فرهنگ-اسپمیک!!!

moj

New member
اینم از تایپیک فرهنگ –اسپمیک...(از اسم تایپک درگیری میباره)!!!
به امید اینکه تو این تایپیک بحثا و تبادل نظرها بدون توهین به اشخاص و اقشار خاصی انجام بشه...
و همه بجای دلچرکینی از هم،همدیگه بسوی شخصیت های آرمانی سوق بدیم واینکه هیچ وقت نیازی
به حضور سبز آبجی شفق نباشه...!!!(در آخر میدونم نوشته هام یکم آرمانیه ولی هیچ چیز دست نیافتنی نیست)-
مخلص همگی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

ROJO

New member
به نام خدا

من بعنوان یک 'عشق اسپم' خودم رو ب این تاپیک مهمون کردم
martinismiley.gif

هنوز نمیدونم باید چیو بحث کنیم ، فرهنگ?!

!anyway I luv everything about Spam
b61.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

نوتر

New member

اعتقاد دارم هیچ تاپیکی نباید توسط مدیران سلیقه ای اداره بشه.
بچه های تغذیه میدونن تا پستی تو بخش تغذیه تبلیغاتی نباشه دست به پست بچه ها نمیزنم. حتی به جارو جنجال هم دست نمیزنم. مگر اینکه وضعیت به گونه ای پیش بره که بقیه اعصابشون خرد بشه.
اصلا امکان نداره تو انجمن های اینچنینی بحثی بدون گذاشتن مطالب اضافی و غیر مرتبط با موضوع پیش بره.
ضمنا طبق قوانین هیچ تاپیکی رو ما نمیتونیم بگیم "همونطور که از اسمش پیداست" این جا مال فلانیاست!!!!اون طوری بشه هر کاربر میاد یه تاپیک میزنه میگه این تاپیک منه و هیچ کس پست نذاره!!
در مورد اسپم هم اینکه اسپم از نظر یکی ممکنه اسپم باشه و ممکنه از نظر بعضیا اسپم نباشه. بماند اسپم ها بعضی وقتا از مطلب اصلی تاپیک تاثیر گذارتر و جذابتر است

از زمانی که اینجا بودم دو تا تاپیک بوده که با همکاری عزیزان بدون اسپم هست(تقریبا) یکی خنده بازار و یکی گالری عکس علوم پزشکی. چون هر کس میتونه تشخیص بده که تو این تاپیک ها اسپم گذاشته بشه تاپیک دیگه اصلا جذابیت خودش رو از دست خواهد داد.
در تاپیک ها علمی هم درسته منطقا باید اسپم گذاشته نشه. ولی اگه اسپم گذاشته نشه اصلا تاپیک رو باید از زیر نیم سانت گردو خاک بروش نشسته بالا بیاریم. این یه واقعیت هست

کلا اسپم به نظرم من به شرطی که باعث جنجال نشه و تبلیغات توش نباشه شیرینی بحث های تاپیک هاست.

البته اسپم رو نباید با چت باکس کردن تاپیک اشتباه گرفت. بعضی وقتا میبینی دو تا کاربر شروع کردن به بحث در مورد یه موضوع و همینجوری 10-20 صفحه فقط به صحبت های گهر بار این اساتید اختصاص یافته که این نمیتونه خوب باشه.اینجا دیگه باید گفت اینها ابر اسپمور هستند:riz304:

کاش ادمین یه عنوان هم میذاشت به نام spamoratator یا spamorator یه چی مثل لیدر تو فوتبال :black_eyed:

آخرین ویرایش:

پیچک

New member
موج گرامی

شما موضوع بده ....مطلب غیر مرتبط و اسپمش با پیچک:bunnyearsmiley:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

moj

New member
دوستان عزیز شرمنده یکم دستم بند بود دیر اومد...
در جواب دوستان عزیز بگم...همونطور که تایپیک فرهنگ گفتم
بخاطر بحث گسترده فرهنگ بحث زیادی بوجود میاد...
من دلیل اصلیم برای انتقال بحث های موجود در اون تایپیک به اینجا رو بخاطر نگه داشتن ظرافت تایپیک خانه فرهنگ بود...
که همونطوری که از همون اولش میبینین تو دو صفحه اول بیننده خیلی راحت به چند نکته اخلاقی و فرهنگی دسترسی پیدا میکنن..
در جواب نوتر عزیزم که حس میکنم شاید منظور منو درست متوجه نشدن بگم اینجا متعلق کسی نیست...(ما کی باشیم که بخواییم اینا رو تعیین کنیم)ما فعلا امتیاز
پاسخگو و راهنما شدن رو
نگرفتیم چه برسه به این تعیین تکلیفا!!!!!

