عكس خوابگاه

sepid71

New member
پارتی چیه؟ ندا کیه؟ ... میخایم بریم با دکتر میکروب پرورش بدیم ...میای؟ ... بابا دانشگاه دارین وسط بهشت ...عکسشو بزار بچه ها دلشون واشه

:\\\\\\\\\
کلا :\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
نمیشه اخه باید عاشق چش ابروت بشن بعد راهت بدن ;) هموجور ک عاشق چش ابروی من شدن :)
عکس لاموجود.این یونی ما کلهم مال بچه ها.برا ما ک بدرد نخورد.باشد ک شما رستگار شوید باهاش

mahsast

New member
باز هم گربه های خوابگاه...اونم چه جایی...خیلی ریلکسن خخخخ:j58r36j3gcr4suxymup

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

sepid71

New member
در راستای اسپماتی (عجب جمعی کردم.صاف تو حلقتون) ک اینجانب ارایه نموده ک میدونم اصن عاشق اسپمای منین.منم زیاد اسپم نمیذارم ک بهم وابسته نشین .رفتم این عکس رو پیدا نمودم مال سالهای دوره .از یونی گرامی

موندم چجوری این یدونه عکس از زیر دست حذف شدن توسط من جان سالم بدرد برده بود ! (من ک همرو حذفیده بودم کهههه !)

نه خدایی آسمون رو حال میکنی .با دوربین گوشی 3.2 !!! بدون فلاش گرفته بودمش ! بدون هیچ روتوش و ادیت و ازاین چیزا.

hebe.nurse

New member
هبه ... اون پوستشو ( ساک ) میدی به من ؟ ... دستم بگیرم برم تو خیابون کلا.س داره ..
میخوام بدمآ ولی میدونی اون پاکت مال منه حق منه سهم منه :دی
حالا چون پیچکی میدم باهاش ی دوری بزنی :smiliess (3):
خخخخخخخ هبه دوستام دانشگا ایران هستن میگفتن از این بسته ها دادن بهشون کلی لعنت کردیم این دانشگا تهرانو:65d6a5d6s:
بابا این چیه دادن ینی عرق شرم ریختم اینو گذاشتن کف دستم والا:tonguesmiley: همونا هیچی ندادن بیشتر سرتون عزت گذاشتن :)
یادش بخیر. دوران کارشناسی منم دانشگاه ایران بودم ...جشن ورودی از همین وسایل دادن و جشن های مذهبی مثل ولادت ها هم میدادن... یه ساعت رو میزی خوشکل دادن ..هنوز دارمش ...:smilies-azardl (113
جشنای دانشگاه عالیه. خیلی دوسشون دارم. اما جشن ورودی نگو داغ هدیه ورود رو دلمون موند. به ارشدا ندادن :(((

آخرین ویرایش:

PSyChoO

New member
دقیقا این توری رو واسه چی گذاشتن؟
جلوگیری از فرار دانشجویان:14:
عیدانه دانشگاه :65d6a5d6s:

DSC-0402.jpg
[/url][/IMG]

هبه عزیزم بترکی :دی
میگم اگه دوزشون نداری آدرسمو بفرستم برات:bunnyearsmiley:

sepid71

New member
جلوگیری از فرار دانشجویان:14:

هبه عزیزم بترکی :دی
میگم اگه دوزشون نداری آدرسمو بفرستم برات:bunnyearsmiley:

به ما تو جشن ها ...موز و بستنی سنتی از نوع زعفرونی و کیک و آبمیوه و خودکار و از این پوشه طلقیا ک دکمه داره خخخخخخ میدادن.درمواردی کیف پولم بهمون داده بودن :) تازشم گروها موزیک و طنز هم میاوردن کلی میرقصیدن پسرا :)))
کلا خواستم بگم پـــــــــــز پـــــــــز :)) عکسشم ندارم.توضیح دادم .اسپمم نیستش ایشششششش
البته در سالهای دور.بعدا دیگه بودجه شون تموم شده بود.:65d6a5d6s:

PSyChoO

New member
به ما تو جشن ها ...موز و بستنی سنتی از نوع زعفرونی و کیک و آبمیوه و خودکار و از این پوشه طلقیا ک دکمه داره خخخخخخ میدادن.درمواردی کیف پولم بهمون داده بودن :) تازشم گروها موزیک و طنز هم میاوردن کلی میرقصیدن پسرا :)))
کلا خواستم بگم پـــــــــــز پـــــــــز :)) عکسشم ندارم.توضیح دادم .اسپمم نیستش ایشششششش
البته در سالهای دور.بعدا دیگه بودجه شون تموم شده بود.:65d6a5d6s:
کدوم دانشگاهی سپید؟
حالا دانشکده ما هی به هر مناسبت چایی کیک و یا چایی شربت میده. اصن جشن ورودی ها هم کادو بمن نرسید:|
اینجا اصفهان است. میفهمی؟ اصفهان:)))))

عاقا من این سوالو یه بار دیگم پرسیدم. از دانشگاهم میشه عکس گذاشت یا فقط عکس خوابگاهه؟

mexin

Well-known member
کدوم دانشگاهی سپید؟
حالا دانشکده ما هی به هر مناسبت چایی کیک و یا چایی شربت میده. اصن جشن ورودی ها هم کادو بمن نرسید:|
اینجا اصفهان است. میفهمی؟ اصفهان:)))))

عاقا من این سوالو یه بار دیگم پرسیدم. از دانشگاهم میشه عکس گذاشت یا فقط عکس خوابگاهه؟

میگن یا فقط عکس خوابگاه....:whistle:

somi3

New member
اینم اتاق ما. خوابگاه الزهرا دانشگاه ایران :)
ی روز خوب که اتاق تمیزه....:whistle:
DSC-0235.jpg
[/URL][/IMG]
DSC-0236.jpg
[/URL][/IMG]
عزیزم. هبه جان من هم سال 81 تو همون خوابگاه بودم .طبقه سه اتاق بغل سالن مطالعه. همون کمدها.همون چراغا.اصلا عوض نشده.اختیاریه با اون قیمتهای گرونش. چقدر دلم هوای اون روزا رو کرد.گاهی فکر میکنم واقعا پیر شدم.از 81 سیزده سال میگذره.
زمان ما به تازه واردها یه کیف ورزشی با آرم دانشگاه و یه قرآن ویه جانماز میدادن.با یه کتاب کت و کلفت در مورد دانشگاه و واحدها و .......:sad:

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
عزیزم. هبه جان من هم سال 81 تو همون خوابگاه بودم .طبقه سه اتاق بغل سالن مطالعه. همون کمدها.همون چراغا.اصلا عوض نشده.اختیاریه با اون قیمتهای گرونش. چقدر دلم هوای اون روزا رو کرد.گاهی فکر میکنم واقعا پیر شدم.از 81 سیزده سال میگذره.
زمان ما به تازه واردها یه کیف ورزشی با آرم دانشگاه و یه قرآن ویه جانماز میدادن.با یه کتاب کت و کلفت در مورد دانشگاه و واحدها و .......:sad:

اوخی سومی جان اونقد از ته دل گفتی که منم دلم گرفت:(
واقعا این خوابگاه و این محله ی روزی واسه منم حسرت میشن. اون اختیاریه الان اسمش شده شاپوری .منم طبقه 3 ام اتفاقا میدونم کدوم اتاقو میگی.
عحب! فک میکردم این خوابگاه تازه تاسیسه ها. پس این همه سال این خوابگاه انقد جای پرتی بوده!!!
زمان زود میگذره عزیزم مگه دوران مدرسه با اون عظمتش سالها نیست که به خاطره ها پیوسته؟!:(
امسالم همین چیزا رو دادن. ی کوله و محتویاتی ازین قبیل داخلش.
پیر که نه بالغتر و باتجربه تر شدیم:/ یاد باد آن روزگاران یاد باد.....

hebe.nurse

New member
ی ظهر دلپذیر اتاق. با ی موسیقی ملایم .......... :)

IMG-20150513-WA0001.jpg
[/url][/IMG]
IMG-20150513-WA0000.jpg
[/url][/IMG]

آخرین ویرایش:
بالا