لزگی یا رضازاده

paradise80

New member
s\سلام ادمین عزیز .تشکر از زحمات فراوان شما
هر چه تلاسش کردم نشد ......کاربزیم رو نمیخونه ,راهنمایی بفرمایید

paradise80

New member
قرار دادیم نه در عرض چند روز بلکه بفاصله ی 2 ساعت! برید دانلود کنید
سرعت عمل رو داشتین؟!:smiliess (15):

لینک دانلود در زیر:
پاسخ تشریحی درس زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت

[/b]سلام وقت بخیر
ممنون از زحمات شما .من که هر کاری کردم نشد .نام کاربریم رو نمی پذیره .
لطفا راهنمایی بفرمایید[/b]

sadafi

New member
نظرتون راجع به کتاب هایی که وزارت بهداشت معرفی کرده مثل developing و expanding چیه؟

Leyenda

Well-known member
نظرتون راجع به کتاب هایی که وزارت بهداشت معرفی کرده مثل developing و expanding چیه؟

هر دوشون کتابای خوبی هستن، به خصوص برای کسایی که فقط کتابایی مثل 504 و تافل میخونن (که فقط لغت هست!!لغت تنها مفید نیست، حتما باید تو متن باشه).متن های خوبی داره و هر کدومشون دو جلد داره، این کتابا خوبن.

بچه ها کتاب موزاییک چطوره؟

کتاب موزاییک حرف نداره... لغتای زیاد و مشابه داره ... خیلی خیلی خوبه، فقط کمی سطحش بالاست.کسی که زبانش زیاد خوب نباش،بهتره اول کتابای راحتر مثل developing و expanding بخونه، بعد بیاد سروقت موزاییک.

sadafi

New member
هر دوشون کتابای خوبی هستن، به خصوص برای کسایی که فقط کتابایی مثل 504 و تافل میخونن (که فقط لغت هست!!لغت تنها مفید نیست، حتما باید تو متن باشه).متن های خوبی داره و هر کدومشون دو جلد داره، این کتابا خوبن.

بعد لازمه که کلمه هایی که در متن های این دو تا کتاب هست رو حفظ کنیم؟

Leyenda

Well-known member
بعد لازمه که کلمه هایی که در متن های این دو تا کتاب هست رو حفظ کنیم؟

اره حتما...
اتفاقا کلمه های خوبی هم داره...که تو کنکور ازشون استفاده میشن!!و کلا مرتبط با رشته هامونه!
بعدشم چون این لغت ها رو توی متن میخونی، راحتر میتونی یادشون بگیری!( به شرطی که 1-2 بار مرور داشته باشی!)

nastaran8

New member
سلام دوستان عزیز
من کتاب لزگی رو دارم ولی میخواستم در مورد کتاب رضازاده هم یه سری اطلاعات کسب کنم...ایا متنهای کتاب رضازاده با لزگی فرق داره؟ و رضازاده چه مطالبی داره که لزگی نداره؟
ممنونم

sefidrooze

New member
زبان...................................

دوستان من اسنشیال رو خوندم.504 بخونم یا نه ؟یکی میگه بده.یکی میگه خوب
رضا زاده بعدش بگیرم یا لزگی؟چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ariya.21

New member
من زبان ارشدو خوب زدم،اگه نظر منو می خوای لغات 504 رو با لایتنر بخون لزگی رو هم باهاش بخون،اگه لزگی رو خوب بخونی یه هدفت می رسی

zaragenetic64

New member
عزیزم من خودم سالی که ارشد میخواستنم بدم کلاسای رضا زاده رو رفتم جزوه ای که به ما داده بود خیلی عالی بود و لی در کل لغات کتاب رضازاده تقریبا همونایی هست که تو essential هست از کتاب رضا زاده قسمت اشتباهات متداول رو بخون و از کتاب لزگی همه سوالات زبان سالهای قبل به انضمام بخش درک مطلب ها رو عالی مسلط شو ودر نهایت لغاتی که از ازمونهای ارشد سال قبل هست رو بخون .من زبانم رو 60 درصد زدم به خاطر کم اوردن زمان وگرنه عالی خونده بودم.
امیدوارم موفق باشی عزیزم

puranabi

New member
سلام بچه ها من روانشناسی بالینی میخونم. میخوام کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم-روانشناسی بالینی-منم باید لزگی ورضازاه رو بخونم

shamila

New member
اکثر قبولی های امسال هر دو ویا یکی از این دو رو خوندند
رضازاده دامنه لغت شما رو تکمیل می کنه بنابراین اول توصیه می کنم رضاضاده رو بخونید
بعد از افزایش دامنه لغت با رضازاده لزگی رو در مرحله بعد شروع کنید که هم لغاتش مشترک با رضازاده س و هم ریدینگ شما رو قوی می کنه
اگر کسی فقط رضازاده رو کامل(خیلی بادقت) بخونه: حداقل 50 درصد می زنه
اگر کسی هر دو رو کامل بخونه: حداقل 70 می زنه

شک نکنید

سلام من لزگی و 1100 رومیخونم. به نظرتون چیز دیگه هم بخونم؟

salimeh

New member
برای کسی که 504 واسنشیال رو خونده خوندن لزگی تقریبا چقدر زمان میبره؟

بالا