عکس رو دیوار اتاق خوابت کیه یا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

shima.sh

New member
ی دیوار سفید....... بهم آرامش میده و فکرما باز میکنه....

البته اصلا از اون خانواده ها نیستیم که مادرم اجازه نمیدن میخ بزنم به دیوارا ....نه....اصلا از این فکرا نکنید ی موقع .........

kaveh1316

New member
ی دیوار سفید....... بهم آرامش میده و فکرما باز میکنه....

البته اصلا از اون خانواده ها نیستیم که مادرم اجازه نمیدن میخ بزنم به دیوارا ....نه....اصلا از این فکرا نکنید ی موقع .........
نه استغفراله ..........................................................

sokot

New member
عکس نی نی این خواهرم. عکس نی نی اون خواهرم.عکس مامان بزرگ خدابیامرزم.عکس دسته جمعی با دخترخاله و خواهران.یه تابلوی کوچولو از نقاشیه استاد فرشچیان ....دیگههههههه عسک خودددددم:4d564ad6:

shima.sh

New member
عکس نی نی این خواهرم. عکس نی نی اون خواهرم.عکس مامان بزرگ خدابیامرزم.عکس دسته جمعی با دخترخاله و خواهران.یه تابلوی کوچولو از نقاشیه استاد فرشچیان ....دیگههههههه عسک خودددددم:4d564ad6:

عزیزم خب احتمال بده خدایییییییییییییییییییییی نکرده خداییییییییییییییییییییییی نکرده خونتون ی تکون بخوره اونوقت میدونی چی میشه ؟!!!! من نگران سلامتی خودتم عزیزم :smiliess (11)::smiliess (3):

sokot

New member
من اتاقی دارم به وسعت یک دشتتتتتتتتتت.:ph34r-smiley......من وسط اتاق میخوابم تا از اصابت هرگونه شی درامان بمانممممم:1dco2x0p1lilzhfpg1t...اما اگه مسافت زیادی پرت شدن چییییییییی:smiliess (11):

shima.sh

New member
آخه میترسم به سقفم چندتا قاب نصب کرده باشینااااااااااااااااا .... کلا به خودت رحم کن .....

amiir

New member
ااااااااااااااااااااااا..... حالا ک اینا رو خوندم اعتماد بنفس گرفتم.... برم ی 50 در 70 از خودم چاپ کنم بزنم تو اتاق....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kaveh1316

sara77

New member
ااااااااااااااااااااااا..... حالا ک اینا رو خوندم اعتماد بنفس گرفتم.... برم ی 50 در 70 از خودم چاپ کنم بزنم تو اتاق....

khkhkhkh RE VALA manam axe khodam ba modelaye motefavet albate umadam khabga alan axe ye pangoane va armin2 f m

شفيع

New member
عکس های اتاق من یکیش چارلی چاپلین هست با یه جمله معنادار و دوتام عکسای خودمن

venus!

New member
عکس روی دیوار اتاق من عکس یه بچه نازو خوشکله
و چندتا طراحی سیاه قلم کار خودمه

zErOOn3

Well-known member
SLM

Quran

چن شب پیش :

یک از بروبــچ گفتـــ ...

ایــن PC ... اونم قرآن ... رو بروت ... درسته به نظرتـــ ؟ ...

مام واقعیتو گفتیم ...

درسته ولی ...

ایـــ ... با مرام موزیکـه ــم همیشه تا ته بازه ... ولومش ...

کلا خجالتـــ کشیدیم ...
:riz513:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

lmama

New member
من عکس های عروسیمون ویه تعدادیم عکس های دوران مجردی خودموهمسرمو رو گذاشتم یه جای خالی رو دیوار گذاشتم ایشالا توی سال آینده عکس نی نی جونمو میزارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

mahii

New member
منم عکس دوتا مامان بزرگام
مامان و بابام
و داداشم و دخترخاله کوچولوم
دوتا از نقاشیام
حالا ک میبینم فقط عکس خودم نیست

بالا