قبول شدگان ارشد تغذیه 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehrshad.namdar

New member
بيا مشهد تا كمي از اين طبع شاعري بر تو بدمم تا شكوفا شود انجه در تو نحفته است نوتر جان! به جان خودم ها ها. جدي ناراحتي نداره خب دوباره ميخونيم قبول ميشيم بابا دنيا كه به اخر نرسيده اينقدر امتحان ميديم تا كنكور از رو بره.

mohana92

New member
سلام بچه ها تبریک می گم به تمام کسانی که قبول شدند .. بچه هایی هم که قبول نشدند انشا الله امسال می ونیم قبول میشیم. لطفا دوستانی که قبول شدند بگن کجا قبول شدند و درصد هاشون رو بگن و اینکه چی خوندن روزی چند ساعت و کلا یه راهنمایی درست بکنن دیگه. مرسی
lمرسی آقای نامدار.دانشگاه تهران قبول شدم.اگه درصدایی که خودمون حساب کردیم رو میپذیرید حتما همراه با بچه هایی که پذیرفته شدن، اعلام خواهیم کرد.

biochemistry.f

New member
فکر نمیکنم جواب بین المللو امروز بین نتایج زده باشن طبق اطلاعیه آخر توی سایت بخون
-22 پذيرش در شعب بين الملل توسط دانشگاههاي مربوطه انجام مي پذيرد لذا اسامي چند برابر ظرفيت براساس اولويت نمره به
دانشگاه اعلام كه پس از طي مراحل قانوني، اسامي پذيرفته شدگان توسط دانشگاههاي مربوطه اعلام مي گردد . لذا داوطلبان جهت
اطلاع از وضعيت نهايي خود متعاقباً با دانشگاه مربوطه هماهنگي لازم بعمل آورند .

moslemt

New member
سلام به همه من رشته علوم ازمایشگاهی هستم میخوام ارشد تغذیه بدم.خیلی رشته تغذیه را دوست دارم واسم دعا کنید

ttt

New member
من متوجه نشدم یعنی این اعلام نتایج شامل بین الملل نمیشه ؟؟ پس از کجا باید بفهیم بین الملل قبول شدیم یا نه ؟؟

فیندیخ

New member
سلام بچه ها...منم قبول شدم...علوم بهداشتی یزد....یادتونه یه بار اومدم گفتم اگه یزد قبول شم همممه بچه های انجمن و شام میدم؟؟؟واقعا خیلی خوشحالم...برای همممممه دوستان آرزوی موفقیت و مهم تر از اون شادی می کنم:*

فیندیخ

New member
تبریک مخصوص واسه هممممممه قبولی ها...ایشالله قبولی دکترا دوست جونیا:*

مینا 92

New member
سلام بچه ها...منم قبول شدم...علوم بهداشتی یزد....یادتونه یه بار اومدم گفتم اگه یزد قبول شم همممه بچه های انجمن و شام میدم؟؟؟واقعا خیلی خوشحالم...برای همممممه دوستان آرزوی موفقیت و مهم تر از اون شادی می کنم:*
تبریییییییییییییییییییییییک
خدا را شکر
حالا شام را میخای چیکار کنی؟
من تهرانم نمی صرفه بیام یزد برا شام
پول شام منو نقدی بفرست برام:smiliess (4)::ad54ad:

flor

New member
یاسی جون من بهت تبریک میگم از نگار خبری نیست
من قبول نشدم نمیدونم این بین الملل قضیه اش چیه؟
الان اومده نیومده

froozan

New member
بچه ها خواهشا اگه کسی در مورد بین الملل و این که اومده یا نه اطلاعی داره بده ؟ شاید یه امید کوچولویی پیدا کنیم؟:sadsmiley:

froozan

New member
فیندیخ جان بهت تبریک میگم، میشه ازت خواهش کنم درصدات رو که با کلید حساب کردی رو بهم بگی؟:riz304:

نوتر

New member
عاغایون و خانوما فعلا جمع شین فیندیخ میخواد شام مهمونمون کنه. ببین فیندیخ منو مهرشاد از هر چی که بگذریم دیگه خداییش از شام نمیگذریم. یعنی دیگه حالا خودت میدونی یا خودت بخر بیار یا پولشو بده ما یععک جوجه ای توپ واسه امشب ردیف کنیم :riz481:

آخرین ویرایش:

یاسمن

New member
یاسی جون من بهت تبریک میگم از نگار خبری نیست
من قبول نشدم نمیدونم این بین الملل قضیه اش چیه؟
الان اومده نیومده

مرسی عزیزم ، انشالله خبر قبولیتو میدی تو هم
منم در مورد بین الملل هیچ اطلاعی ندارم میگن انگاری بعدا میاد جوابش

فیندیخ

New member
دوست جونی های گلممممم من که هنوز یزد نیستم که...ولی ولی ولیییییییییییییییی خودم و همسرم هممممه شما رو دعوت میکنیم کرمان تا بیاین خونه مون و از همه مهمتر یه قیمه بادمجون بیییییسسسسسسسسسستتتتتتتتتت که تخصص اصلیمه کنار هم بخوریم.اونم از نوع چرب و چیل وحشتناکش که خودمون هم میدونیم که این توصیه های تغذیه ای مال بقیه ست.مگه نهههههه؟؟؟؟؟؟

فیندیخ

New member
تبریییییییییییییییییییییییک
خدا را شکر
حالا شام را میخای چیکار کنی؟
من تهرانم نمی صرفه بیام یزد برا شام
پول شام منو نقدی بفرست برام:smiliess (4)::ad54ad:
منم به تو تبریک میگم مینا جون....ایشالللله تو آزمون دکترا مثثه ارشد رو سفیدمون کنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا