاد دارن و خوندنش وقت و انرزی ادمو میگیره.من این کارو کردم و قبول شدم.موفق باشید همگی

mamai86

New member
شیرین جون

شما دانشجو بودین یا فارغ التحصیل
مجرد یا متاهل
مرسی که توضیحات کاملی دادین.قبولیتون مبارک دوست عزیز:thumbsupsmileyanim:

mamai86

New member
بابا ای ول

بهت افتخار کردم..چقدر احساس بی سوادی به خودم دست داد

shirin68

New member
وای.یعنی ما با سوادیم؟خوشحال شدییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم

mw.ashel

New member
بابا ای ول بهت افتخار کردم..چقدر احساس بی سوادی به خودم دست داد
سلام آذر جون . امیدوار باش من که پای ثابتم و با کمک و راهنمایی هم بلاخره قبول میشیم.اون لحظه قبولیمو که یه یادم میارم خیلی شارژ میشم. ولی از دوستان خبری نیست و نگرانشون شدم.اگه مایلی ما با هم شروع کنیم؟

baboliau

New member
آشل جان من هم هستم
بیاین امسال فقط برای قبولی بخونیم.امسال هیچ شکست و اشتباهی درکار نیست.همگی پا به پای هم تا قبولی پیش میریم.فقط قول بدین وسط راه پشت همدیگه رو خالی نکنین:smilies-azardl (113

mw.ashel

New member
آشل جان من هم هستم
بیاین امسال فقط برای قبولی بخونیم.امسال هیچ شکست و اشتباهی درکار نیست.همگی پا به پای هم تا قبولی پیش میریم.فقط قول بدین وسط راه پشت همدیگه رو خالی نکنین:smilies-azardl (113

ممنونم برنامت عالیه.منم از شنبه شروع میکنم و شبا اینجا میام و گزارش میدم.موفق باشیم .

mid.68

New member
سلام بچه های گل مامایی من پارسال باطرح درس خوندم ولی امسال توقف گرفتم که یه رتبه ی خوب قبول شم.من از22مهر شروع کردم روزی 10ساعت میخونم مرورمم بد نیس ولی تمرکزم پایینه.وقتی میرم یه تست بزنم فقط یه هاله ای از مطالب یادمه .به نظر شما من باید چکارکنم؟

mid.68

New member
تقریبا خیلی دوره میکنم ولی حفظ حفظ نیستم به نظرتون چیکار کنم/

parnia

New member
سلام دوست خوبم.من سال قبل که دانشجو بودم و قبول نشدم.امثال میخوام با طرح درسم بخونم.بنظرت سخته؟؟ آخه حوصله ندارم مدام سر کتاب بشینم.بخصوص که حس میکنم خیلی مطالبو بلدم....از آذر ماه شروع کردم...روزی دو سه ساعتم بیشتر نمیخونم.کلا" انگیزه ندارم...نمیدونم چرا...

shima.p

New member
تقریبا خیلی دوره میکنم ولی حفظ حفظ نیستم به نظرتون چیکار کنم/
سلام همکار گرامی
اصلا لازم نیس حفظ کنی مطلبی رو همین که اونو بگیری و واست نهادینه بشه کافیه
ولی چیزی که توو کنکور مهمه نکات هستن
شما سعی کن توو مبحثی که میخونی چون اصل موضوع رو میدونی رو جاهایی که برات جا افتادنش سخته کار کنی فقط کافیه جا بیفته و ملموس بشه برات

shima.p

New member
سلام دوست خوبم.من سال قبل که دانشجو بودم و قبول نشدم.امثال میخوام با طرح درسم بخونم.بنظرت سخته؟؟ آخه حوصله ندارم مدام سر کتاب بشینم.بخصوص که حس میکنم خیلی مطالبو بلدم....از آذر ماه شروع کردم...روزی دو سه ساعتم بیشتر نمیخونم.کلا" انگیزه ندارم...نمیدونم چرا...
سلام
اینکه با طرح میخوای بخونی خیلی خوبه و میشه قبول شد
اینکه انگیزه نداری نشون میده توو درونت اصلا به ارشد احساس نیاز نمیکنی و زیاد مهم نیس برات ولی در دنیای بیرون جاذبه هایی که ارشد داره تو رو به سمت خودش میکشه
به نظر من سعی کن اول بشینی سنگاتو با خودت وا بکنی و 2 2 تا 4 تا کنی ببینی واقعا میخوای ارشد رو یا کار مهمتره!!!!!!!!!!!!!!!
بعدش وقتی بفهمی ارشد رو میخوای واسش همه کار میکنی
پیوستگی داشتن توو مطالعه واسه ارشد خیلی مهمه
موفق باشی

parnia

New member
سلام
اینکه با طرح میخوای بخونی خیلی خوبه و میشه قبول شد
اینکه انگیزه نداری نشون میده توو درونت اصلا به ارشد احساس نیاز نمیکنی و زیاد مهم نیس برات ولی در دنیای بیرون جاذبه هایی که ارشد داره تو رو به سمت خودش میکشه
به نظر من سعی کن اول بشینی سنگاتو با خودت وا بکنی و 2 2 تا 4 تا کنی ببینی واقعا میخوای ارشد رو یا کار مهمتره!!!!!!!!!!!!!!!
بعدش وقتی بفهمی ارشد رو میخوای واسش همه کار میکنی
پیوستگی داشتن توو مطالعه واسه ارشد خیلی مهمه
موفق باشی
ممنوننم شیما جون.من خیلی به ادامه تحصیل علاقه دارم..این بی انگیزگی همش بخاطر بی نتیجه شدن تلاشای سال قبلمه..هنوزم باورم نمیشه قبول نشدم!!!!
با این حال میخام تلاشمو بکنم..مرسی از راهنماییت عزیزم.

shima.p

New member
ممنوننم شیما جون.من خیلی به ادامه تحصیل علاقه دارم..این بی انگیزگی همش بخاطر بی نتیجه شدن تلاشای سال قبلمه..هنوزم باورم نمیشه قبول نشدم!!!!
با این حال میخام تلاشمو بکنم..مرسی از راهنماییت عزیزم.
خواهش میشه دوستم
وظیفمه

mid.68

New member
سلام مرسی شیما جون از راهنماییت.من حس میکنم تمرکز ندارم وقتی میخوام شروع کنم هزار تا فکر میاد توذهنم...:smiliess (2):

shima.p

New member
سلام مرسی شیما جون از راهنماییت.من حس میکنم تمرکز ندارم وقتی میخوام شروع کنم هزار تا فکر میاد توذهنم...:smiliess (2):
خواهش میشه دوستم
برای خودت قانون بزار
مثلا من از این ساعت تا این ساعت فقط کارم اینه که این چن صفحه رو بخونم و بعدش میرم سره فکرم

بالا