علوم پزشكي كردستان

سلام به همه...
مدتي بيش نيست با اين سايت آشنا شدم و از حضور دوستان از قوميت و شهرهاي مختلف فيض ميبرم..دوستاني كه همگي اهل مطالعه،درس و اصالت علمي خويش هستند...
خوشحال خواهم شد مجمعي براي دوستان كرد زبان اين مجموعه ايجاد بشه...اين كار به دليل اينكه ميتونيم به راحتي دوستان و هم رشته اي هاي خودمون رو پيدا كنيم چه بهتر كه در شهر هم باشيم و بتونيم رو اين مسائل درسي با تمركز بيشتر كار كنيم.البته دوستان توجه داشته باشند تاپيك ايجاد شده محصور نبوده و دوستاني هم كه در شهر هاي مثل سنندج،بانه،مريوان،مهاباد و ... دانشجو هستند مي تونن بيان تو فروم و اين تاپيك اعلام آمادگي كنن.مسلما با توجه به تجربه چندين ساله در امر تدريس و كار گروهي اينجانب يقين دارم كه با كار گروهي بهتر به نتيجه خواهيم رسيد...

اميد است...
اميد است اين تاپيك بهتر و بيشتر مورد توجه دوستان كه يا كرد زبان هستند و يا مستقر در شهرهاي كرد نشين واقع بشه...

asal 92

New member
سلاو باشن؟ماندونبن ...:smiliess (3):
حال کردی فیوچر من تهرانم
مادربزرگم کرد بوده کردی میفهمم پذیرش صورت میگیره ؟؟؟؟؟
:21:

asal 92

New member
:(50):آقای احسن من آخرش نفهمیدم شما ارشد دارید یامیخای ارشد شرکت کنی

hematology70

New member
سلاو بو عزیزانی کرد زور زور پم خوشه اوا جیگایگکتان رخراوه تاکو بتانین پیکو به چاکی پیوندیمان بی هیوادارم له تواوی بشه جور به جورکانی ژیانتانا سرکوتو و کامران بن منیش کردم بلام دانیشتوی شاری شیرازم زور جیگه ی رزامندی بوم منیش له گروپی خوتانا ریگه بن.به هیوام

saman 67

New member
سلام منم از قروه آماده ام

سلام به همه...
مدتي بيش نيست با اين سايت آشنا شدم و از حضور دوستان از قوميت و شهرهاي مختلف فيض ميبرم..دوستاني كه همگي اهل مطالعه،درس و اصالت علمي خويش هستند...
خوشحال خواهم شد مجمعي براي دوستان كرد زبان اين مجموعه ايجاد بشه...اين كار به دليل اينكه ميتونيم به راحتي دوستان و هم رشته اي هاي خودمون رو پيدا كنيم چه بهتر كه در شهر هم باشيم و بتونيم رو اين مسائل درسي با تمركز بيشتر كار كنيم.البته دوستان توجه داشته باشند تاپيك ايجاد شده محصور نبوده و دوستاني هم كه در شهر هاي مثل سنندج،بانه،مريوان،مهاباد و ... دانشجو هستند مي تونن بيان تو فروم و اين تاپيك اعلام آمادگي كنن.مسلما با توجه به تجربه چندين ساله در امر تدريس و كار گروهي اينجانب يقين دارم كه با كار گروهي بهتر به نتيجه خواهيم رسيد...

اميد است...
اميد است اين تاپيك بهتر و بيشتر مورد توجه دوستان كه يا كرد زبان هستند و يا مستقر در شهرهاي كرد نشين واقع بشه...

سلام منم از قروه آماده ام

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان.

چند روز پیش فیوچر به خاطر کسالتی که براش پیش اومده بود مجبور شده تا 4 تا عمل جراحی رو پشت سر بذاره و از من خواست تا به همه هم زبونای گلش سلام ویژه برسونم و اطلاع بدم که نگرانش نباشید و براش دعا کنید و از اینکه نمیتونه به نت دسترسی داشته باشه ناراحته و در اسرع وقت با انرژی هر چه بیشتر به پیشتون برمیگرده .

از همتون میخوام که برای سلامتی همه مریضا به خصوص فیوچر دعا کنید.
:rose:

sara77

New member
شلاممممممممممممم به همه ی هم زبونای گلم منم که کرد هستم ولی مال کردستان نیستم ولی خو فضولیم گل کرد اومدم ببینم چه خبره

a_67

New member
سلام به همه دوستان.

چند روز پیش فیوچر به خاطر کسالتی که براش پیش اومده بود مجبور شده تا 4 تا عمل جراحی رو پشت سر بذاره و از من خواست تا به همه هم زبونای گلش سلام ویژه برسونم و اطلاع بدم که نگرانش نباشید و براش دعا کنید و از اینکه نمیتونه به نت دسترسی داشته باشه ناراحته و در اسرع وقت با انرژی هر چه بیشتر به پیشتون برمیگرده .

از همتون میخوام که برای سلامتی همه مریضا به خصوص فیوچر دعا کنید.
:rose:

انشاا... که ایشون به زودی زود سلامتی شون رو دوباره به دست بیارند.
خدا به همه کمک کنه.(نه تنها مریضا بلکه همه)

shs

New member
منيش هاتم ! بي كو تن !:4d564ad6:

كوردم ، كوردي كاميارانم

roj

New member
سلام منم کرد هستم.اما بخاطر درس تهرانم.

هیوا دارم هه موتان سه رکه وتو بن:riz304:

shenya

New member
ریز وسپاس بو هه موو تان هیوادارم ئینشالا له پنای خوای گه وره سه ر به رزو سه ر کوتوو بوون .

hoorsa

New member
سلام وه دوستیل عزیزم
والا بانی مجلس توای بچوده هلند...
دی تکلیف ای تاپیکه چه بود ،مه نیزانم!!!
خو دی چه خور ؟خاصین ؟خوشین؟
درس و یانه خونین ؟

shs

New member
سلام وه دوستیل عزیزم
والا بانی مجلس توای بچوده هلند...
دی تکلیف ای تاپیکه چه بود ،مه نیزانم!!!