دقیقا با این حرفاتون که میگین تایپیک بدون اسپم و بحث انحرافی پیش نمیره کاملا موافقم که اگه نبودم این تایپیک اسپمی رو نمیزدم...
بقول شما ما برداشت های زیادی از اسپم داریم...اما اینجا اسپم همه معنیایی میده چه گفتگوی دوستانه دو نفر چه یک بحث ایده آل و بدون تعصب دو نفر.

در رابطه با خط اولم که میگین خط اول نشون میده....
اون فقط یک جمله طنز بیشتر نیست(کلمات تایپی منتقل کننده خوبی برای پیام ها نیستن)...
اگه فک میکنین ایقد نابجا و القا کننده خوبی نیست حذف میشه

آخرین ویرایش:

moj

New member
شرمنده من سرعتم افتضاحه ایقد کند میام...ولی تا وقتی بتونم جواب میدم
در رابطه با موضوع بحث هم مثال بگم ینفر میگه به فرد کم توان ذهنی تو خیابون باس کمک کرد ولی یکی قبول نداره
این یک حس ناتوانی و ترحم رو القا میکنه... یا همین بحث کلیه حجاب

خوب این جای بحث داره که بهتره اینجا مطرح باشه (با گذاشتن لینک یا شماره پست)
هدف از گذاشتن این تایپیک فقط شسته بودن اون تایپیک بود

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
دوستان عزیز شرمنده یکم دستم بند بود دیر اومد...
در جواب دوستان عزیز بگم...همونطور که تایپیک فرهنگ گفتم
بخاطر بحث گسترده فرهنگ بحث زیادی بوجود میاد...
من دلیل اصلیم برای انتقال بحث های موجود در اون تایپیک به اینجا رو بخاطر نگه داشتن ظرافت تایپیک خانه فرهنگ بود...
که همونطوری که از همون اولش میبینین تو دو صفحه اول بیننده خیلی راحت به چند نکته اخلاقی و فرهنگی دسترسی پیدا میکنن..
در جواب نوتر عزیزم که حس میکنم شاید منظور منو درست متوجه نشدن بگم اینجا متعلق کسی نیست...(ما کی باشیم که بخواییم اینا رو تعیین کنیم)ما فعلا امتیاز
پاسخگو و راهنما شدن رو
نگرفتیم چه برسه به این تعیین تکلیفا!!!!!
دقیقا با این حرفاتون که میگین تایپیک بدون اسپم و بحث انحرافی پیش نمیره کاملا موافقم که اگه نبودم این تایپیک اسپمی رو نمیزدم...
بقول شما ما برداشت های زیادی از اسپم داریم...اما اینجا اسپم همه معنیایی میده چه گفتگوی دوستانه دو نفر چه یک بحث ایده آل و بدون تعصب دو نفر.

در رابطه با خط اولم که میگین خط اول نشون میده....
اون فقط یک جمله طنز بیشتر نیست(کلمات تایپی منتقل کننده خوبی برای پیام ها نیستن)...
اگه فک میکنین ایقد نابجا و القا کننده خوبی نیست حذف میشه

خخخخ دادا شما رو نمیگم. خدا نکنه آقایی.:bunnyearsmiley:
کل اتفاقاتی که ممکنه در اثر اسپم گذاشتم پیش بیاد رو گفتم. که یکیش اینه بگیم اسپم نذارین اینجا متعلق به ماست.که منظورم اینه این حرکت درست نیست. خخخ

آخرین ویرایش:

moj

New member
خخخخ دادا شما رو نمیگم. خدا نکنه آقایی.:bunnyearsmiley:
کل اتفاقاتی که ممکنه در اثر اسپم گذاشتم پیش بیاد رو گفتم. که یکیش اینه بگیم اسپم نذارین اینجا متعلق به ماست. خخخ

