قطار شیراز پیش به سوی دانشگاه علوم پزشکی

fifi

New member
بچه ها بگيد از كدوم استانا ميايد شيراززززززززززززززز

fifi

New member
من قبلا گفتم خراسان شمالي.
1700كيلومتر راههههههههههههه:wacsmiley:

- - - Updated - - -

من قبلا گفتم خراسان شمالي.
1700كيلومتر راههههههههههههه:wacsmiley:

Edna

New member
همتون حسابی خوش اومدین به شیرازززز....اگر دانشگاه دوره کارشناسیتون نزدیک بوده و الان مجبورین مسافت زیادی رو واسه ارشد برین و شیراز محیط جدیدیه واستون...اصلا نگران نباشین...شیراز جاییه که راحت میشه باهاش کنار اومد و اخت شد:ad54ad:

Y77

New member
بچه ها اطلاعیه ی ثبت نام زد یونی خبر بدیدها

fifi

New member
پس دانشگاه شيراز كي ميخواد اطلاعيه بذاره!!!!!:p7977cujr38iyymsu8:

bacillus.bs

New member
باسيلوس عزيز من ميخوام بدونم خوابگاه به همه رشته ها ميدن يا اولويت با رشته هاي خاصي هست؟كلا اولويت خوابگاه با كياست؟
دوستان هم رشته اي من كه شيراز قبول شدن گفتن خوابگاه خيلي سخت دادن و به يه عده هم ندادن ميگن خوابگاه هاي اونجا كمه! هر كي يه چيزي ميگه من واقعا موندم كدوم صحت داره!!:wacsmiley:

- - - Updated - - -

باسيلوس عزيز من ميخوام بدونم خوابگاه به همه رشته ها ميدن يا اولويت با رشته هاي خاصي هست؟كلا اولويت خوابگاه با كياست؟
دوستان هم رشته اي من كه شيراز قبول شدن گفتن خوابگاه خيلي سخت دادن و به يه عده هم ندادن ميگن خوابگاه هاي اونجا كمه! هر كي يه چيزي ميگه من واقعا موندم كدوم صحت داره!!:wacsmiley:
والا به من که راحت دادند
اذیت هم نکردند
حتی یکی از دوستام مال زرقان که یکی از شهرای خیلی نزدیک به شیرازه امسال درخواست خوابگاه داده گفتند بهش میدند

bacillus.bs

New member
فعلا برید خوش بگذرونید:painting:
و خودتونو برای 7 خان رستم اماده کنید:65d6a5d6s:
که به این راحتیا ولتون نمی کنند:smilies-azardl (181

ftm70

New member
فعلا برید خوش بگذرونید:painting:
و خودتونو برای 7 خان رستم اماده کنید:65d6a5d6s:
که به این راحتیا ولتون نمی کنند:smilies-azardl (181

این روزا دارم از خیلیا میشنوم که بیوشیمی بالینی شیراز قوی و سخت گیره:smilies:

fifi

New member
شيراز هم اطلاعيه ثبت نام زده:applause:
قطار آماده حركت داره ميشه:thumbsupsmileyanim:

- - - Updated - - -

شيراز هم اطلاعيه ثبت نام زده:applause:
قطار آماده حركت داره ميشه:thumbsupsmileyanim:

maha

New member
تبریک به همه واسه قبولی شیراز.
شیراز واقعا شهر توپی هست. عالیهههههههههههههه
درسهاتون رو فشرده بخونین که وقت بیارین واسه خوش گذرونی. من شیرازی نیستم ولی انقد کارشناسی بهم خوش گذشت که ارشدمم همینجا زدم.
واسه خوابگاه یکم اذیت میکنن. ترم اول میفرستنتون ی خوابگاه داغون. ولی از ترم دو به ترتیب معدل میاید خوابگاه ارم که دنیایی هست واسه خودش. کمپوس باحال و جو عالی داره.
گروه ایمونولوژی، بیوشیمی ، میکروب و تغذیه شیراز خیلی سخت گیر هستن.
بخصوص ایمونو. که 5 روز هفته داشتن پارسال.
دوست عزیز که بیوشیمی قبول شدی ، گروه بیوشیمی شیراز واقعا عالی هست در سطح کشور. خانم دکتر اکملی ، دکتر نقیب، دکتر ثقه السلام عالی هستن. و با خانم دکتر زهره مصطفوی پور ارتباط قوی داشته باش. ایشون هم استاد بیوشیمی هستن و هم رئیس تحصیلات تکمیلی شیراز و خیلی خانوم باسواد متواضع و مهربونی هستن. زیادی حرف زدم عامو:)
امری داشتین در خدمتم

- - - Updated - - -

تبریک به همه واسه قبولی شیراز.
شیراز واقعا شهر توپی هست. عالیهههههههههههههه
درسهاتون رو فشرده بخونین که وقت بیارین واسه خوش گذرونی. من شیرازی نیستم ولی انقد کارشناسی بهم خوش گذشت که ارشدمم همینجا زدم.
واسه خوابگاه یکم اذیت میکنن. ترم اول میفرستنتون ی خوابگاه داغون. ولی از ترم دو به ترتیب معدل میاید خوابگاه ارم که دنیایی هست واسه خودش. کمپوس باحال و جو عالی داره.
گروه ایمونولوژی، بیوشیمی ، میکروب و تغذیه شیراز خیلی سخت گیر هستن.
بخصوص ایمونو. که 5 روز هفته داشتن پارسال.
دوست عزیز که بیوشیمی قبول شدی ، گروه بیوشیمی شیراز واقعا عالی هست در سطح کشور. خانم دکتر اکملی ، دکتر نقیب، دکتر ثقه السلام عالی هستن. و با خانم دکتر زهره مصطفوی پور ارتباط قوی داشته باش. ایشون هم استاد بیوشیمی هستن و هم رئیس تحصیلات تکمیلی شیراز و خیلی خانوم باسواد متواضع و مهربونی هستن. زیادی حرف زدم عامو:)
امری داشتین در خدمتم

fifi

New member
دوست عزيزم ثبت نام خوابگاه از چندم شروع ميشه؟ما بايد از خراسان بيايم 1700كيلومتر حالا نميدونم با اين خوابگاه چكار كنم!! كي ميدن؟ما برسيم اونجا بهمون خوابگاه ميدن يا 10-15روزي آواره هستيم؟

maha

New member
دوست عزيزم ثبت نام خوابگاه از چندم شروع ميشه؟ما بايد از خراسان بيايم 1700كيلومتر حالا نميدونم با اين خوابگاه چكار كنم!! كي ميدن؟ما برسيم اونجا بهمون خوابگاه ميدن يا 10-15روزي آواره هستيم؟
باید بدون وسیله بیاین ثبت نام کنین و خوابگاه رزرو کنین بعدا برین دوباره وسیله بیارین بنظرم اینطور راحت تر هستین. رئیس اداره خوابگاه خانم فرخی(خانمها) آقای میر ابراهیمی(آقایان) هستن زیاد مهربون نیستن:d همون روزی که میاین ثبت نام کنین اداره خوابگاهها هم برید رزرو کنین
رشتتون چیه؟

آخرین ویرایش:
بالا