قبولی های دانشگاه آزاد

par_pe

New member
یعنی* امید به تکمیل ظرفیت هست ؟؟؟ من رتبم علوم تحقیقات تهران ۳۲۵ شد یعنی* می*شه جایی اورد تو تکمیل ظرفیت....albate من مهندسی* پزشکی* می*خوام :14:

sanazmohandes

New member
یعنی* امید به تکمیل ظرفیت هست ؟؟؟ من رتبم علوم تحقیقات تهران ۳۲۵ شد یعنی* می*شه جایی اورد تو تکمیل ظرفیت....albate من مهندسی* پزشکی* می*خوام :14:
سلام منم علوم تحقیقات مهندسی محیط زیست گرایش اب و فاضلاب زده بودم قبول نشدم. اره امید هست به خاطر اینکه رشته های مهندسی ترمی 2 میلیونه و نصف بچه ها نمیرن از طرفی بعضی ها هم سراسریم قبول شدن و اونو میرن

kian

New member
من هم واسه ژنتیک انسانی بهداشت میخوندم هرچندهم درصدای خوبی داشتم اما چون فقط چندتا دانشگاه رو میخواستم قبول نشدم!!! ولی آزاد هم شرکت کردم و قبول شدم اما چون لیسانسمم از آزاد گرفتم هرچی فک میکنم میبینم آخر عاقبت نداره !!! اما چون شهر خودم هست هم دلم نمیاد بیخیال شم تازه کی زندست تا یه سال دیگه واسه بهداشت بخونه!!!!
واقعا این چه وعض!! دانشگاهه نمیشد حالا نتیجه های تکمیل این 2تا دانشگاه رو با هم نمیدادن!!!؟ .. تازه منم نمیدونم تو ارشد آزاد مثل دوره قبل سیو پس هست یا نه!!!؟

baroon90

New member
سلام دوستان منم روانشناسی بالینی شرط معدل علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم اما دوست دارم وزارت بهداشت قبول شم:14:

bacillus.bs

New member
اگر یکم بیش تر تلاش کرده بودیم این جور بین زمینو اسمون سرگردون نبودیم:wacsmiley:/اینقدر دچار استرس نمیشدیم:dadad4:/ای دریغ از عمر رفته سوز سودای گذشته :smilies-azardl (181:sad:

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
خوش به حال شما که می تونید تصمیم بگیرید برید یا نرید... من چه خاکی به سرم بریزم که نمی تونم برم و برای سال دیگه هم محروممممممممممممممم می شم!!! :13::14::sad::j58r36j3gcr4suxymup

baroon90

New member
خوش به حال شما که می تونید تصمیم بگیرید برید یا نرید... من چه خاکی به سرم بریزم که نمی تونم برم و برای سال دیگه هم محروممممممممممممممم می شم!!! :13::14::sad::j58r36j3gcr4suxymup

اشکال نداره دوست خوب
دوسال با ارامش بخون نفر یک رشته ی مورد علاقه ات شی

Fatemehy

New member
دوست عزيز ناراحت نباش.خيلي وقتا ١ يا ٢ ماه بعد از شروع كلاس ها دانشكاه ازاد يا واحد بين الملل محروميتشونو بر مي دارن.ناراحت نباش

bacillus.bs

New member
مگه بین المللم محرومیت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bacillus.bs

New member
دوست عزيز ناراحت نباش.خيلي وقتا ١ يا ٢ ماه بعد از شروع كلاس ها دانشكاه ازاد يا واحد بين الملل محروميتشونو بر مي دارن.ناراحت نباش
فاطمه بین الملل که محرومیت نداره/کی این حرفو زده؟؟؟؟؟؟؟؟

ghedis

New member
سلام
منم قبول نشدم اما برام جای تعجب داره چطور با این درصدهام قبول نشدم اگه کسی پرستاری پزشکی تهران |(آزاد) قبول شده در صداشو بگه
من رتبم 351 شده:shocked:

Fatemehy

New member
فاطمه بین الملل که محرومیت نداره/کی این حرفو زده؟؟؟؟؟؟؟؟
فكر كنم مقصودمو بد بيان كردم.در كنكور ٨٩ محروميت داشت اما بعدش اعلام كردن در سال ٩٠ كه كسي محروم نيست.مي خواستم به دوستمون بكم احتمال داره كه واسه ازاد هم اين كار انجام بشه.

sanazmohandes

New member
ول کن بابا اصلا تازه اگه هم علوم دارویی تهرانم قبول میشدی ارزش رفتن نداره ولی من اصلا فکر نمیکردم قبولی تو سم شناسی انقد سخت باشه. تو رشته بهداشت محیط که اسونتره ولی من بهش علاقه ندارم. برو سرکار سابقه کار پیدا میکنی بعد بخون بر ارشد ولی اینا سیاستشونه که میگن محروم میکنن به خاطر اینکه بچه ها ازادو نمیرن به زور میخوان مردمو بچپونن ازاد تا صندلیاشون پرشه

sokot206

New member
سلام من 37 اوردم.دعا کنین تکمیل ظرفیت قبول بشم.رشتم میکروبیولوژی هست. فکر می کنین قبول بشم؟ اگه میشه انیتا جان در صدهاتو واسه ما هم بذار ببینیم.مرسی

بالا