شما سروری داداش...
ببخش اگه درست متوجه منظورت نشدم...

mahii

New member
اینجاس که باید بگم از بس به بعضیا رفتی که ایقد زرنگی!!!!
اره زرنگم فقط این جغرافیام افتضاحه تا حالا چنبار خطارو اشتبا رفتم و برگشتم و سوتیای دیگر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

moj

New member
اره زرنگم فقط این جغرافیام افتضاحه تا حالا چنبار خطارو اشتبا رفتم و برگشتم و سوتیای دیگر

نه دیگه اینجا به بعضیا نرفتی...!!!

مترو اینور اونورش مث همه...
ایستگاها نزدیکن
زود میشه برگشت(خوبی مترو اینه)

- - - Updated - - -

ایستگاها نزدیکن

mahii

New member

ایستگاها نزدیکن

- - - Updated - - -

ایستگاها نزدیکن
خو شهر من کوچیکه من اصن اون ادماش برام یجورین...دوسش ندارم شلوغه با تیپای مختلف همه جوره هستن توش فقط قسمت خرید کردنشو دوسدارم هر دفه یچی میخرم

- - - Updated - - -

ایستگاها نزدیکن

- - - Updated - - -

ایستگاها نزدیکن
خو شهر من کوچیکه من اصن اون ادماش برام یجورین...دوسش ندارم شلوغه با تیپای مختلف همه جوره هستن توش فقط قسمت خرید کردنشو دوسدارم هر دفه یچی میخرم

moj

New member

- - - Updated - - -

نشد از ی دختر بشنویم از خرید بدش میاد...
تو اوج سختی با خرید خودشونو اروم میکنن...
بدی تهران همینه...
هرکی تو فک خودشه --عادت میکنی انشالا

mahii

New member
بدی تهران همینه...
اتفاقا من عین مردام باید انقد اصرارم کنن تا برم خرید ...سوزه دوستامم همش چن حال خرید زیاد ندارم متروم چن خیلی ارزونه خوشم میاد چیزای نیازم و میگیرم نه الکی پلکی

- - - Updated - - -

بدی تهران همینه...
اتفاقا من عین مردام باید انقد اصرارم کنن تا برم خرید ...سوزه دوستامم همش چن حال خرید زیاد ندارم متروم چن خیلی ارزونه خوشم میاد چیزای نیازم و میگیرم نه الکی پلکی

پیچک

New member

- - - Updated - - -

:shocked::smiliess (12):

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

:shocked::smiliess (12):

moj

New member

- - - Updated - - -

خوبه
پس آجی من از طرف انجمن آقایون ازت تشکر میکنیم...که ولخرج نیستی
ی لوح زرینم هست بزودی بهت اهدا میکنیم
ارزونی بکنار سرراستم هس

moj

New member
البته خیلیا ازم انتقاد میکنن بابت اینکار نمیدونم چرا پول خودمه دوسندارم خرج الکی کنم ب بقیه باید جواب بدم خخخ

- - - Updated - - -

البته خیلیا ازم انتقاد میکنن بابت اینکار نمیدونم چرا پول خودمه دوسندارم خرج الکی کنم ب بقیه باید جواب بدم خخخ

نه بابا...
شوخی میکنن...اگه خرجت رو حساب کتابه که هیچ ولی
خسیس بازی درنیار...

mahii

New member
نه بابا...
خسیس بازی درنیار...
خسیس نیستم وقتشو ندارم واقعا یسری کارا برام بی معنین مثلا چنروز بری فروشگا بگردی تا یچیز خوشت بیاد بگیری من چن وقت ندارم سعی میکنم زیاد رو اینا وقت نذارم....چیزی خوشم بیاد ببینمش میگیرم

- - - Updated - - -

نه بابا...
خسیس بازی درنیار...
خسیس نیستم وقتشو ندارم واقعا یسری کارا برام بی معنین مثلا چنروز بری فروشگا بگردی تا یچیز خوشت بیاد بگیری من چن وقت ندارم سعی میکنم زیاد رو اینا وقت نذارم....چیزی خوشم بیاد ببینمش میگیرم

بالا