قبولی های ارشد علوم پزشکی تهران بیاند

aidasaghy

New member
آقاااااااااااااااا
يكي يه كاري كنه واسه خوابگاااااااااااااااااااااااه:image170:
فقط دغدغتون قبول شدن بود؟؟
كنار خيابون كه نميشه درس خوند
شماها هم كه خوابگاه نميخواين كمكي كنين ناسلامتي دوستيمااا:sadsmiley:
بي تفاوت نخونين و بگذرين
دانشگاه تهران معمولا از لحاظ خوابگاه مشکل نداره من کارشناسی تهران بودم بچه هامون هیچوقت واسه خوابگاه مشکلی نداشتن...نگران نباش

slpe

New member
بچه ها:bunnyearsmiley:
از طریق یه دوست نازنین الان مطلع شدم که ثبت نام خوابگاهارو بعد از دادن ش.دانشجویی واسه ماها دوباره تمدید میکنن
خیالم راحت شد
خیالتون تخت
بی دغدغه خوش باشین
دوستون دارم زیاد
:thanks:

oranus

New member
من قبولی سال قبلم خیالتون راحت یونی تهران به بچه های ارشد خوابگاه میده ولی واسه دکترا نمیده .

jupiter_sps

New member
بچه ها من که نفهمیدم قرار چی شد!؟بعدشم من فکر می کنم توی خود محیط دانشگاه باشه بهتره!:riz277:

aseman porsetare

New member
بچه ها تعهد محضری من رو قبول نکردن گفتن شماره کد ÷ستی ننوشتی حالا که اصلاحش کردم میخوام براشون اسکن کنم می نویسه مهلت ثبت نام تموم شده حالا برای من مشکل ÷یش نمیاد؟

faridehmk

New member
ببينم ،، اين كاخ سبزتون جا واسه همه بچه ها داره؟؟؟؟؟:smiliess (11): اگه نداره قرار بذاريم تهران-پزشكي...:smiliess (3):

jupiter_sps

New member
]
بچه ها تعهد محضری من رو قبول نکردن گفتن شماره کد ÷ستی ننوشتی حالا که اصلاحش کردم میخوام براشون اسکن کنم می نویسه مهلت ثبت نام تموم شده حالا برای من مشکل ÷یش نمیاد؟

سلام
واسه منم گفته شماره ضامن و دانشجو رو دوباره بفرست (ضمنا بدون هیچکونه نقض مدرکی راجع به فرم تعهد محضری اون رو هم قبول نکرده) حالا که دوباره می فرستم قبول نمیکنه! فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد! روز ثبت نام جضوری تحویل میدیم!!.
.
.
.
ادامه بحث های ثبت نام---> در تاپیک http://olumpezeshki.ir/forum/newpostinthread3721.html
:bunnyearsmiley:

mohsen_rok

New member
ببينم ،، اين كاخ سبزتون جا واسه همه بچه ها داره؟؟؟؟؟:smiliess (11): اگه نداره قرار بذاريم تهران-پزشكي...:smiliess (3):

:از اسمش معلومه جا واسه همه هست
حالا بیاد خوشتون نیومد قرارا بعدی ما میایم تهران- پزشکی:ad54ad:

jupiter_sps

New member
:از اسمش معلومه جا واسه همه هست
حالا بیاد خوشتون نیومد قرارا بعدی ما میایم تهران- پزشکی:ad54ad:

دوستان یه برنامه ریزی درست حسابی کنید ها؟
.
.
.
جناب mohsen _rok ببینم شما برنامه ریز بهتری هستی یا jo_boy(در تاپیک اتحاد و گرفتن حق ضایع شده) که واقعا اتحادی عظیم ایجاد کردن!!!!
.
.
.
ببینم چه می کنی!:smiliess (4):

slpe

New member
بچه ها
كلاسا از كي تشكيل ميشه؟؟؟
هفته دوم مهر؟؟
:smiliess (4):

mohsen_rok

New member

دوستان یه برنامه ریزی درست حسابی کنید ها؟
.
.
.
جناب mohsen _rok ببینم شما برنامه ریز بهتری هستی یا jo_boy(در تاپیک اتحاد و گرفتن حق ضایع شده) که واقعا اتحادی عظیم ایجاد کردن!!!!
.
.
.
ببینم چه می کنی!:smiliess (4):

من که همه جوره آماده ام وهر کاری از دستم بر بیاد
انجام میدم ولی خوب به بقیه
بچه ها هم بستگی داره که چقدر پایه باشند

mahsa.

New member

به نظرم محسن خان بذار کلاسا شروع شه برید وارد محیط بشید راحتتر تصمیم میگیرید

jupiter_sps

New member

ان شالله!
اره منم موافقم که یه هفته ای از شروع کلاسا بگذره! یه خورده محیط دانشگاه دستمون بیاد!! ولی من فکر کنم ماها رو می فرستن پردیس همت! درسته؟( تهران-پزشکی)
بعدش یه روز دانشگاهی (5شنبه جمعه نباشه فکر کنم بهتره!) که بتونیم تو خود دانشگاه باشیم--- یه ساعتی که معمولا کسی کلاس نداشته باشه--- خصوصا روزای اولی فکر نکنم خیلی شلوغ باشه سرمون!
فقط باید بتونیم اون 1 هفته اولو سر بزنیم سایت واسه هماهنگی!

بالا