لینک های جالب :)

faranita

New member
خودتون رو خالي کنيد!

تصور کنيد اين آقا همونيه که دلتون مي‌خواد سر به تنش نباشه!! ابزارهاي مختلف رو هم مي‌تونيد از منوي سمت چپ انتخاب کنيد. با کلیک روی جعبه کمک های اولیه هم مثل اولش آماده و سرحال میشه! مشت،‌ لگد، چوب يا پنجه بوکس!! با کدومش بيشتر حال مي‌کني؟

http://bartarinha.ir/files/fa/news/1390/12/22/69674_773.swf

اگه باز نشد همون صفحه و آدرس رو دوباره رفرش کنید میاد:whistle:

آخرین ویرایش:

Leyenda

Well-known member
در گوگل این کلمه رو سرچ کنید
Google Gravity
اولین سایتی که میاد رو باز کنید ، ببینید چه اتفاقی می افته
تو صفحه ای که باز میشه یه چیزی سرچ کنید ! ببینید چی میشه!!!!!:33:

ساحل

New member
خودتون رو خالي کنيد!

تصور کنيد اين آقا همونيه که دلتون مي‌خواد سر به تنش نباشه!! ابزارهاي مختلف رو هم مي‌تونيد از منوي سمت چپ انتخاب کنيد. با کلیک روی جعبه کمک های اولیه هم مثل اولش آماده و سرحال میشه! مشت،‌ لگد، چوب يا پنجه بوکس!! با کدومش بيشتر حال مي‌کني؟

http://bartarinha.ir/files/fa/news/1390/12/22/69674_773.swf

اگه باز نشد همون صفحه و آدرس رو دوباره رفرش کنید میاد:whistle:

چقد خشنه!!!:5::smiliess (15):
طفلکی آقاهه چه بلایی سرش آوردم
:65d6a5d6s:

aram ft

New member
توسط اين سايت به آينده تون ايميل بزنين.تاريخي که ميخواهين اين ايميل به دستتون برسه رو مشخص کنين و هر چي ميخواهين براي آينده تون توش بنويسين و بعدش توي تاريخي که بهش گفتين نامه رو دريافت کنين و ببنيد گذشته چي ميخواستين و چه مي کردين و براي آينده چه چيزهايي رو ميخواستين.

http://www.futureme.org

آخرین ویرایش:

Leyenda

Well-known member
SOoOoOoO Useful

مسیر یابی به زبان فارسی

1Car :: مسیر یابی

وارد لينك بالا شده و مسير مبدا و مقصد را وارد كنيد تا در پايين صفحه اطلاعات كامل مسير نشان داده ميشود . نقشه قابليت بزرگنمايي هم دارد .

سامانه مسیریابی: مسیریابی به زبان فارسی علاوه بر اطلاعات راه، وضعیت جوی نقاط مبدأ و مقصد را در اختیار شما قرار می‏دهد.
مناسب براي سفر هاي نوروزي و داخل كشوري
:a2d3:

mj1919

New member
توسط اين سايت به آينده تون ايميل بزنين.تاريخي که ميخواهين اين ايميل به دستتون برسه رو مشخص کنين و هر چي ميخواهين براي آينده تون توش بنويسين و بعدش توي تاريخي که بهش گفتين نامه رو دريافت کنين و ببنيد گذشته چي ميخواستين و چه مي کردين و براي آينده چه چيزهايي رو ميخواستين.

FutureMe.org: Write a Letter to the Future

جالبه!
من از این دوبار استفاده کردم!

یکبار یک نامه به یکسال بعدم نوشتم!
یکبارم به 8-9 ماه بعدم!

بعد که نامه ها به دستم رسید خیلی خیلی برام جالب بود! خیلی دیدم عوض شده بود، آرزوهام عوض شده بود! خیلی چیزایی که سطحی خواسته بودم بدست نیاورده بودم، هر چیزی که عمیقا خواسته بودم ، بدست آورده بودم!

یکجورایی خیلی باحاله!

mohana

Well-known member
جالبه!
من از این دوبار استفاده کردم!

یکبار یک نامه به یکسال بعدم نوشتم!
یکبارم به 8-9 ماه بعدم!

بعد که نامه ها به دستم رسید خیلی خیلی برام جالب بود! خیلی دیدم عوض شده بود، آرزوهام عوض شده بود! خیلی چیزایی که سطحی خواسته بودم بدست نیاورده بودم، هر چیزی که عمیقا خواسته بودم ، بدست آورده بودم!

یکجورایی خیلی باحاله!

منم سالی که دانشگاه قبول شدم نوشتم برای 4 سال بعدش..موقع فارغ التحصیلی......

mj1919

New member

منم سالی که دانشگاه قبول شدم نوشتم برای 4 سال بعدش..موقع فارغ التحصیلی......

منم اونایی که بدستم رسیده رو گفتم!

چند تایی واسه ی 10 سال بعد و 30 سال بعد نوشتم ، کلی هم توش از زمانه نوشتم و پیش بینی هایی کردم!
(امیدوارم این سرویس تا اون موقع ادامه داشته باشه!!!!:riz277:)

شهاب

New member
عددی که بدست میاد یا نه هست یا مضربی از 9
دقت کنی عدد 9 و مضاربش یک شکل دارن

آره من فکر میکنم دقیقا همینطوره که مهنا میگه.در ضمن برای اینکه به این موضوع پی نبری هر دفعه شکل رو تغییر میده ولی همونطور که مهنا گفت شکل 9 و مضاربش یکیه.

بالا