فکاهی نامه ی انجمن

BBT

New member
از وقتی این برنامه کلاه قرمزی رو میبینم دیگه روم نمیشه به کسی بگم جیگر ...
این چه کاریه میکنن با ادم اخه ...

'Reza'

New member
یه منبع موثق (که دیگه نمیگم ریضا بوده مبادا کدورتی پیش بیاد) بهم گفت که برای یکی از مدیرای انجمن ک اول اسمش ن(وتر) بوده رفتن خواستگاری بعد برگشتن گفتن که بچمون مدیر انجمن علوم پزشکی ایرانه ...
birgits_snill.gif

خب اره دیگه بهونه کار نداشتنم نمیتونه بگیره ولی نمیدونم چرا دل ب ان کار نمیده /:

هانیه

Well-known member
هانیه نکنه اسم واقعیت کریم لودره داری به هانیه واقعی گل میدی منتشو میکشی بعید نیستـــــــــــــــــــــــــا
کریم لودر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:...................اسپم هست که هست مشکلی دارید صاحاب تایپیک هاااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟........میدونم ندارید مرسی...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1

biotechnologist

New member
بنظرم این خیلی بی عدالتیه که مدیرا نمی تونن به پیام خوصوصی کاربرا دسرسی داشته باشن |:

خب پیام خصوصی اسمش رو خودشه، مگه مدیرا مامور اف بی آی یا ام آی 6 هستن آخه؟ شاید یه روز اسنودن اومد پیامهای خصوصی رو فاش کرد.:ahi5slcgm04mi8jqqkl
البته یه بار ادمین به من گفت که تبلیغ جایی رو نکن:eek:t0837h0nn8zfqu8ult مدیران انجمن پیام خصوصیت رو هم چک میکنن که با پیام خصوصی مشاوره ندی:21:
خب بچه ها دست از سرم برنمیدارن، من چه کاره بیدم:sad:

biotechnologist

New member
اینکه بیشتر آهنگها غمگین هستن دلیل بر معتادی نمیشه :New (6):
ازین به بعد برای حفظ آبروی بیوتک آهنگای شاد عروسی بذارین تا بعضیا نگن معتادین خخخخخ

آخه یه تاپیک غمگین ترین موسیقی هم هست:smiliess (12): نباید باهم فرق کنن؟ اگه دوتاش یکین بگم ادغامشون کنن! حالا آهنگ عروسی نه، راضی به زحمتتون نیستم ولی یه آهنگی باشه که آدم به زندگی امیدوار بشه خب:4d564ad6::riz304:

Nr1

Well-known member
یکی از کارای سرگرم کنندم تو سایت اینه که مثلا برم زیر پست یه نفر امتیاز بدم بعد کلی باهاش اختلاط کنم آخرش اسم یکی دیگه رو بنویسم............خخخخخخخخخخخخخخخخخخ طوریه؟؟؟؟ مگه شوما سرگرمی ندارین؟؟؟؟ :25r30wi::25r30wi::25r30wi:
....................

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
ینی اینقد ک این سایت جملات قصار و یادگاری و ادبی داره کل اینترنت نداره، خسته شدیم دیگه هرچی تاپیک میریم ازین بحثاس حتی پای این پستا ب تاپیکای مطالعه هم باز شده ، خسته نشدید الله وکیلی?! بابا دوتو جمله از خودتون بنویسید، دلمون وا شه...
کپی پیست کپی پیست

درضمن تازگیا سوزم میاد تو انجومن برعکس هوا ک داره بهاری میشه اینجا داره ...

دیگه عرضی نیست:riz304:

BBT

New member
امروز از خواب بیدار شدم یه لحظه خواستم بلند بگم ::rolleyessmileyanim:
.
.
.
.
زنننننننن ناهاررررررر چی دارییییمم:4d564ad6:
.
.
.
.
هیچی دیگه بعدش یادم افتاد اصلا زن ندارم اول روزی کلی دپرس شدم ...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

ROJO

New member

میگم پشمک جون اینجوری راه افتادی در خونه همه میری تقاضای بن شدن داری، خو ی کیسه هم بگیر دستت اعانه جم کن حداقل پول تاکسیات درآد:riz481:

پ ن: خدا یک در دنیا هزار در آخرت بدتون ، بن کنیدش. دیگه چیزی واسه از دس دادن نداره :|

ROJO

New member
این روزا هرکی با ما چپ بود داره برمیگرده اولم با لایک کردن پستامون میاد جولو، خوبه هرکی مارو بشناسه میدونه ذاتمون خراب نیس هر کیم نمیشناسه دعا میکنم از ضلالت درآد :)))

شما کی برمیگردی مای لست انمی هههههخ ;)

ROJO

New member
ی کاری بود واسه استخراج ریزمغذی های ی گیاه ، بعد ما رفتیم پول بگیریم اومدیم قیمت هزینه ها رو بزنیم هی هرچی میزدیم اونقد ک باید نمیشد دیگه اومدیم قیمت تشت و ظرف و ظروفم وارد کردیم!

من اون وسط: دکتر تشت دونه ای چن بزنم :|
آدمو ب چ کارایی وا میدارن :14:

بعد قیمت تاکسی بین شهری دربس داخل شهری همرو زدیم ...بالاخره شد

الان من احساس میکنم بچه کف بازارم، کسی خرید نداره?! قیمت خوب سراغ دارم تاکسیم آشنا میشناسم میبره میاره کمک میکنه ارزووون :|

شفق بانو

New member
میدونستید انجمن از همون روزای تولدش مشکل سرعت و از دسترس خارج شدنو داشته!؟
میدونستید اون اوایل تو صفحه انجمن فقط 15-20تا تاپیک بالا بودن نه 50تا؟!
حتما نمی دونستید که آدمین اون اوایل گاهی چت باکس رو بر میداشته !؟
.
.
.
.
نمیدونستید!؟
چیه خووو:dadad4: مگه تا حالا 3-4 صفحه اولین پیغام بازدیدکنندگان admin رو نخوندید!؟
:whistle:

این نمیدونم قضیه ش چی هست ،تا حالا نرفتم پیام کسی رو بخونم :dadad4:
انتی اسپم:
یافتم یافتم نمیدونم شاید شما قبل من یافته اید
میدونستید صفحه ی کاربران انلاین هر 3-5 ثانیه رفرش میشه؟! ادم حال میکنه والا ، امتحان کنید
:thumbsupsmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

Taraa

Well-known member
رسمه ملت کاربرو لایک میکنن نه مطلبشو ... ما ایرانیا تعارف و چاپلوسی تو خونمونه ... بقول روجو :"انقد بدم میاد"

ننگر کی میگه ، بنگر چی میگه

نمیدونم جاش اینجا بود یا نه .. مکسین، روجو، کریزی شما فکاهیش کنید من بلد نیسم

mohammad63

Well-known member
یعنی تعجب میکنم .................... چند روزه که نیومدم اینجا ................... یعنی من ترک کردم ؟؟ ............ پاک پاکم .............. گزینه الف و ب؟؟؟ ........... هیچکدام .................... اصلا این داداش سالار بدجور زده تو برجک ما .................... ما هم دیگه خجالت میکشیم بیایم اینجا ........ یواشکی سرک می کشیم دیگه .......................... خخخخخخخخخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1

'Reza'

New member
نحوه متوجه شدن تاریخ تولد کاربرا:

1_خودش مث بچه عادم میگه تولدمه....
2_خودش ناز داره نزدیکترین دوستش ک میدونه میگه تولدشه.....
3_میره تاپیک
تولددددددددتت مبارکککککککک جو گیر میشه میگه تولدشه.....
4_تو چت باکس ک دارن آمار همو درمیارن متوجه میشن ومیرن
تاپیک تولدت مبارک و....
5_الکی پیام خوصوصی بده یکی بوگو تولدت موبارک.....هیچی اونم ذوق مرگ میشه ومیگه الان نیس ک تولدم 18/4/1342هستش.....ولی ممنون.
6_الکی تاپیک بزنید بگید مثلا اینا ک تو این ماه به دنیا اومدن این خصلت خوبو دارن......همه میان آمارو میریزن رو دایره....بعدشم سریع یه تاپیک درمورد روزای ماه بزنید وبگید اینا ک این روز ب دنیا اومدنم این خصلتو دارن........اصن میبینی ی وضییییی هااااااا........
7
_یه دستی میزنی تا خودش دو دستی تاریخو تحویل بده.
8_تو پروفایلش نوشته!
9_وکلی راه های دیگر که بزودی کشف خواهند شد.

یعنی کشته مورد این نکته سنجیتم

'Reza'

New member
اونقدری ک ازو با این شکلک :dadad4:خاک ازین باکس جابجا کرد شهرداری هم نتونسته جابجا کنه

ROJO

New member
من اگه میدونستم حرفم اینقد برش داره با اشتون وارد مذاکره میشدم، چه کاری بود آقای ظریفم ب زحمت نمی افتاد

آرزووووو آواتار نو مبارک :)))))
:smiliess (8):

bioshimi93

New member
سلام
گذاشتن لینک انجمن دیگه خلاف مقررات هستش و تبلیغ محسوب میشه یک بار هم یه نفر برای این کار اخطار گرفت.
مکسین پست شما پاک شد لطفا خصوصی بگین به مهسا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin
بالا